Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2007 o 21:14, krzysiek253 napisał:

Sorry nie wiedziałem teraz juz wiem i nie bede zadawał gupich pytań OK??

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi" :P

A pytań, nawet prostych, nie ma się co wstydzić :)
To normalna rzecz, czegoś nie wiedzieć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dawno mnie tu nie było... a chciałbym być na bieżąco. Dlatego bardzo proszę kogoś, kto jest obeznany, żeby streścił w kilku zdaniach, co działo się w świecie HoMM od czasu ostatnich 100 - 150 stron tematu (przyznam szczerze, że nie chce mi się ich przeglądać, a dla kogoś kto jest tu stale, będzie to zaledwie parę chwil). Czy są jakieś nowe informacje na temat patchów? Jakieś szczegóły o ToE? Alternatywne ulepszenia widziałem. Proszę o odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100-150 ale przy jakich ustawieniach postów/stronę? ;]
A działo się dużo - pokazano większość alternatyw, było kilka wywiadów, jeden średnio wiarygodny artykuł w rosyjskim magazynie...
Poprzeglądaj strony o HoM&M V, tam masz wszystko zebrane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę informacje cotygodniowe się zakończyły, ciekawe czy bedą informacje comiesięczne np na początku Lipca jak to było na poczatku Kwietnia i Maja. :D
Zastanawiam się czy FJP będą 100% takie same jak w KP czy coś je zmienią(jesli chodzi o umiejętności/statystyki bo wygląd ma być identyczny)
Orków chyba nie podadza nam na srebrnym talerzu jak reszty jednostek i ich alternatyw, aby zapwene nie psuć niespodzianki, co sądzicie o tym?
ToE się zapowiada na najciekawszy dodatek w historii Herosów(i najbardziej rozbudowany), ciekawe jak wyjdzie w rzeczywistości hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:14, krzysiek253 napisał:

dzienki wilekie
jurek1
Sorry nie wiedziałem teraz juz wiem i nie bede zadawał gupich pytań OK??


Nnie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę dojściem do obelisków bo mię atakuje w tedy grog czy jakoś tak
czy ktoś mógłby wysłać co wyszło z tych obelisków
proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 15:55, Kura15 napisał:

nie mogę dojściem do obelisków bo mię atakuje w tedy grog czy jakoś tak
czy ktoś mógłby wysłać co wyszło z tych obelisków
proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę
proszę proszę proszę

Może troszkę więcej detali, bo nic nie jarzę - obelisków jest w grze sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 15:55, Kura15 napisał:

nie mogę dojściem do obelisków bo mię atakuje w tedy grog czy jakoś tak
czy ktoś mógłby wysłać co wyszło z tych obelisków
proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę proszę
proszę proszę proszę


Postaraj się popełniać mniej błędów ortograficznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że chodzi Ci o piątą misję pierwszej kampanii. Niestety odnalezienie obelisków jest niezbędne, bo Łza Ashy może pojawiać się w kilku miejscach.
Zrób tak - Izabelą zwiedzaj teren, a Godrykiem zostań w mieście. Jej daj mniejszą armię (bo ma wyższy level jak sądzę). Wrogi bohater rzuci się na zamek, a Ty będziesz mógł spokojnie eksplorować teren.
Jeśli pytasz o inną misję, opisz ją dokładniej. Najlepiej nazwę i kampanię, której dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:34, windows00 napisał:

Sorry za drugiego posta.
> Mam problem. Nie chce mi się włączyć HoMM V. Chcę go przeinstalować, ale jednocześnie
zachować
> save''y. Gdzie jest plik z zapisami? Z góry dziękuję za pomoc.
Ok, poszperałem w swoich postach (a szukajka nie działa, grrrrrrrr...) i mam pełną ścieżkę
;)
Oto ona: C:\Documents and Settings\<nazwa profilu systemu>\Moje dokumenty\My Games\Heroes
of Might and Magic V\Profiles\


Dzięki wielkie :) To biorę się za reinstalkę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GameDaily pojawiła się zapowiedź Tribes of the East.
Pare najważniejszych z wymienionych rzeczy:
- Potwierdzenie nazwy orkowej frakcji - Bastion
- trzy kampanie, wśród których są Akademia, Bastion i jedna dla Władcy Demonów
- stwierdzenie, że dodatek jest tak duży, że mógłby być osobną grą

Cały tekst tutaj:
http://www.gamedaily.com/heroes-of-might-andamp-magic-v-tribes-of-the-east/pc/game-previews/5977/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto kilka niepublikowanych jeszcze na forum gram.pl szkiców związanych z nadchodzącym dodatkiem do Heroes 5. Na pierwszych trzech jednostki orków - kolejno: ork wojownik, szamanka i cyklop. A czwarty... czwarty to po prostu czwarty ;)

20070630003514

20070630003525

20070630003535

20070630003544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:14, Napek napisał:

A oto kilka niepublikowanych jeszcze na forum gram.pl szkiców związanych z nadchodzącym dodatkiem
do Heroes 5. Na pierwszych trzech jednostki orków - kolejno: ork wojownik, szamanka i cyklop.
A czwarty... czwarty to po prostu czwarty ;)

Szamanka jest niezła;) Ciekawe jak będzie się prezentowała w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:14, Napek napisał:

A oto kilka niepublikowanych jeszcze na forum gram.pl szkiców związanych z nadchodzącym dodatkiem
do Heroes 5. Na pierwszych trzech jednostki orków - kolejno: ork wojownik, szamanka i cyklop.
A czwarty... czwarty to po prostu czwarty ;)

Szamanka jest niezła;) Ciekawe jak będzie się prezentowała w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:35, turbol napisał:

Niezła to i moze jest, ale take nieorkowa...


W zasadzie ciężko powiedzieć, czy to ork. Ork to mutant człowiek - rogaty demon. Natomiast szamanka to mutant człowiek - sukkub, tak przynajmniej było napisane na jakimś serwisie o HoMM. Więc dzięki sukkubowemu pochodzeniu powinna się nieźle prezentować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak to się stało...w historii jak nic napisane, że zmieszano krew ludzką i demoniczną, ale jak dla mnie to jest jakaś przenośnia ;) Sukkub i człowiek rozumiem...ale człowiek i Cieć z Rogami? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 16:08, LordOfUndeads napisał:

Ciekawi mnie jak to się stało...w historii jak nic napisane, że zmieszano krew ludzką i demoniczną,
ale jak dla mnie to jest jakaś przenośnia ;) Sukkub i człowiek rozumiem...ale człowiek i Cieć
z Rogami? O.o

To nie wiedziałeś, że z takich połączeń wychodzą najciekawsze krzyżówki? Patrz na takiego cyklopa - w życiu by się człowiek nie domyślił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Czarodzieje z Siedmiu Miast wtłoczyli krew Demonów w żyły złoczyńców, złodziei i rzezimieszków, którzy przebywali w lochach. I stąd pojawiły się Orki :)
A dalej to już wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GameDaily piszą , że będą trzy kampanie w tym jedna dla Władcy Demonów. Nie było podawane wcześniej ,że będzie kampania Nekromantów a nie Demonów, czy coś Mi się pomyliło?Bo sam już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować