Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2007 o 12:31, Rafal G napisał:

A czy aby na pewno to są "oficjalne" ulepszenia? Żadnych nazw, żadnych zdolności, żadnych statystyk...
Ja tam sobie poczekam na coś bardziej wiarygodnego i szczegółowego nim zacznę się podniecać...
Wtedy dodam coś więcej od siebie;)


Kliknij sobie na właściwości obrazka i zobacz jego adres. Jeśli http://mightandmagic.fr.ubi.com nie jest dla Ciebie oficjalną stroną, to nie wiem jaka nią może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 12:31, Rafal G napisał:

A czy aby na pewno to są "oficjalne" ulepszenia? Żadnych nazw, żadnych zdolności, żadnych statystyk...
Ja tam sobie poczekam na coś bardziej wiarygodnego i szczegółowego nim zacznę się podniecać...
Wtedy dodam coś więcej od siebie;)

Już nie pierwszy raz taki przeciek jest i jak dotąd każdy się sprawdzał. Poza tym to wygląda całkiem prawdopodobni, nieprawdaż?

@ Inni
Co do tych kpin - "Gońcie się, leszcze!!"
:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę genialne, choć niepodobne do pierwowzorów. Nie ma jak na razie statystyk? Podelektujemy się wyglądem:
1. Obrońca - zdecydowanie za długa broda, hełm też jakiś taki dziwny.
2. Harcownik - alternatywa w pełnym znaczeniu tego słowa, sweet ^^
3. Jeździec - Król Tolghar wiecznie żywy xD
4. Berserker - jakby ze starszego pokolenia ;/ jakoś mi się nie podoba
5. Kapłan - taka puszysta broda :D sądząc po ''lasce'', wydaje mi się, że będzie operował czarami bazującymi na lodzie.
6. Piorun - tu jest dopiero odlot! Genialnie zrobiony, szczególnie ten jego topór... miazga :D
7. Smok - taki ''przytopiony'', ale nawet ładny efekt. Ale wolę chyba Magmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 12:35, Sheltem napisał:

Kliknij sobie na właściwości obrazka i zobacz jego adres. Jeśli http://mightandmagic.fr.ubi.com
nie jest dla Ciebie oficjalną stroną, to nie wiem jaka nią może być.


To, że one pochodzą z tej strony jeszcze nic nie znaczy. Co prawda zwiększa to wiarygodność, ale zwróć uwagę, że skądkolwiek one by nie pochodziły oficjalna informacja to to nie jest. A wszelkiego rodzaju przeciekom nauczyłem się nie ufać w 100%. Dlatego wolę poczekać. Na pełną informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 12:56, Rafal G napisał:

> Kliknij sobie na właściwości obrazka i zobacz jego adres. Jeśli http://mightandmagic.fr.ubi.com

> nie jest dla Ciebie oficjalną stroną, to nie wiem jaka nią może być.

To, że one pochodzą z tej strony jeszcze nic nie znaczy. Co prawda zwiększa to wiarygodność,
ale zwróć uwagę, że skądkolwiek one by nie pochodziły oficjalna informacja to to nie jest.
A wszelkiego rodzaju przeciekom nauczyłem się nie ufać w 100%. Dlatego wolę poczekać. Na pełną
informację.


Czyli uważasz to za jakąś (świetnie zrobioną) podróbkę Alternatyw Fortecy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu krasnoludy wyglądają jak krasnoludy. Żegnajcie rudzielce, witajcie dostojni, siwobrodzi woje! Mhwhaha!!!

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 14:09, Krejt napisał:

W końcu krasnoludy wyglądają jak krasnoludy. Żegnajcie rudzielce, witajcie dostojni, siwobrodzi
woje! Mhwhaha!!!

Hym...
A czemu Krasnoludy nie miałyby być miedzianobrode? ;>
To też do nich pasuje IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oops, sorry za drugiego posta, ale nie zauważyłem tej wypowiedzi.

Dnia 18.06.2007 o 14:02, DArkon1990 napisał:

No fajnie strona http://homm5.gram.pl/index.php przestała działać mam nadzieję że na jakiś
czasz, bo jak wchodzę to wyskakuje mi taki komunikat "SQL: 2006: MySQL server has gone away"
co się stało się ??? Windows00

Już tłumaczę - serwer sobie poszedł [gdzieś]. Nie jest to awaria trwała i miejmy nadzieje, że szybko się z nią uporamy.
A póki co proszę o cierpliwość i wyrozumiałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 14:27, windows00 napisał:

/ciach/

no właśnie windowsku ;} Wybaczamy, wybaczamy.
Wiadomo kiedy coś ruszy, bo siedzę w pracy i chciałem poczytać jakieś wieści z Ashan :] Wiadomo coś o nowych alternatywach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 14:35, greg_f napisał:

Wiadomo kiedy coś ruszy, bo siedzę w pracy i chciałem poczytać jakieś wieści z Ashan :] Wiadomo
coś o nowych alternatywach?

Tylko że będą to Krasnoludy. No i znamy już ich wygląd (m.in. Qba777 podał Ci odpowiedni link) ;]
Na zdolności i statystyki poczekamy do jutra, pewnie koło 18-20 wszystko stanie się jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką taktykę powinienem przyjmować grając na Lochu? Czy powinienem budować wpierw ratusz, czy może jak najszybciej wybudować smoki? Chciałbym również wiedzieć jaką taktykę przyjmować grając na Inferno, to samo co wyżej, jednostki, kasa bohater. Po porostu wszystko co wiecie o tych miastach, co radzicie dla początkującego, zaawansowanego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba umiejętnie balansować i podejmować dobre decyzje, bo wiele zależy od dostępnych na mapie surowców, bo te dane na początku bardzo szybko się kończą. Ważne jest, żeby jak najszybciej zdobyć duże ilości jednostek (nawet kosztem Kapitolu). Ponadto pod koniec tygodnia warto budować ulepszenia murów miejskich (ponieważ zwiększają one przyrost jednostek). Często w ostatnim dniu warto zbudować Zamek niż budynek rekrutacji jednostki 7. poziomu. W pierwszych dwóch tygodniach powinieneś wybudować wszystkie podstawowe miejsca rekrutacji jednostek. Do tego Ratusz (albo kapitol jeśli starcza funduszy/czasu) i przede wszystkim Zamek. Dopiero po tym możesz zacząć budować ulepszone siedziby. Ponadto jeśli masz w pobliżu Fort na Wzgórzu możesz całkowicie zrezygnować z budowania ulepszonych siedzib (w pobliżu uznaję odległość 3-4 tur, bo bliżej zamku żaden mapmaker nie postawi Fortu, chyba, że taki będzie jego zamysł).
We wszystkich miastach powinieneś kierować się podobnymi zasadami. Jednak przed grą musisz dokładnie zapoznać się z wymaganiami siedzib jednostek - np. pominięcie budowy Karczmy u Nieumarłych opóźni budowę Dworku Wampirów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Ja tam wole budować kapitol w jeden tydzień, bo kasa to jednak kasa, potem do jednostek tak do 4,5 lvl i ulepszenia a następnie do wyższych jednostek w ten sposób mam wykupione wszystkie jednostki i kasę na siedziby jednostek 6,7 lvl. Jednak może troche powinienem nieco zmodyfikowac bo to strategia z H3 jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednostki Fortecy są świetne. To alternatywy w pełnym tego słowa znaczeniu. Widać zapał i pracę autorów. Jutro zajmniemy się statami, teraz wyglądem:

1) Bardzo ładne, ekstra wzrory na tarczy. Kolor idealnie dobrany. Jedyne co mogliby tu poprawić to nieco skrócić brodę.
2) Tutaj twórcy wybrali złoty kolor, daje to ciekawy efekt.
3) Nim tu nie mam do zarzucenia, misio jakby miał ustawione mało detali
4) Interesująca broń, ma on trochę dziwny wyraz twarzy i czy on nie ma brody?
5) Ten to brodę napewno ma xD, jest git
6) Super im wyszedł. Wyczesany topór, po prostu miodzio
7) Smok jest dobry, ale powinni go trochę "dopieścić", niepotrzebnie aż tak bardzo mu kolce spiłowali

Ogólnie ten zamek chyba najlepiej wypadł, ale graficy mieli na niego najwięcej czasu. Mam nadzieję, że przez ten czas Nival wziął uwagi graczy do serca i poprawił to i owo w pozostałych Zamkach. Alternatywy Fortecy w wyglądzie wyprzedziły Akademię, aczkolwiek zauważam kilka rzeczy, które możnaby poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 01:05, DArkon1990 napisał:

Znalazłem 2 nazwy dwóch poziomów jesdnostek Fortecy

Level 2: Harpooners
Level 4: Bonecrushers

Zapewne masz je z tego artykułu - http://www.archangelcastle.com/acforum/viewtopic.php?t=4729 ;]
Wspólnie doszliśmy do wniosku, że to źródło informacji nie może być nazwane pewnym. Ja wszelkie informacje stamtąd traktuje z dystansem. I tak samo radzę Tobie :)
Nie wykluczam tego, że to informacje prawdziwe, lecz dopóki Ubi ich nie potwierdzi, pozostanę do nich nastawiony sceptycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować