Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2006 o 10:35, Prezez napisał:

Wiem że jush to pytanko pojawialo sie sporo razy ale wchodze na fileplanet i pishe ze beta
test zostal zakonczony i nawet nie moge sciagnac sobie bety!! Przy szczęściu moze wypushcza
jeshcze kiloka kluczy wiec chcialbym ja miec na dysku!!
WILL SOMEBODY HELP ME TO DOWNLOAD THE BETA VERSION??


na emulu widzialem wersje beta i nawet sporo zrodel do niej (ok 250) tylko ze to jest jakas spakowana wersja i zajmuje niby 300 mego, podczas gdy wersja z fileplanet zajmuje ponad 750... no nie wiem, ale jesli Ci zalezy mozesz sprobowac:) mamy podobny problem - Ty nie masz bety, ja mam bete, ale nie mam klucza :(
mam pytania - czy nie wie ktos (ale z wiarygodnego zrodla) czy UbiSoft wyda jeszcze jakies dodatkowe klucze??
ps. jakby sie komus gra znudzila to moglbym mi przeslac klucz - gg 6549594 (jakos sie dogadamy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodalem tez nowa opcje - mozna od teraz komentowac posty - trzeba sie jedynie zarejestrowac, ale zajmuje to 10 sekund wiec zachecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 10:35, Prezez napisał:

Wiem że jush to pytanko pojawialo sie sporo razy ale wchodze na fileplanet i pishe ze beta
test zostal zakonczony i nawet nie moge sciagnac sobie bety!! Przy szczęściu moze wypushcza
jeshcze kiloka kluczy wiec chcialbym ja miec na dysku!!
WILL SOMEBODY HELP ME TO DOWNLOAD THE BETA VERSION??

w sieci p2p jest dostepna ta wersja. a ponieważ beta jest free więc nie ma problemu z legalnością. a jak bede miał zakładke bezpośrednio na serwery to rzucę na forum(mam na innym kompie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam co jest z tą grafiką. Miałem detale na High skakało, przestawiłem na low też skacze, w grafice nie zauważylem żadnej różnicy w tych dwóch ustawieniach a skacze mi tak niemiłosiernie, że jak woda na młyn leci to mi co 2 sekundy kolo sie przekreca, a bohaterowie jak sie poruszaja to nie widzialem, tylko hop i są, grę pewnie kupię ale jakoś te wymagania dają po dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przez niedopracowanie gry. Gra niekiedy krzaczy na mocnych kompach a niekiedy chodzi super płynnie na słabych. To tylko beta więc bym się nie przejmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 23:13, Ururam Tururam napisał:

> czy wiecie czy bedzie jakis generator map losowy?
Nie w wersji podstawowej, być może w dodatku.


buuuuu...
takie rozbudowane zaplecze multiplayer i brak randomek *załamka*
znowu sie zacznie granie fixów na pamięć
randomki+templatki to moj ulubiony rodzaj rozgrywek h3

kursor coraz blizej przycisku [anuluj] Ed.Kol. :|


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.... nieżle 2 kwartał roku (gra zostanie wydana),to moze niech dojdą jakieś budynki i jednostki?bo to troche jest :D (wiem że itak tego nie bęzie ale zawsze warto próbować :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeny to mnie wkurza piszecie ze mozna na jednym kompie w bete grac w 2 a nawet w 4 wystarczy sciagnac z tej strony homm5.xt.pl dymolion pisze Tak, nawet w 4:) Przejżyj forum jest opisane jak to zrobić lub tutaj http://homm5.xt.pl ciekawe ja wogule niewiem co zrobic i gdzie to znalezc a jak jest ten hot seat in beta!
to daje i niewiem jak to sciągnać to jest wszystko denne pomocy tez chcem grac na swoim kompie we 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powrócę jeszcze raz do zawartości PREORDERA - a mianowicie do HoMM3 RoE

próbowałem sobie na szybko przypomnieć wydania i reedycje H3 w Polsce... być może coś pominąłem ale wyszło mi coś takiego:

IMGroup/Cenega
Heroes 3 RoE
Heroes of Might & Magic GigaBox Collection (RoE+AB+Crusaider MM)
Heroes Complete (RoE+AB+SoD)

CD Projekt
eXtra Gra - HoMM3 -RoE+ AB
eXtra Gra - HoMM3 - SoD
Nowa Klasyka - HoMM3 - RoE+AB
Nowa Klasyka - HoMM3 - SoD
Nowa eXtra Klasyka - HoMM3 - Złota Edycja (RoE+AB+SoD)
SAGA HEROES - m.in. HoMM3 RoE+AB+SoD
i jeszcze w H5 mamy dostać
H5 - HoMM3 RoE

to moze dorzuccie jeszcze jeden film dokumentalny - tym razem przedstawiajacy powstawanie "filmu dokumentalnego o powstawaniu polskiej wersji gry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej jak ktos mi to przetlumaczy bede bardzo wdzieczny to tekst co zrobić z tym hot-seat z tej strony homm5.xt.pl
Potrebujete TotalCommander
spustite najdete svoje heroes5, otevrete adresar data,
v nem otevrete data.pak(zip soubor), v nem otevrete adresar UI,
do nej nakopirujete MainMenu2, tod vse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 17:58, Pawcio765 napisał:

kto zainstalował tego hot-seat ze homm5.xt.pl niech sie odezwie na gg 8262418 jestem caly czas
ale niewidoczny

Na stronie pojawila sie szczegolowa (po polsku) instrukcja jak odpalic moda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2006 o 12:30, Bigos86 napisał:

na emulu widzialem wersje beta i nawet sporo zrodel do niej (ok 250) tylko ze to jest jakas
spakowana wersja i zajmuje niby 300 mego, podczas gdy wersja z fileplanet zajmuje ponad 750...


z ta wersja z emula jest jeden problem!!
to nie jest beta
tylko alfa!! Ludzie ktorzy to zamiescili nie rozrozniaja tego!!

JAK KTOS ZNA ADRES DO SCIAGNIECIE PRAWDZIWEJ BETY TO PROSHE O KONTAKT NA FORUM LUB GG!!
8468871 :p

KTO UWAZA ZE KRASNOLUDY SA NIEZBEDNE W HEROESACH NIECH PISHE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta sama proźba co w przypadku przedmówcy!:
gdyby ktoś miał już dość grania w betę lub z powodu konfiguracji sprzętowej nie jest w stnie proszę o przekazanie/pożyczenie klucza.

pozdrawiam

gg 1644061 (niewidoczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować