Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

ciekawie prezentuja sie zmiany w nadchodzacych Plemionach...

to co zostalo ujawnione do tej pory to tylko skrawek tego co przygotowuje UBI/Nival dla nas graczy - szukajcie i wypatrujcie informacji o zmianach w mechanice (np szczesciu) gdyz beda to bardzo istotne wiesci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, ta Twoja tajemniczość (wiem, wiem, że nie wolno Ci niczego zdradzić;)). Ale kiedy można spodziewać się ujawnienia jakichś nowych informacji (żeby wiedzieć kiedy wypatrywać;)) chyba możesz na powiedzieć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy wlasnie nie wiem :( informacje moga ujawniac tylko oficjalne zrodla lub tez nieoficjalnie pracownicy UBI/Nival
jako ze nie zaliczam sie do zadnej z tych grup - moge co najwyzej opowiadac co takiego widze i czytam w materialach ktore sa mi udostepniane i w ten sposob podgrzewac atmosfere :P

czasem bardziej czasem mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gdy się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma;) Poczekamy na informacje ze źródeł oficjalnych:) A Ty pamiętaj, że liczymy na Ciebie i na każdy strzęp informacji, który będziesz mógł ujawnić - zawsze to coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pojawia sie pewne zmiany w mechanice gry (by gralo sie latwiej i przyjemniej a bitwy byly bardziej przewidywalne), mapa przygod rowniez zostanie wzgobacona o ciekawe dodatki - az sie zdziwicie kiedy na taki "bonus" traficie - bardzo pozytywnie sie zdziwicie i zdacie pytanie - dlaczego tego nie bylo w wersji podstawowej ani w pierwszym dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 23:49, Nufiko napisał:

Może ja po instalacji patchy mam wrażenie, że gra działa szybciej, a przy okazji wygląda ładniej.
Poza tym patche wprowadzają ulepszenie balansu gry i poprawiają sporo błędów. Moim zdaniem
spaczowane hirołsy to jakby lepsza część piąta, takie HoMM 5.1


Aha... a może się gdzieś natknąć na opis co wprowadzają i co poprawiają kolejne patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 13:32, Arxel napisał:

Aha... a może się gdzieś natknąć na opis co wprowadzają i co poprawiają kolejne patche?

A i owszem :)
Choćby tutaj:
Zmiany w patchach 1.1-1.4: http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1415
Zmiany w 1.5: http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1555
Zmiany w 2.1: http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1488

Tylko nie ściągaj tych poprawek do podstawki, jeśli masz płytkę DVD :)
Przed patchowaniem poczytaj przypięty post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem w misji " łza dla Ossira"
Doszedłem do drogowskazu na którym była informacja cofnij sie o dwa kroki i zacznij kopać
przekopałem teren dookoła znaku nic nie znalazłem.

20070727142633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 14:28, Gelo87 napisał:

Witam mam problem w misji " łza dla Ossira"
Doszedłem do drogowskazu na którym była informacja cofnij sie o dwa kroki i zacznij kopać
przekopałem teren dookoła znaku nic nie znalazłem.

W tej wskazówce kopanie to pewna metafora :)
Spójrz, w którą stronę wskazuje znak i udaj się tam. Jak dojdziesz do kolejnego znaku, zrozumiesz o jakim "kopaniu" była tam mowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 14:35, windows00 napisał:

W tej wskazówce kopanie to pewna metafora :)
Spójrz, w którą stronę wskazuje znak i udaj się tam. Jak dojdziesz do kolejnego znaku, zrozumiesz
o jakim "kopaniu" była tam mowa :)



Ide w tamta strone i nie znajduje tam kolejnego znaku sa tylko te ktore juz odwiedzilem, ale wejscie w nie nic nei daje. Mógłbyś podać dokładniejszą lokalizacje koloejnego znaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:02, Gelo87 napisał:

Ide w tamta strone i nie znajduje tam kolejnego znaku sa tylko te ktore juz odwiedzilem, ale
wejscie w nie nic nei daje. Mógłbyś podać dokładniejszą lokalizacje koloejnego znaku?

W tamtym obszarze masz jedną kopalnie, której jeszcze nie zająłeś. Idź do niej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EvilP z Heroes Community potwierdził obecność mieszanych oddziałów na mapie przygód (a''la HoMM4) w Tribes of the East.
Przynajmniej tak można wnioskować z jego posta: http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=22026&pagenumber=113

"Additional Stacks

One creature object in advmap will not only one type creature or with their upgrade
It''s will have Additional Stacks ...like h4..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:42, morthi napisał:

potwierdzam ;) bedzie cos takiego :P jak dla mnie fajna sprawa

Chyba trzeba będzie zacząć przeprowadzać wycelowane w Ciebie prowokacje kontrolowane - w razie pojawienia się "newsów" będzie pasowało abyś jakoś się do nich ustosunkował i tym samym zaprzeczył lub potwierdził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:04, windows00 napisał:

W tamtym obszarze masz jedną kopalnie, której jeszcze nie zająłeś. Idź do niej :>


to jest zwykły tartak a znaku jak nie było tak nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:09, Gelo87 napisał:

to jest zwykły tartak a znaku jak nie było tak nie ma :/

W tamtych okolicach powinna być nietypowa kopalnia - nie można jej zająć. Przed nią jest znak, którego szukasz. Jest to gdzieś na południe od tego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale IGN.com przedstawił krótki opis Plemion a oto one:

- Zamiarem orków jest obrona Matki Natury, a jak nie zrobić tego lepiej, niż poprzez przelanie krwi (i wnętrzności ;) jej wrogów?
- Kampania orków (prawdopodobnie prolog) ma opowiadać o wyprawie po niewolników rycerzy z księstwa Kruka w Imperium Gryfa i reperkusjach tego wydarzenia.
- Będzie można niszczyć obiekty na mapie przygód, np. można spalić farmy wieśniaków.
- Na mapę przygód powróci Ołtarz Ofiarny (znany z H3), gdzie będzie można poświęcić jednostki w zamian za doświadczenie (ciekawe czy będzie można postąpić podobnie z artefaktami?).
- Data wydania nie jest jeszcze (oficjalnie) ustalona, ale oscyluje w okolicach września (nieoficjalne daty wydania to od 20 do 26 września).

Tłumaczenie nie jest moje, pochodzi z Zielonej Strony (dla wtajemniczonych wiadomo o jaką stronę chodzi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować