Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

--> 4YoU
1. To na razie tajemnica, na dniach ujawnimy je :)
2. TAK!
3. Demo przelom lutego/marca
4. Na dniach (byc moze dzisiaj) ruszy nasza oficjalna strona - troszke jeszcze wytrzymaj :)

no to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 16:34, Tar The Dark napisał:

Czy jest demo HoMMV ? Czy będzie w polskiej wersji ?


Dema nie ma, ale według ostatnich informacji od wydawcy, pojawi się przed premierą gry. Chcemy zrobić polską wersję dema, ale w głównej mierze zależy to od wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do glosow gwiazd to moze byc jeden z wiekszych atutow spolszczenia...ale takze wkurzajaca wada...to zalezy od doboru aktorów...mysle ze zlym rozwiazaniem jest angaz aktorow serialowych, kojarzacych sie glownie z konkretna postacia...pomyslcie co by bylo gdyby glosem bohaterki gadala Zosia z na dobre i na zle? to tylko moja opinia, moze innych to nie bedzie razic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 12:32, Jay Z napisał:

Dema nie ma, ale według ostatnich informacji od wydawcy, pojawi się przed premierą gry. Chcemy
zrobić polską wersję dema, ale w głównej mierze zależy to od wydawcy.


A co z Wasza strona o H5, miala byc wczoraj wieczorem, albo dzisiaj ... a tu ani widu ani slychu.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie będzie tak ze będzie ankieta 1339249823752 pytań na temat od H1 do H 5 i musisz jak najwięcej miec dobrych odpowiedzi ... np ile HP miały Nagi , albo podaj przynajmniej 10 nazw zamków , jak miał na imię heroes z umiejętnościa błogosławieństwa (mała podopowedz była tokobita) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 12:32, Jay Z napisał:

> Czy jest demo HoMMV ? Czy będzie w polskiej wersji ?

Dema nie ma, ale według ostatnich informacji od wydawcy, pojawi się przed premierą gry. Chcemy
zrobić polską wersję dema, ale w głównej mierze zależy to od wydawcy.

a co z tą stronką będzie na dzisiaj?
i jeśli można zapytac co będzie się na niej znajdowało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 14:28, gustaw86 napisał:

> > a co z tą stronką będzie na dzisiaj?
i jeśli można zapytac co będzie się na niej znajdowało??


wirusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 14:57, Kreygon napisał:

> > > a co z tą stronką będzie na dzisiaj?
> i jeśli można zapytac co będzie się na niej znajdowało??

wirusy


no dzięki stary ale jesteś dowciapny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 15:28, gustaw86 napisał:

> > > > a co z tą stronką będzie na dzisiaj?
> > i jeśli można zapytac co będzie się na niej znajdowało??
> > > wirusy

no dzięki stary ale jesteś dowciapny


Bo to jest zabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 17:39, Kiełek napisał:

Ekhm... mam nadzieje, ze z tego powodu za bardzo mi się od CDP nie oberwie, ale... http://homm5.gram.pl
;)


I jest blad w momencie kiedy wybierze sie jednostki Haven to pojawiaja sie te co sa w Academy. Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze strona jest nieskonczona, chocby ze wzgledu na to, ze sa pokazane jednostki z Academy (tylko, choc wiadomo ze znane sa wszytskie jednostki z Haven, Necropolis oraz Inferno) Ale ogolnie strona przedstawia sie przyzwoicie, jak za sama oprawa pojda jeszcze dobre walory merytoryczne to bedzie to bardzo dobre zrodlo wiedzy o Herosach :)

Pozdrawiam i zycze sukcesow

PS
Wiem, ze to strona o swiecie HoMM, a nie MM, ale czy mozna by bylo dodac zakladke o calym Universum Might & Magic a nie tylko o Herosach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinniscie dodac mozliwosc edycji wlasnych postow, bo teraz sie przyjzalem dokladniej i blad jest tylko w rysunkach (chodzi o jednostki) opis jest prawidlowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 18:14, Tusiu napisał:

Powinniscie dodac mozliwosc edycji wlasnych postow, bo teraz sie przyjzalem dokladniej i blad
jest tylko w rysunkach (chodzi o jednostki) opis jest prawidlowy.


Jak by była możliwość edycji postów to wiesz co by się tu działo?
Sam o tym myślałem żeby to zaproponować, ale jak przemyślałem sprawę to stwierdziłem, że ta możliwość u moderatorów w zupełności wystarczy.

Przykład? Ktoś Cię zbluzga czy coś potem to zmieni i nie masz dowodów, napiszesz coś bez sensu albo zaspamujesz też się nie wykręcisz bo nie masz jak. Naprawdę panowałby chaos i jest dobrze jak jest. Co do literówek i ortów to cóż zdażają się chyba każdemu :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 18:12, Tusiu napisał:

> Ekhm... mam nadzieje, ze z tego powodu za bardzo mi się od CDP nie oberwie, ale... http://homm5.gram.pl

> ;)

I jest blad w momencie kiedy wybierze sie jednostki Haven to pojawiaja sie te co sa w Academy.
Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze strona jest nieskonczona, chocby ze wzgledu na to, ze sa
pokazane jednostki z Academy (tylko, choc wiadomo ze znane sa wszytskie jednostki z Haven,
Necropolis oraz Inferno) Ale ogolnie strona przedstawia sie przyzwoicie, jak za sama oprawa
pojda jeszcze dobre walory merytoryczne to bedzie to bardzo dobre zrodlo wiedzy o Herosach
:)

Pozdrawiam i zycze sukcesow

PS
Wiem, ze to strona o swiecie HoMM, a nie MM, ale czy mozna by bylo dodac zakladke o calym Universum
Might & Magic a nie tylko o Herosach ??


Drogi Tysiu, wszystkie jednostki są już znane ! Nawet te z Sylvan i Dungeon (kto ich nie widział ten niech zajrzy na tą stronę http://www.celestialheavens.com/
A strona HV CDP bardzo mi się podoba. Fajnie, że choć pokrótce opisane są inne części. Bardzo ładna strona graficzna i czcionka. Narazie duże w niej błędów (np. poważne byki ortograficzne w opisie HIV, obrazki Academy w Haven), ale strona zmierza w dobrą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować