Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 17:50, Nicolai napisał:

Pamiętacie te czary, które miały być w HoF (Sorrow, Vampirism itd.) będą one w ToE:
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=687


Ciekawe tylko, czy tym razem są te informacje znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ja z entuzjazmem wstrzymam się do czasu, aż zostanie to gdzieś oficjalnie potwierdzone. Ale czary zapowiadają się całkiem interesująco, dobrze by było gdyby choć niektóre z nich pojawiły się w TotE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wiadomo już coś o zbalansowaniu rozgrywki?
Bo niektóre miasta jak Przystań są zbyt potężne. Nie wspominając już o Krasnoludach, których zdolność do używania run i jednoczesnego normalnego czarowania jest tak przegięta, aż boli...

*Rafał G
Po wyjściu drugiego dodatku na pewno będziemy mieli nowe patche.
Ja się tylko zastanawiałem czy do czasu wyjścia dodatku będą jeszcze jakieś... Chociaż to mało ważna rzecz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 18:06, Rafal G napisał:

Ciekawe tylko, czy tym razem są te informacje znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości.


W pierwszym newsie z CH napisali, poza tym to wg. mnie bardzo prawdopodone by to wstawili. Nie zdążyli przed premierą HoFa to wypuścili Kuźnie bez tych czarów, potem wzieli się za dokańczanie czarów, by wstawić je w 2 dodatku.
News:
Let me open the new Tribes of the East section with a little information about the spells of the upcoming Heroes of Might and Magic V expansion. Some of them look familiar because their icons were included in the Hammers of Fate expansion, back when we thought a Naga town was in the work.
The description of Sorrow is still missing, but I should be able to find something soon. You can check out Heroic Corner for more information, in Russian, about those spells. Thanks to evilp who sent me all this info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I have problem. Po włączeniu gry pokazuje mi się taki błąd: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=325&p=754.
Zrobiłem to, co było napisane i dalej jest to samo. Podnoszenie wydajności RAM też nie pomaga. Mam procka 1.84 i tylko 256 RAM. Kumpel ma Podobnego kompa (procek 1.82 chyba)i też 256 RAMu i jemu działa dobrze. Help me plz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy już pewnie to odnaleźli, ale na http://celestialheavens.com/homm5/images/png_zip/ można pobrać chyba wszystkie ikony, jakie spotykamy w podstawowej wersji Heroes V ;] ikony są rozłożone na cztery archiwa, pobierzcie wszystkie. W innych katalogach błąkają się gdzieś ikony z KP, ale niestety w dużo słabszej jakości. Polecam twórcom grafiki i zagorzałym fanom ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz karte graficzną, bo może twój błąd nie od ramu zależy. Zainstaluj sobie najnowsze wersje sterowników, directx''a. Jak to nie pomoże to spróbuj reinstal gry zrobić. Jak i to nie pomoże to ja nie wiem co trzeba zrobić. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Radeona 9200 SE, z tego co wiem to na tej karcie powinno działać a problem wynika raczej z RAMu. Jak reinsall nie zadziała to może format kompa pomoże... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 14:42, Marcinos07 napisał:

Mam Radeona 9200 SE, z tego co wiem to na tej karcie powinno działać a problem wynika raczej
z RAMu. Jak reinsall nie zadziała to może format kompa pomoże... XD


Może to wina sterowników... sprubój je uaktualnić, może pomorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. Takie mista jak przystań, nekropolis, twiedza czy misato demonów, jet moim zdaniem zbyt potężne w porównaniu z innymi miastami. Według mnie, miasta powinny różnić się wyłącznie taktyką, nie poziomem trudności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi chyba jestem głupi ;) Grając krasnalami podczas walki mogę używac tylko 2 runów (Szarża i Odp. na żywioły), inne są pęknięte i rzekomo "Użyte". Co trzeba zrobic, abym mógł używac wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 16:00, Findan napisał:

Pomóżcie mi chyba jestem głupi ;) Grając krasnalami

KRASNOLUDAMI!!

Dnia 29.04.2007 o 16:00, Findan napisał:

podczas walki mogę używac tylko 2 runów
(Szarża i Odp. na żywioły), inne są pęknięte i rzekomo "Użyte". Co trzeba zrobic, abym mógł
używac wszystkich?

A co jest potrzebne do używania run? Surowce. Upewnij się, że masz odpowiednią ilość surowców, bo bez nich możesz sobie porzucać... mięsem najwyżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo nie masz zasobów, albo nie możesz w danej chwili użyć runy na danej jednostce. Nie mam ochoty szukać teraz spisu run, ale na pewno było kilka takich, gdzie np. najpierw musiała zginąć chociaż jedna jednostka z danego oddziału, by móc aktywować runę. Sprawdź informacje o runach w księdze zaklęć. Więcej chyba Ci nie mogę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dość specificzne pytanie chodzi o kampanie elfów pierwsz misja
Otż cały czas trzymam garnizony nie pozwalam ich odbić obok nich są bohaterowie którzy cały czas pilnują
No i czekam tak już chyba kilka miesięcy (w grze oczywiście)a lord demonów nie przychodzi , prubowałem kilka razy na różny sposób ale nie pojawia się ,jak ma ktoś jakieś rady to dziękuję (poza ponownym zaintstowaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 16:08, windows00 napisał:

KRASNOLUDAMI!!

To była prowokacja ;]

Dnia 29.04.2007 o 16:08, windows00 napisał:

A co jest potrzebne do używania run? Surowce. Upewnij się, że masz odpowiednią ilość surowców,
bo bez nich możesz sobie porzucać... mięsem najwyżej :P


Załączam 3 screeny. Pierwsze 2 są z gry multi, a ostatni z pojedynku (wszystkie surowce po 50) w pierwszej turze.

20070429162945

20070429163243

20070429163640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy sa jakies niedokumentowane zmiany w 1.5 Chodzi mi tu glownie o lepszy balans zdolnosci bohaterow bo wciaz niektore sa bardzo slabe a nawet kilka bezuzytecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Heroes V w wersji 1.0 Czy po zainstalowaniu patcha 1.4 i 1.4-->1.41 powinienem jeszcze na to zainstalować poprawkę lokalizacyjną tą z gram.pl czy patch 1.41 już ją zawiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:32, pretorianie napisał:

Mam Heroes V w wersji 1.0 Czy po zainstalowaniu patcha 1.4 i 1.4-->1.41 powinienem jeszcze
na to zainstalować poprawkę lokalizacyjną tą z gram.pl czy patch 1.41 już ją zawiera?


Najpierw zainstaluj 1.1 oficjalny, potem 1.11 lokalizacyjny, a dopiero potem 1.4 i 1.41. Powinienem się nie pomylić, a jeśli to zrobiłem, to ktoś mnie poprawi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:32, pretorianie napisał:

Mam Heroes V w wersji 1.0 Czy po zainstalowaniu patcha 1.4 i 1.4-->1.41 powinienem jeszcze
na to zainstalować poprawkę lokalizacyjną tą z gram.pl czy patch 1.41 już ją zawiera?


O ile mnie pamięć nie myli, to nie zawiera. Powinieneś instalować w takiej kolejności 1.1 => pop. lokalizacyjna => 1.4 => 1.41. Poprawkę lokalizacyjną można instalować tylko na wersję 1.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować