Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2007 o 18:33, Łukasz 666 napisał:

Pewnie wszystkie ładnie opisane zobaczymy jutro po południu jak to było z poprzednimi alternatywami

Hmm?
AFAIR jak dotąd nie podano opisów nowych zdolności. No chyba, że mówisz o opisie alternatywnych ulepszeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... im więcej alternatywnych jednostek się pojawia, tym bardziej mam wrażenie że będą... lepsze. Moim zdaniem "alternatywne" oznacza taką samą siłę rażenia co podstawowe ulepszenie, tylko wymaga innej taktyki. Tymczasem mam wrażenie że te nowe ulepszenia nie będą alternatywne tylko lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 19:07, nazgul47 napisał:

Hmmm.... im więcej alternatywnych jednostek się pojawia, tym bardziej mam wrażenie że będą...
lepsze. Moim zdaniem "alternatywne" oznacza taką samą siłę rażenia co podstawowe ulepszenie,
tylko wymaga innej taktyki. Tymczasem mam wrażenie że te nowe ulepszenia nie będą alternatywne
tylko lepsze.

Może z demonami bedzie jak z przystanią, powstanie nowa mocniejsza rasa znana tylko w kampanii(jak FJP) oraz alternatywne ulepszenia do zamku(jak dla reszty). To by zresztą pasowało do kampanii, Biara wzmocniła demony itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 19:07, nazgul47 napisał:

Tymczasem mam wrażenie że te nowe ulepszenia nie będą alternatywne tylko lepsze.


Masz sporo racji, ale wiele może zależeć od preferowanego stylu walki, sytuacji w jakiej będą wykorzystane i zdolności jakie te jednostki otrzymały/utraciły. Np. alternatywy dla lochu nie mają ataku na dystans, co dla wielu może być bolesnym ciosem i przekreślić te jednostki pomimo, że otrzymały naprawdę interesujące zdolności. Myślę, że rozłoży się to bardzo równomiernie w poszczególnych miastach. Część będzie lepsza, cześć porównywalna, a część słabsza (choć w tym przypadku może to być tylko słabość pozorna). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema ludzie jakmoge przejść pierwszą misje w HOMAM V.
Bo dopiero się ucze w to grać a jeszcze mam to w wersji angielskiej
Serdecznie bym sie też uczieszył jakie jest sterowanie, i co trzebe zrobic podczas bitwy z potworami i jak sie tez tworzy armię lub zespól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko masz w instrukcji.
...bo chyba masz instrukcję, prawda?

A jak nie rozumiesz, to czemu kupiłeś (bo kupiłeś, prawda?) wersję angielską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema koledzy z gram.pl
Mam do was jedno pytanie?
Czy macie jakies dobre strony związanymi z grą GTA SA?
Czy wiecie tez jak sie robi samochody i motory do gry?
Bardzo byłby wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 19:44, Krejt napisał:

To wszystko masz w instrukcji.
...bo chyba masz instrukcję, prawda?

A jak nie rozumiesz, to czemu kupiłeś (bo kupiłeś, prawda?) wersję angielską?

sorry to jest z nete ściągane a instrukcji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 19:47, pawelmaupa napisał:

sorry to jest z nete ściągane a instrukcji nie ma

To żegnamy, poszło zgłoszenie do moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 19:36, Rafal G napisał:

Masz sporo racji, ale wiele może zależeć od preferowanego stylu walki, sytuacji w jakiej będą
wykorzystane i zdolności jakie te jednostki otrzymały/utraciły. Np. alternatywy dla lochu nie
mają ataku na dystans, co dla wielu może być bolesnym ciosem i przekreślić te jednostki pomimo,
że otrzymały naprawdę interesujące zdolności.

Nie trzeba będzie przecież wykupywać całego zestawu ulepszeń (chyba...). I będzie sobie można wybrać, np. 3 normalne i 4 alternatywne ulepszenia.
Byłoby nieciekawie gdyby trzeba było wybrać rodzaj ulepszeń dla wszystkich jednostek naraz.

@ Krejt
Co to jest, na Twoim avatarze? Bo ciekawie wygląda. Pewnie jakiś potwór z kreskówek or something like that ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 19:50, windows00 napisał:

Nie trzeba będzie przecież wykupywać całego zestawu ulepszeń (chyba...). I będzie sobie można
wybrać, np. 3 normalne i 4 alternatywne ulepszenia.
Byłoby nieciekawie gdyby trzeba było wybrać rodzaj ulepszeń dla wszystkich jednostek naraz.


Tak, tak, ja wiem:) Miałem na myśli pojedyncze jednostki. Np. komuś może się nie spodobać, że stalker, czy matrona nie strzelają i z marszu je odrzuci. Narzucenie jednego rodzaju ulepszeń rzeczywiście byłoby barbarzyństwem;) Pewny nie jestem ale chyba na forum ubi Acheval pisał, że będzie pełna dowolność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 20:05, Sheltem napisał:

> ale chyba na forum ubi Acheval pisał,
chyba raczej napisała


Uff:) Racja:) Literkę mi z rozpędu zjadło;) Miało być "Acheval pisała". Dzięki za zwrócenie uwagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że ciekawie zapowiadają się te alternatywy. Zastanawia mnie tylko jakie zdolności będą miały zaprezentowane jednostki z inferno. Z nich wszystkich to ten czart i ogar najfajniej wyglądają, jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawelmaupa na tej stronie niepisze się o grach ściągniętych z Neta bo ci grozi Banan jeśli chodzi o GTA to tu masz najlepszą stronkę o GTA http://gtasite.pl/ Jeśli chodzi o CD Key do NWN 2 to tu takowego niedostaniesz bo to też jest Piractwo zaco na 100 % moszesz dostać banana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imp - porażka, czy on ma 100 lat?
Demon - screen zrobiony jest ze złej perspektywy, rogi plączą się i nie widzę zbytnio, jak sa rozłożone. Ujdzie.
Cerber - też w screenie nie widać wielu zmian, prócz dymu z pyska... zaczął palić trawkę? ^^
Sukkub - nic dodać, nic ująć ^^ no, może trochę dodać z przodu ^^
Zmora - z dołu wygląda na ździebko przygłodzoną, ale od góry ta czerń pasuje.
Czart - ładny miecz, tylko oczy trochę ze wielkie i psują głowę...
Diabeł - fajnie mu te rogi sterczą ^^

Nival zdecydował się na czerń zamiast ognia.. ciekawe, choć przy niektórych jednostkach średnio im to wyszło. Oceniając po wyglądzie, zostałbym przy starych ulepszeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, iż w tym przypadku jedynym dobrym rozwiązaniem będzie Jednostki strzelające kupić w tych normalnych ulepszeniach :D

@ Lfdracon

Myślę iż ta czerń to popiół, sadza lub coś w tym guście... a może węgiel? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 20:49, Lfdracon napisał:

Imp - porażka, czy on ma 100 lat?

Niw\e narzekaj, fajny jest ;)

Dnia 28.05.2007 o 20:49, Lfdracon napisał:

Cerber - też w screenie nie widać wielu zmian, prócz dymu z pyska... zaczął palić trawkę? ^^

No to dodatek mamy z głowy. Wyzywające stroje w Dungeonie, elfy przypominające homoseksualistów w Sylvanie i teraz jeszcze czynne namawianie do palenia! Jak wiadomo teraz nie odpuszczą nawet pszczółce Mai.

Dnia 28.05.2007 o 20:49, Lfdracon napisał:

Sukkub - nic dodać, nic ująć ^^ no, może trochę dodać z przodu ^^

Na ubranegeo Sukkuba liczyłeś? ehehehe

Dnia 28.05.2007 o 20:49, Lfdracon napisał:

Zmora - z dołu wygląda na ździebko przygłodzoną, ale od góry ta czerń pasuje.

Jak dla mnei to ona wygląda jak undead O.o

Dnia 28.05.2007 o 20:49, Lfdracon napisał:

Czart - ładny miecz, tylko oczy trochę ze wielkie i psują głowę...

Miluśki jest, i jeszcze ten świecący mieczyk.

Dnia 28.05.2007 o 20:49, Lfdracon napisał:

Diabeł - fajnie mu te rogi sterczą ^^

Może atak rogami? :P

Dnia 28.05.2007 o 20:49, Lfdracon napisał:

Nival zdecydował się na czerń zamiast ognia.. ciekawe

Chodziło Ci o dym, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 21:05, nazgul47 napisał:

Myślę, iż w tym przypadku jedynym dobrym rozwiązaniem będzie Jednostki strzelające kupić w
tych normalnych ulepszeniach :D


Tak zapewne będę robił:) Choć pewnie najpierw poczekam, aż do końca wyjaśni się cóz to jest ta niewidzialność. Kto wie? może będzie o niebo przydatniejsza od strzelania?;)

Myślę iż ta czerń to popiół, sadza lub coś w tym guście... a może węgiel? ;)

Ja stawiałbym na popiół właśnie;) Węgiel chyba jest mało prawdopodobny;) Popiołem można dostać z odprysku, a żeby jednostki były brudne z węgla musiałyby się w nim tarzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować