Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Oprócz przeczucia niepokoi mnie upraszczanie gry w stosunku do założeń:
-Zmniejszenie ilości zaklęć, szkół magii
-ograniczenie pola gry
Kto wie z czego jeszcze Nival się wycofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 17:36, EdenLord napisał:

Człowieku w tym czasie kupiłbym z 50 lepszych gier!!


A kto Ci broni?? Przecież nikt Cię nie zmusza do kupna HeroesV. Nie wiem o co Wam ludziska chodzi. Dwa miechy do premiery a Wy panikujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 17:17, Araondoion napisał:

Konrad1990-> sciagnij sobie filmik, zdaje sie 1 i 3 stad ;p www.mightandmagicgame.com w
koncu tam troche widac co nie? ;p

thx sciagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz przeczucia martwi mnie fakt, żę Nival ogranicza grę w stosunku do tego co zapowiadał np.
- Miał być bardziej rozbudowany system magii a na razie jest 40 zaklęć, ciekawe na ilu się skończy - na 30 ???
- Ograniczyli pole gry czy od początku miało tak wyglądać a publice mydlili oczy
Ciekawe co jeszce obetną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 17:33, Michał N napisał:

Coś w tym złego
Niech piechurzy i latacze szybciej się poruszają lub wybierają bitwy w sprzyjającym im terenie


Dużo złego. Raz - to HoMM, nie Rome total War. Nie słyszalem, żeby pole biwty doklądnie odpowiadalo temu, co jest na mapie strategicznej. Wiec ciezko wybrać sprzyjajacy teren pod bitwę, skoro nie wiesz, jakie pole bitwy zostanie wygenerowane.

Piechórzy nie mogą się zachowywac, jakby byli na olimpiadzie w Pekinie i uczestniczyli w biegu na 100 metrów. Jak będą mieli przesadzoną szybkość to zrobi się parodia (już w HoMM 3 Krzyzwoiec był nieco przy szybki sądząc po opancerzeniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 17:38, Ururam Tururam napisał:


> Człowieku w tym czasie kupiłbym z 50 lepszych gier!!

Co chcesz przez to powiedzieć?
Rozwiń myśl, jeśli możesz...

Chodzi o to że nie czekałbym tak długo na premiere mógłbym maksymalnie czekać 3 miesiące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 17:38, HumanGhost napisał:

> Człowieku w tym czasie kupiłbym z 50 lepszych gier!!

A kto Ci broni?? Przecież nikt Cię nie zmusza do kupna HeroesV. Nie wiem o co Wam ludziska
chodzi. Dwa miechy do premiery a Wy panikujecie.

Chcę go kupić lecz nie czekałbym rok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 17:38, HumanGhost napisał:

Dwa miechy do premiery a Wy panikujecie.


To niestety tylko dwa miechy. Jak dotąd opinia "otwartych betatesterów" oscyluje wokół "Zapowiada się świetnie, ale wymaga duzego dopracowania. Jestem skłonny się do tego przychylić. A "duże dopracowanie" to nie dwa, a co najmniej cztery miesiące. Dlatego uważam, że fani powinni naciskać na Ubisoft w celu opóźnienia wydania gry, co doprowadzi do jej dopracowania - a gra jest tego warta!

Może CDP jako polski dystrybutor zechce w tym pośredniczyć? W końcu im lepsza gra, tym większa sprzedaż i tym lepiej dla firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no ururam ma racje ale nie 4miechy nie przesadzaj tylko zeby to nibylo cos takiego jak IV noo to napewno niebedzie wsomnie jak ogladalem ten filmik to sie zapowiada na co 2 po wow a ja mysle i mysle kupilem EK teraz mysle jeszze na wowem i fable kupilem ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:10, artur13 napisał:

no no ururam ma racje ale nie 4miechy nie przesadzaj


Niestety pracowałem trochę w branży tworzenia oprogramowania i wiem, ile takie rzeczy trwają.
Nie przesadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że Ubisoft ma "duże parcie" na szybkie pozyskanie gotówki. Z wypowiedzi na tamtejszym forum wynika, iż nie mają pieniędzy na dalsze prace i wypuszczenie bety przez Gamespy było próbą pozyskania środków. Czyli raczej nie będą się bawić w przeciąganie prac a łupną, jakie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi w zasadzie co mialo HoMM3 a nie bedzie mialo HoMM5? (poza grafika z 2D na 3D)
Imo stala wielkosc pola bitwy to dobry pomysl, trzyma klimat serii... mnie ciekawi jak beda wygladaly szturmy zamkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:14, ktosik napisał:

Obawiam się, że Ubisoft ma "duże parcie" na szybkie pozyskanie gotówki. Z wypowiedzi na tamtejszym
forum wynika, iż nie mają pieniędzy na dalsze prace i wypuszczenie bety przez Gamespy było
próbą pozyskania środków. Czyli raczej nie będą się bawić w przeciąganie prac a łupną, jakie
jest.


O, ktosik dobrze rozumuje!!!

Ale jeśli ze wszech stron świata zaczną do nich napływać sygnały, że jak wypuszczą grę nie do końca gotową to straca fanów=klientów - to może jednak nie łupną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie strasznie zakląłem, kiedy się dowiedziałem, iż wydawcą jest Ubisoft bo nie jest ich "pierwszy raz". Drugi raz zakląłem, jak usłyszłem, że robi to Nival.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę już poczekać 2 miesiące dłużej, niż dostać wybrakowany produkt i zrazić się do niego... Jeśli czekamy już te cztery lata, to możemy jeszcze poczekać 2 miesiące, a dostać o wiele lepszy produkt. Obawiam się jednak, że kasa znowu zarządzi... Może jakaś petycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:30, au_rel napisał:

Może jakaś petycja?


To właśnie staram się zasugerować. :-) Wiem, że gracze z innych krajów chca zrobić to samo, to ma byc duża akcja... Tylko, żeby petycja była skuteczna, musi iść odpowiednimi kanałami. I dlatego liczę tu mocno na pomoc CDP w tym względzie, jeśli okaże się, że pomysł ma poparcie większości fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować