Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 15:20, devilll napisał:

pomocy help mam komputer athlon 3800 x2 geforca 8800 gts karte i 2gb ram i heroes 5 potrafi
spasc w czasie walki do 15 klatek i na mapce jak kursor przesuwam na max widocznosci tez spada
ponizej 12 klatek pomocy nie poto kupilem nowego kompa zeby miec takie problemy heroes 5 mojemu
koledze na 2 razy slabszym kompie na maxa niespada ponizej 40 klatek on ma athlon 3600 + Geforca
7600 GT i 2gb ram pomocy prosze


To takie pytanie czy zainstalowałeś najnowsze sterowniki do karty graficznej? A drugie pytanie na jakim systemie operacyjnym działasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się przegrzebywać stron w tym temacie, a potrzebuję kilku informacji (o ile to możliwe).
Jaka jest przewidywana cena, kiedy wyjdzie i kiedy będzie w PRE-ORDERze?
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 16:09, LordOfUndeads napisał:

Nie chce mi się przegrzebywać stron w tym temacie, a potrzebuję kilku informacji (o ile to
możliwe).

No i mógłbyś sobie szukać do us... śmierci :)

Dnia 18.07.2007 o 16:09, LordOfUndeads napisał:

Jaka jest przewidywana cena, kiedy wyjdzie i kiedy będzie w PRE-ORDERze?

Na razie nie ma odpowiedzi na żadne z Twoich pytań.

Dnia 18.07.2007 o 16:09, LordOfUndeads napisał:

Z góry dzięki.

Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomocy help mam komputer athlon 3800 x2 geforca 8800 gts karte i 2gb ram i heroes 5 potrafi spasc w czasie walki do 15 klatek i na mapce jak kursor przesuwam na max widocznosci tez spada ponizej 12 klatek pomocy nie poto kupilem nowego kompa zeby miec takie problemy heroes 5 mojemu koledze na 2 razy slabszym kompie na maxa niespada ponizej 40 klatek on ma athlon 3600 + Geforca 7600 GT i 2gb ram pomocy prosze
wszystkie sterowniki mam najnowsze moze przesto sie przycina ze xp korzysta z jednego rdzenia kolega moj mi powiedzal zebym wgral vista bo on korzysta z 2 rdzeni bo na kompie x2 niepogram sobie na xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W razie gdyby ktokolwiek po obejrzeniu filmów miał jeszcze jakieś wątpliwości, wiadomym jest na pewno, że zamek orków nie będzie nazywał się Bastion a Stronghold :)
Korzeni informacji o nazwie miasta nowej rasy można najprawdopodobniej doszukiwać się tu: fr. bastion = ang. stronghold
Ach ci Francuzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:07, devilll napisał:

ciach


Spróbuj poszukać odpowiedzi na pytanie tutaj, w Pomocy Technicznej:
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=325

I na przyszłość staraj się pisać choć trochę bardziej gramatycznie. Bez przecinków i kropek naprawdę trudno się połapać w Twoim poście. :/

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2007 o 22:31, Napek napisał:

bastion = ang. stronghold
Ach ci Francuzi ;]

Polacy nie lepsi byli w HoMMIII ;)
ang. Rampart = Bastion
ang. Tower = Forteca
ang. Fortress = Cytadela

I gadaj potem z maniakiem trójki, który piątki na oczy nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:07, devilll napisał:

/ciach/

Powodów, że Ci gra chodzi słabo mogą być setki, od przegrzewającego się kompa po zarobaczony system. Zainstaluj najnowsze stery do grafiki i najnowszego DirectX 9.0c. Kolegi nie słuchaj, bo Ci wkręca wałki :D że szok. Rozbawił mnie. Jaki masz system, to obojętne (no nie do końca :) musi być XP lub nowszy), wszakże Herosi V lepiej śmigają na XP (przynajmniej u mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj grałem z kumplem randomke przez hamachi - narzekał na moje długie tury - w końcu zaczął narzekać gdy ja czekałem, aż on skończy ruch... mówię mu, że to ja czekam na niego... a on na to, że czeka już 10 min.

okazało się, że u niego był szósty dzień pierwszego tygodnia - a u mnie drugi dzień drugiego tygodnia !!!
SZOK!

graliśmy na ver.2.1 PL
wcześniej graliśmy i przez ubi i przez hamachi i na mapkach nie mieliśmy tego problemu (w ogóle z tym graczem nie miałem takich akcji nigdy... z innymi tak, ale na duelach)

spotkał się ktoś z takim bugiem na mapkach?

jedyny powód, który mi przychodzi do głowy to fakt, że grałem z laptopa podłączonego do stacjonarnego udostępniającego połączenie laptopowi (ale połączenie z hostem/grą itd. bez problemu)

miałem też wrzucony skillwheel mod -> ale on chyba nie miesza tur ;)

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, czy polska wersja "Tribes of the East" będzie fajna, ja uwazam, że powinna trzymać poziom Hammers of Fate i podstawki,bo nikt nie będzie chciał jej kupić. A propos, drugi dodatek jest ponadto samodzielny!Ciekawe czy będzie miał jakąś edycję specjalną,czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze polska wersja Tribes of East NIE bedzie trzymac poziomu podstawki i dodatku tylko bedzie w koncu poprawnie zlokalizowana i nie bedzie zawierac ogromu uciazliwych bledow jezykowych :)

nie sadze by mial jakas edycje specjalna ten dodatek - aczklwiek zapewne pojawia sie herosi 5 w zlotej serii czyli podstawka + dwa dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 13:52, morthi napisał:

mam nadzieje ze polska wersja Tribes of East NIE bedzie trzymac poziomu podstawki i
dodatku tylko bedzie w koncu poprawnie zlokalizowana i nie bedzie zawierac ogromu uciazliwych
bledow jezykowych :)


Nie bądźmy tacy brutalni;) Niech trzyma poziom podstawki/dodatku po spatchowaniu, może nawet jeszcze go podnosząc. Ja w takim układzie chyba bym specjalnie nie narzekał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na razie nie ma w ogole zadnego info o grze na gram.pl a niedlugo sie betatesty zaczynaja :)
brak lokalizacji wplynie negatywnie na wypuszczenie kompendium - bo ja nie podejme sie przetlumaczenia gry :) (a przynajmniej tych fragmentow ktore sa zawarte w poradniku)

poczekamy zobaczymy - licze na to ze tribes of east bedzie sie zajmowac zespol lokalizacyjny odpowiedzialny za DoW, stalkera czy CoH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 13:52, morthi napisał:

mam nadzieje ze polska wersja Tribes of East NIE bedzie trzymac poziomu podstawki i
dodatku tylko bedzie w koncu poprawnie zlokalizowana i nie bedzie zawierac ogromu uciazliwych
bledow jezykowych :)


to samo sobie pomyślałem :D

Dnia 19.07.2007 o 13:52, morthi napisał:

nie sadze by mial jakas edycje specjalna ten dodatek - aczklwiek zapewne pojawia sie herosi
5 w zlotej serii czyli podstawka + dwa dodatki :)


ja mam nadzieję, że dodatek będzie wydany podobnie do Kuźni Przeznaczenia - i będzie można go nabyć za 49,99PLN (taniej z wPLN) - bo z mnożenia tych wydań to później tylko same kłopoty (co widać po podstawce)

przy okazji: pamięta ktoś po ile stała Kuźnia w dniu premiery?

znając CDP to będzie wydawało Heroesów na wszelkie możliwe sposoby :D premierowa, złota kolekcja, platynowa, NXK, NXK Gold, fajna cena, extra gra itd. itp. :D


pozdrawiam wszystkich wypatrujących orków ze wschodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba po 59,99 ale mozna bylo sobie znizke zrobic i wykorzystac 10 wpln i oplacic wysylke zetonem :)
zapewne i teraz tak bedzie

albo tez zrobia jak z dark crusade - w grudniu wyprzedaz i cena spadnie o polowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 14:28, morthi napisał:

chyba po 59,99 ale mozna bylo sobie znizke zrobic i wykorzystac 10 wpln i oplacic wysylke zetonem
zapewne i teraz tak bedzie


dobrze by było, akurat żeton już mam i wPLN, a i jeszcze kod promocyjny... także mam nadzieję, że zmieszczę się w okolicach ~40PLN :D

Dnia 19.07.2007 o 14:28, morthi napisał:

albo tez zrobia jak z dark crusade - w grudniu wyprzedaz i cena spadnie o polowe ;)


do grudnia nie wytrzymam :D (chociaż Kuźnię kupiłem na wyprzedaży właśnie - chyba za 29pln)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 14:44, moonman napisał:

> chyba po 59,99 ale mozna bylo sobie znizke zrobic i wykorzystac 10 wpln i oplacic wysylke
zetonem
> zapewne i teraz tak bedzie

dobrze by było, akurat żeton już mam i wPLN, a i jeszcze kod promocyjny... także mam nadzieję,
że zmieszczę się w okolicach ~40PLN :D

> albo tez zrobia jak z dark crusade - w grudniu wyprzedaz i cena spadnie o polowe ;)

do grudnia nie wytrzymam :D (chociaż Kuźnię kupiłem na wyprzedaży właśnie - chyba za 29pln)


Kuźnia dodaje jedna rasę, parę mapek, kampanię i parę artefaktów i 2 neutralne stworzenia. Natomiast ToE oprócz nowej rasy, nowych map, kampanii, nowych artefaktów daje alternatywne ulepszenia, artefakty składane i parę nowych czarów(gdzieś to słyszałem) co sprawi, że w Herosów 5 będzie się grało o wiele ciekawiej niż w jakąkolwiek poprzednią część.


Ciekawe czy i kiedy autorzy zamierzaja wydać Herosów VI oraz czy ta odsłona będzie zawierała więcej ras niż podstawka H5?
Mam nadzieję, że świat Ashan ujrzy w końcu wszystkie 11 ras(zamków) jakie były kiedyś zapowiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:23, Bosper napisał:

Ciekawe czy i kiedy autorzy zamierzaja wydać Herosów VI oraz czy ta odsłona będzie zawierała
więcej ras niż podstawka H5?
Mam nadzieję, że świat Ashan ujrzy w końcu wszystkie 11 ras(zamków) jakie były kiedyś zapowiedziane.


heroes6 ???

to już wiadomo, że będzie szósta część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 16:20, moonman napisał:

heroes6 ???
to już wiadomo, że będzie szósta część?

Oficjalnie nikt tego nie powiedział/napisał, ale sukces piątej części na pewno nie spowoduje zamknięcia serii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować