Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

bo sie czepiam moderatorow :P taka mam zabawe :)

wladce? taka postac z kampanii dostepna w edytorze? wyglada ciekawie tylko porusza sie na mapie przygod tak sztucznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

People Help me!!! Czy po rejestracji na ubi.com na email przychodzi potwierdzenie jakieś rejestracji?? Jak nie to o co może chodzić bo jak róbuje sie zalogować to nie chce..., a jak jest potwierdzenie to ja o nic nie pytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie :) nie ma zadnego maila po rejestracji gry na ubi.com

jesli nie mozesz sie zalogowac na ubi.com w grze a mozesz sie zalogowac na ubi.com przez www to... nie wiem dlaczego.

Pozostaje CI poczekac kilka(kilkanascie) minut i sprobowac ponownie zalogowac sie na ubi.com z poziomu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz miec spatchowana gre do wersji 2.1 tylko wtedy mozesz wejsc na ubi.com :)
ot taka drobna przeszkadzajka ubi - zeby ludzie grali na aktualnej wersji gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 17:40, morthi napisał:


Czasami mnie te patche wnerwiają tyle zajmuja a prawie nic nie poprawiają *_*
PS.Znowu degrad, za co znowu :/ ? Nowy avatarek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patch 1.41 malo poprawial :) fakt ale tez niewiele zajmowal inne poprawialy calkiem sporo :)

no pewnie ze degrad :) jak sie bedziesz modkom stawiac to tez Ci sie dostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
No niby tak,ale jka ię ma łącze 512 , radioe, które w dodatku wolno chodzi ( ale jest za free ) oraz łącze 256 no to można nażekać ( to już odbrze chodzi bo jest płatne, coś za coś niestety :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morthi kolejny degrad? w takim tempie zejdziesz do wywrotowca! :P

wiadomo coś o tym nowym patchu juz coś? maił byc za niedługo a tu już dwa tygodnie stukną... kurcze nie mogę się już doczekać - czyżbym był niecierpliwy ? :~]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już takie coś było (znaczy: już ktoś się o to pytał-jak tak, to przepraszam).

W Heroes of Might and Magic V mam kłopot z piątą misją w kampanii Przystani- nie mogę znaleźc Łez Ashy (odwiedziłem wszystkie obeliski, a w miejscach wskazanych przez poradnik artefaktu nie ma). Proszę o wskazanie jakiegoś konkretnego miesca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Twojej wypowiedzi wynika, że sprawdzałeś tylko miejsca, które podał poradnik. Ale pisze tam, że to tylko przykłady, Łza Ashy może pojawić się także gdzieś indziej. Zobacz po prostu układankę, którą odkryłeś odwiedzając obeliski, zlokalizuj to miejsce na mapie i tam kop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak tu piszecie znowu o naprawianiu lokalizacji dodatku którego jeszcze nie ma.

A ja mam dla lokazlizatorów inne zadanie. Widzę, że robicie kawał dobrej roboty, pomagacie ludziom, poprawiacie teksty w kampaniach. No ale jak już wszystko to wszystko. Czemu scenariusze są bez zmian. Nie wiem czy to trudniejsze, czy wyleciało Wam z głowy. Mnie tam w sumie na tym nie zależy, no ale jak chcecie mieć satysfakcję z super zrobionej roboty to proponowałbym też scenariusze pooglądać.

Przykładów nie muszę daleko szukać. Przed chwilą skończyłem mapkę Żelazny Tron. Ani jedno słowo wypowiadane w filmiku nie zgadza się z tym co jest napisane na dole. Jak jeszcze po angielsku są takie błędy w tłumaczeniu (co innego mówią, co innego słychać) to jeszcze idzie. Człowiek się pośmieje jak to tłumaczyć nie potrafią. Ale jak słyszę co innego po polsku i czytam co innego to mnie po prostu głowa zaczyna boleć. Ani na jednym, ani na drugim się skupić nie mogę.
To tylko jeden przykład, ale w każdej mapce w którą grałem dotychczas takie błędy są. W jednych mniejsze w innych większe ale są.
I jeszcze jest w nich często problem taki, że nazwa osoby która mówi nei jest wyszczególniona, jak to jest w mapkach naprzykład z podstawki, czy w większości miejsc w kampani (przed unofficialem)

A ten post tylko gwoli informacji. Jak ktoś będzie miał ochotę to może się tym zająć, a jak nie to trudno ;), w końcu to zadanie CDP, mogli by aktorom dawać do odczytania te teksty które wyświetlają i nie było by problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 20:01, czerwonypies napisał:

Może już takie coś było (znaczy: już ktoś się o to pytał-jak tak, to przepraszam).

W Heroes of Might and Magic V mam kłopot z piątą misją w kampanii Przystani- nie mogę znaleźc
Łez Ashy (odwiedziłem wszystkie obeliski, a w miejscach wskazanych przez poradnik artefaktu
nie ma). Proszę o wskazanie jakiegoś konkretnego miesca.


O ile pamietam miejsce zakopania Łzy Ashy nie jest stałe nawet w tej misji. Musisz przekopać to co masz na mapie. Możesz jeszcze wyszkolić u bohatera wizję łzy ashy (szczęście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że pomimo odwiedzenia wszystkich obelisków, ktoś nie może znaleźć Łzy Ahy - ja nie mniałem z tym problemu (nawet w tej misji udało mi się go wykopać, bez podejścia do ostaniego obeliska). Jeśli ma się problem z ustaleniem dokładnej pozycji, można wykorzystać taką sztuczkę: przejść z bohaterem, który poozostawia po sobie ślad w miejscach podejrzanych o umieszczenie łzy i nastepnie od razu spojrzenie na ukjładankę, jeśli przeszedleś w pobliżu, będzie na niej widoczny ślad, który pozostawia bohater :).

Jestem bardzo rozczarowany tłumaczeniem dodatku. Faktycznie bardzo irytujące jest to, że dialogi wypowiadane różnią sie od tekstu napisanego. A ponadto dlaczego błękitny kolor graczy jest nazywany morskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 09:53, azgheros napisał:

Jestem bardzo rozczarowany tłumaczeniem dodatku. Faktycznie bardzo irytujące jest to, że dialogi
wypowiadane różnią sie od tekstu napisanego. A ponadto dlaczego błękitny kolor graczy jest
nazywany morskim?


Większość (chyba nawet wszystkie;)) dialogi jak i nazwy kolorów graczy zostały poprawione w patchu nieoficjalnym, do pobrania stąd: http://members.lycos.co.uk/homam/. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować