Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Do Wszystkich Internautów,którzy mi odpowiedzieli.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za rady.Widzę ,że w razie potrzeby można na Was liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:51, b.szym1 napisał:

dziękuję za radę.


Od tego tu jesteśmy, żeby sobie nawzajem pomagać, więc nie trzeba aż takich podziękowań :]
Będzie nam bardzo miło, jeśli wpadniesz od czasu do czasu na forum i podzielisz się z nami swoimi świeżymi (wszakże jesteś nową gramowiczką, nieskażoną jeszcze tym miejscem :D ) przemyśleniami i uwagami na temat gry :)

Mam tylko jedną prośbę, do której, być może, przyłączą się również pozostali. Będę bardzo wdzięczny, jeśli zechciałabyś trochę przycinać cytowane wypowiedzi innych gramowiczów i tym samym przytaczać jedynie najistotniejsze ich elementy, dotyczące bezpośrednio tego, co właśnie chcesz napisać. Zdecydowanie ułatwi to nam wszystkim korzystanie z forum :) Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:04, Napek napisał:

> dziękuję za radę.

Od tego tu jesteśmy, żeby sobie nawzajem pomagać, więc nie trzeba aż takich podziękowań :]
Będzie nam bardzo miło, jeśli wpadniesz od czasu do czasu na forum i podzielisz się z nami
swoimi świeżymi (wszakże jesteś nową gramowiczką, nieskażoną jeszcze tym miejscem :D ) przemyśleniami
i uwagami na temat gry :)

Mam tylko jedną prośbę, do której, być może, przyłączą się również pozostali. Będę bardzo wdzięczny,
jeśli zechciałabyś trochę przycinać cytowane wypowiedzi innych gramowiczów i tym samym przytaczać
jedynie najistotniejsze ich elementy, dotyczące bezpośrednio tego, co właśnie chcesz napisać.
Zdecydowanie ułatwi to nam wszystkim korzystanie z forum :) Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)


Przepraszam,ale nie wiem jak się przycina wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:03, b.szym1 napisał:

Przepraszam,ale nie wiem jak się przycina wypowiedzi

Wystarczy zaznaczyć i usunać (klawiszem delete) zbędną część cytowanego posta, tak jak w edytorze tekstu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 01:01, b.szym1 napisał:

Z góry przepraszam za naiwne dla większości uczestników forum pytania,ale mimo ,że mogłabym
byc matką ,albo nawet babcią niejednego z Was,to jestem wielbicielką HMoMIII,a obecnie przekonuję
się do HMoMV.


e tam takie gadanie... ja w sumie tez moglbym byc ojcem niejednego forumowicza... znam FULL osob grajacych w h3 w wieku 30-40lat i kilka osob ~50... ta gra po prostu tak ma ze laczy pokolenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:03, b.szym1 napisał:

Przepraszam,ale nie wiem jak się przycina wypowiedzi


Widzę, że kolega Krejt mnie wyręczył :)

Od siebie dodam jedynie, że polecam zajrzeć tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=6053 . Tam udzielą Ci przyjaznego i pełnego instruktażu w tej kwestii i wielu innych związanych z tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:14, Rexaar napisał:

yO
Mam bardzo słaby transfer ściągając patch 1.41 do herosków z waszego servera ;/ http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1493
Może ma ktoś to "uploadnięte" już, albo jakiś inny trik na szybsze ściągnięcie :)
Pozdro


Sprubuj ściągnąć z www.homm.gram.pl Tam szybciej się ściąga. Mpżesz też skorzystać z bardzo przydatnego programiku upggradelancher(czy jak to się tam pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie proszę jakie są Wasze wrażenia z "nowej nekromancji". Chciałem się przekonać co to cudo, jednak się zawiodłem. "Nowość" Zdecydowanie osłabia nekromantę. Raz na tydzień może on wskrzesić w miarę rozsądną liczbę stworzeń, jednak to za mało. Raz na tydzień?! Żeby chociaż raz na dzień... Może byłby wtedy zbyt potężny... nie wiem. Nie rozumiem tej zmiany.
Kiedyś to... przez tydzień można było wskrzesić i 1000 Szkieletów Łuczników, a teraz mając 20lvl bohatera i dwa nekromatony nie wskrzesisz więcej niż 200 takich jednostek. Chyba wrócę do wersji 2.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmiany byly potrzebne - dzieki nim granie na multi jest przyjemniejsze...

juz nie ma wielkich band kusznikow ktore morduja Twoja armie (jakby nie byla wielka) w maksymalnie 7 tur

juz nie ma armi tysiecy szkieletow

teraz trzeba isc nie w ilosc tylko w jakosc i lepiej planowac swoja armie bo do tej pory wystarczylo mordowac co popadnie i patrzec jak armia rosla - teraz trzeba sie wysilic i troche naglowic w jaki sposob rozwinac swoja armie by byla potezna

bardzo pomocnym jest kalkulator ktory napek podal:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=27760

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że zmiany były potrzebne, tylko dlaczego osłabili nekromantę?
Uważam, że wyższy poziom nekromancji powinien mieć większy wpływ na ilość Czarnej Energii, a mniejszy na wymagane hp jednostek. Po 15 lvlu ubijasz już takie armie, że bez względu na poziom nekromacji nie wskrzesisz więcej niż pozwala na to Czarna Energia:(
Cieżko będzie wygrywać nekromantą (mam na myśli 2 najtrudniejsze poziomy rozgrywki i co najmniej 3 przeciwników) :(
Jednak nie spoczniemy, nim dojdziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chce zrobić stronkę o Heroes V.... Czy umieszczanie w stronce informacji o Heroes narusza prawa autorskie? I wogóle mógłby któs powiedzieć co ewentualnie by naruszało prawa wydawców?? Z gory dziękuje za pomoc

Pozdrawiam
Maestro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge włączyć strony homm 5 w kolektywie. Wyskakuje mi że brak pliku i strona nie chce sie włączyć. Może mi ktoś powidzieć o co chodzi ? Czy u was też tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety też tak jest. :/ I także nie wiem o co chodzi i dlaczego strona nie chce działać. :( Najdziwniejsze jest to, że inne strony w Kolektywie (wszystkich nie sprawdzałem) działają dobrze. Chyba trzeba będzie trochę poczekać i wszystko się pewnie po jakimś czasie naprawi. :) A szkoda, bo właśnie chciałem sobie zobaczyć, czy ktoś dopisał jakiś komentarz do mojego opowiadania. ;) A jeśli już o tym mowa, to chciałbym powiedzieć, że kolejny odcinek wspaniałej i niesamowitej Sagi o Eustachym już ma trochę ponad stronę i, jeśli wszystko dobrze pójdzie, jutro pojawi się na stronie. :) Dlatego już teraz zapraszam do czytania i komentowania. A jeśli ktoś jeszcze się nie zapoznał z tymi rewelacyjnymi tekstami, to niech wchodzi na stronę (jak się naprawi), przeczyta i doda jakiś komentarz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może dlaczego kody, raczej tylda(do Kuźni Przeznaczenia) nie chce się uruchomić?? Podmieniam te pliki i dodaje te linijki. Ale mimo to tylda,,`" się nie włącza:(. Uzasadniam czemu gram z kodami. od ok. 2 tyg. próbuję przejść ostatnią misję w pierwszej kampanii, a chcę aby klawiatura jeszcze sobie kilka lat pożyła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wam zazdroszczę .. :((

Macie czas na grę - ja niestety ostatnio nie /czytaj już kilka miesięcy/
Ale nie chcę tylko narzekać, Nekromanci byli za silni w multi i zmiany były nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:19, Vasilli napisał:

/ciach/

A czy na pewno modyfikujesz dobre pliki? Musisz zmodyfikować plik input_a1.cfg z C:\Documents and Settings\<nazwa użytkownika>\Moje dokumenty\My Games\Heroes of Might and Magic V\Hammers of Fate\Profiles\<nazwa profilu> oraz plik autoexec_a1.cfg z <folder, w którym zainstalowałeś h5>\profiles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:16, moonman napisał:

> e tam takie gadanie... ja w sumie tez moglbym byc ojcem niejednego forumowicza... znam FULL
osob grajacych w h3 w wieku 30-40lat i kilka osob ~50... ta gra po prostu tak ma ze laczy pokolenia
:D

Wstyd się przyznać ,ale ja mam więcej,chociaż się czuję bardzo młodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować