Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Twoj komputer spelnia wymagania minimalne wiec grac powinno sie dac przyjemnie i bez zabkowania :)

czy zupdatowales gre do najnowszej wersdji czyli 1.41 ? pamietaj ze istnieja dwa rodzaje patchy - dla wrsji podstawowej oraz dla wrsji empikowej
(jesli po instalacji gry w lewym dolnym rogu ekranu masz napis wersja - 1.2 to znaczy ze jestes szczesliwym posiadaczem wersji empikowej i taki wlasnie patch musisz sciagnac)

jak masz ustawione parametry obrazu? czy przypadkiem nie grasz na zbyt wysokiej rozdzielczosci ?
sugeruje wylaczyc antyaliasing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam na komentarze :) jak sie polska wersja podoba po instalacji 1.5

przyznam sie ze staralismy sie (jako unofficial team) by wszystkie bledy ktore do czasu premiery patcha 1.5 zostaly wychwycone zostaly uwzglednione w patchu 1.5 - a to wszystko dzieki wspolpracy z CDP :)

jesli bedzie cos nie tak prosze skladac wszelkie zazalenia do mojej osoby a nie do CDP :P
widzicie jaka na siebie wzialem odpowiedzialnosc ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:09, Rafal G napisał:

Powinno pomóc zainstalowanie patchy. Powinieneś to zrobić w kolejności 1.1=>1.11 (poprawka
lokalizacyjna)=>1.4=>1.41.
Wszystkie patche do ściągnięcia z downloadu gram.pl lub stąd: http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5
Pamiętaj, żeby dobrać patche odpowiednie dla Twojej wersji gry:)

Też właśnie instaluję teraz patche, ale próbuję ściągnąć ze stronki, którą Ty podałeś, bo na gram.pl jest bardzo niska prędkość :/ Zainstalowałem już patch 1.1 i poprawkę lokalizacyjną i teraz chce z tej stronki ściągnąć 1.4. I to jest tam obojętne czy patch 1.4 do wersji cd, czy dvd, bo jakoś tam nie pisze do jakiej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 18:44, morthi napisał:

widzicie jaka na siebie wzialem odpowiedzialnosc ?:)


Widzimy i chylimy czoła;) Jestem przekonany, że daliście z siebie wszystko i nie będzie trzeba żadnych problemów zgłaszać;) Skończyło się ssać... trzeba odpalić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli masz zainstalowanego patcha 1.1 i 1.11 skorzystaj z funkcji autoupdate :) ona to samodzielnie zaktualizuje Twoja gre wlasciwym patchem

(znajdziesz ja w start->wszystkie programy-> ubisoft-> heroes 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety byl jeden problem :) a mianowicie wyslalem w koncowym momencie produkcji patcha bledne pliki... mam nadzieje ze nie zostaly zawarte :) CDP powiedzialo ze postara sie to z ubi zalatwic ;) coby ich nie bylo wiec jestem dobrej mysli :)

a jak nie to coz... kilka plikow bedzie niestety w zlych wersjach :( co rzecz jasna szybko naprawuimy patchem nieoficjalnym :P skoro zepsulem to i naprawie ;) a jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest obojętne. Do wersji kolekjonerskiej jest cz_pl, do wersji DVD hu_pl, do wersji cd pl. Jeśli masz wersję "empikową" musisz ściągnąć specjalny patch i to już niestety z serwera gram.pl. Trochę to udziwnione, ale tak niestety jest... Nieprawidłowa wersja patcha nie będzie współpracowała z grą. Mam nadzieję, że pomogłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest tak dlatego ze "wersja empikowa" jest prawdziwa polska wersja i ja supportuje cdp a nie ubi :) stad tez po premierze oficjalnego patcha do heroes trzeba troszke niestety poczekac na wersje empikowa..

patch 1.5 dla wersji empikowej ma sie pojawic (wg mojej wiedzy) w przeciagu kilku dni od premiery patcha dla wersji 1.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilka pytanek:

1. jakiej wczesniejszej wersji wymaga instalacja patcha 1.5? (1.41?)
2. czy ten patch 1.5 PL zawiera w sobie poprawke polonizacyjna 1.11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 18:54, Rafal G napisał:

Nie jest obojętne. Do wersji kolekjonerskiej jest cz_pl, do wersji DVD hu_pl,
do wersji cd pl. Jeśli masz wersję "empikową" musisz ściągnąć specjalny patch i to już
niestety z serwera gram.pl. Trochę to udziwnione, ale tak niestety jest... Nieprawidłowa wersja
patcha nie będzie współpracowała z grą. Mam nadzieję, że pomogłem;)

Hmm, to dobrze że napisałeś bo ściągałem złego patcha ;) Ale teraz już korzystam z funkcji autoupdate,którą podpowiedział mi morthi. Wcześniej nawet nie wiedziałem że taka funkcja istnieje :) A te autoupdate zainstaluje mi wersję do najnowszego patcha 1.5 czy 1.41 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:00, moonman napisał:

1. jakiej wczesniejszej wersji wymaga instalacja patcha 1.5? (1.41?)


tak - patcha 1.5 instalujemy na 1.41

Dnia 03.05.2007 o 19:00, moonman napisał:

2. czy ten patch 1.5 PL zawiera w sobie poprawke polonizacyjna 1.11?


niestety nie :( poprawke lokalizacyjna nalezy zainstalowac albo przy wersji 1.1 lub tez samodzielnie wpakowac 3 pliki (gdzies tutaj na forum sie one znajduja) do pliku sound.pak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:00, Gryczka napisał:

Wcześniej nawet nie wiedziałem że taka funkcja istnieje
:) A te autoupdate zainstaluje mi wersję do najnowszego patcha 1.5 czy 1.41 ?


autoupdate zostal wprowadzony wlasnie patchem 1.1 :)

autopatcher powinien najpierw spatchowac Ci gre do 1.4 a nastepnie do 1.41 i 1.5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 18:58, morthi napisał:

jest tak dlatego ze "wersja empikowa" jest prawdziwa polska wersja i ja supportuje cdp a nie
ubi :) stad tez po premierze oficjalnego patcha do heroes trzeba troszke niestety poczekac
na wersje empikowa..


Ja o tym doskonale wiem, choć jako szczęśliwego posiadacza EK, oczekiwanie na patche od edycji empikowej szczęśliwie mnie ominęło;). Jednak (przynajmniej moim zdaniem) CDP wersją empikową narobiło strasznie dużo niepotrzebnego zamieszania i w pewnym sensie wprowadziło podział na graczy lepszych i gorszych. Ale cóż... nie mnie to oceniać - zapewne mieli jakieś ważne powodu ku temu;) Chciałem tylko tak na wszelki wypadek zwrócić uwagę, że i taki patch istnieje... A tak z ciekawości - UpgradeLauncher radzi sobie z patchem do wersji empik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:12, Rafal G napisał:

A tak z ciekawości - UpgradeLauncher radzi sobie z patchem do wersji empik?


nie radzi :) nie mozna pobrac patcha do tej wersji :)
niestety

a serwery cdp dzialaja bardzo wolno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:15, morthi napisał:

> A tak z ciekawości - UpgradeLauncher radzi sobie z patchem do wersji empik?

nie radzi :) nie mozna pobrac patcha do tej wersji :)
niestety

a serwery cdp dzialaja bardzo wolno :(


(Taki mały offtopic.) Morthi, skoro Twoja współpraca z CDP układa się tak dobrze, może popytałbyś co z tymi serwerami? Czasami to mnie krew zalewa, jak mam coś pobrać z gram.pl! Nie dość, że transfer jest na posiomie 1-5 KB/s to dobrze, jak się w ogóle rozpocznie pobierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować