Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

witam. mam problem z ta wrsja beta...sciagnalem ja z fileplanet.com i na maila nie przyslali mi zandego seriala i po instalacji gdy probuje uruchomic pojawia mi sie jakies zabezpieczenie zeby aktywowac iale jak biore aktywuj to m wyskakuje ze sly serial :/ nie wiem o co chodzi z tym serialem bo ja nic nie dostalem. Moze ktos ma takie serial i moglby sie nim podzielic tu ze mna bo tu nie mzoe byc mowy o piractwie bo wiadmo jakie sa zasady z ta wersja beta. A mzoe ktos mial ten sam problem. Prosze o pomoc. Pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 19:31, skyler napisał:

> > sprzedam kod do bety za 50 zł
>
> czy to ironia miała być? Bo jak tak, to bardzo głupi żart... Kody do bety jak przeczytałem

> w innym wątku mają być za kilka dni najprawdopodobniej, ale to co czytałem było tylko
pogłoskami
tak serio to mam wolny kod do bety

Skyler to ja poprosze bo przegapilem swego czasu jak dawali :/ Z gory dzieki. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 15:42, uio14 napisał:

> czy ktos zna adres gdzie znajde patche do homm 3????
wejdż na www.wszystko.tk

ja nie mam czasu sprawdzac na wyszukiwarkach, jesli ktos zna strone to moze podac adres a jezeli nie masz checi to swoje uwagi zachowaj dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 17:55, Ururam Tururam napisał:

Acha i jeszcze jedno - najprawdopodobniej w najbliższych dniach pojawią się nowe klucze do
bety Heroes V. Kto ich jeszcze nie ma, niech czeka cierpliwie... Organizatorzy spodziewali
się, że 70.000 kluczy, które wygenerowali wystarczy - a tu okazało się, że to mało!

czy to jest potwierdzona informacja? tak bardzo czekalem na ta open bete a tu kilka dni mnie w domu nie bylo i nie moge teraz pograc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 18:38, Woko11 napisał:

Moje standartowe pytanie:"Czy Heroes V będzie działać PŁYNNIE na kompie-procek 2,4Ghz; 256mb
RAM; ATI Radeon 9200 ze 128mb RAM x2(bo SLI to jest)??????"

mało ramu patrzyłem wymagania i minimum 512 ale tak to inne sprzety wytrzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj cos mi nie pasi ... masz 2x AGP ... ?? ?? Bo radek 9200 to na AGP jest, a nie na PCI-ex. 2xPCI-Ex to wlasnie SLI. Jeśli masz przypadkiem radki na PCI-ex(co jest niemozliwe bo takich 9200 nie ma), to tez nie puscisz ich w SLI, bo to maja tylko grafy na nVidii i to jeszcze nie wszystkie. Podobniez z ATi .. tam to sie nazywa CrossFire... Pomotales cos konkretnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee ... "256mb RAM; 2x(bo to SLi jest) ATI Radeon 9200SE ze 128 mb ??" - Po RAM-ie ma średnik ... czyli to skonczyl wymieniac, a potem jak w paszcze 2x radek 9200 ... to nie pomylka ... aczkolwiek moze byc to zamotanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 20:01, majkers napisał:

> > > sprzedam kod do bety za 50 zł
> >
> > czy to ironia miała być? Bo jak tak, to bardzo głupi żart... Kody do bety jak przeczytałem

>
> > w innym wątku mają być za kilka dni najprawdopodobniej, ale to co czytałem było tylko

> pogłoskami
> tak serio to mam wolny kod do bety
Skyler to ja poprosze bo przegapilem swego czasu jak dawali :/ Z gory dzieki. Pozdro

sory ale dałem już kumplowi. BTW jeśli prosisz o takie rzeczy to zostaw nr gg lub email bo opublikowanie tego na forum byłoby samobójstwem i byłoby chyba nieetyczne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podobało mi się przeniesieni Akademii do pustynnych terenów, słoni itp. Po głębszym zastanowieniu, doszedłem do wniosku, że się myliłem. :) Mag - nie powiem dokładnie, ale pierwsze takie określenia pojawiły się w Starożytnej Persji, nazywano tak wielkich myślicieli u nich, czy jakichś tam mędrców. W sumie NIVAL przywróciło pierwotne przedstawienie postaci magów. Bo teraz większość ludzi bierze odrazu skojarzenie ze świata D&D lub innych podobnych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 11:41, Galadin napisał:

Nie podobało mi się przeniesieni Akademii do pustynnych terenów, słoni itp. Po głębszym zastanowieniu,
doszedłem do wniosku, że się myliłem. :) Mag - nie powiem dokładnie, ale pierwsze takie określenia
pojawiły się w Starożytnej Persji, nazywano tak wielkich myślicieli u nich, czy jakichś tam
mędrców. W sumie NIVAL przywróciło pierwotne przedstawienie postaci magów. Bo teraz większość
ludzi bierze odrazu skojarzenie ze świata D&D lub innych podobnych. :)


mialem podobne przemyslenia - slonie w herosach? pustynia? Indie? WTF?! ale jak zagralem - to uwazam, ze bardzo klimatyczne miasto - w ogole klimat jest dopracowany - w przeciwienstwie do grywalnosci - a sadzilem, ze bedzie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Mi brakuje... Cytadeli i Twierdzy z 3 części
2. Czy ktoś wie: ile neutralnych jednostek będzie, czy tylko te 84? Bo np. w takiej "trójce" było 112 z zamków (po confluxie zwiększyło się do 126) + jeszcze sporo neutralnych, co dawało około 150 jednostek. A do tego jak ktoś ma WoG-a...
3.Podziękowania za pomoc z Heroes V. Stery pomogły :)
No to teraz parę spostrzeżeń:
-Są chyba zbyt duże różnice w statystykach jednostek następnego poziomu. (zobaczcie np. Druid i Jednorożec)
-Dungeon strasznie zerżnięty z Warhammera i trochę z FR - mi osobiście to nie przeszkadza.
-Miasta są cudowne.
-Bohater i jednostki zresztą też :P.
-W dual są zbyt duże różnice między armiami.
-A Academy jest według mnie znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 12:55, Adham napisał:

2. Czy ktoś wie: ile neutralnych jednostek będzie, czy tylko te 84?

Na pewno bedą 4x Elemental, Death Knight, Phoenix; mozliwe Centaur, Harpy, Direwolf...(może Orc''s)!
Mam nadzieję, że jednak wszystkich jednostek neutralnych nie ujawnia przed premierą, bo np. beda zwiazane z fabułą kampanii!!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 13:52, klucznik18 napisał:

A ja też ściągłem ,plik
I mam pytanie gdzie mam wejść żebym mogł otrzymać serial ?

Na razie nie mozna nigdzie dostac seriala chyba ze od jakiegos znajomego.Trzeba czekac cierpliwie na nastepna pule seriali ktora ponoc ma byc wydana niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować