Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2007 o 13:11, DArkon1990 napisał:

Ale żeby kody działały, trzeba je zainstalować, a w moim pliku, są pliki które umożliwiają
używanie kodów, no i dałem listę tych dokładnych i obszerniejszych kodów.

Bullshit!
Używanie kodów nie wymaga żadnych dodatkowych plików!!

Do wszystkich
Proszę nie ściągać żadnych plików, które "umożliwiają używanie kodów", bo mogą być to wirusy lub inne niepożądane aplikacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 13:23, windows00 napisał:

> używanie kodów, no i dałem listę tych dokładnych i obszerniejszych kodów.
Bullshit!
Używanie kodów nie wymaga żadnych dodatkowych plików!!

Do wszystkich
Proszę nie ściągać żadnych plików, które "umożliwiają używanie kodów", bo mogą być to wirusy
lub inne niepożądane aplikacje!



LOL, ja niedają zawirusowanych plików LOL, A tak napisałem bo chodzi o to, żeby używać kodów trzeba wpisać odpowiednie linijki np. do autoexec i do input, a ja zmodyfikowałem, żeby niebawić się dopisywaniem tych linijek do plików, tylko odrazu wklejić w odpowiednie miejsca i cieszyć się kodami (Jeśli ktoś gra na kodach), Acha te dwa pliki współpracują z wersją 1.5 i 2.1. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2007 o 13:55, DArkon1990 napisał:

LOL, ja niedają zawirusowanych plików LOL, A tak napisałem bo chodzi o to, żeby używać kodów
trzeba wpisać odpowiednie linijki np. do autoexec i do input, a ja zmodyfikowałem, żeby
niebawić się dopisywaniem tych linijek do plików, tylko odrazu wklejić w odpowiednie miejsca
i cieszyć się kodami (Jeśli ktoś gra na kodach), Acha te dwa pliki współpracują z wersją 1.5
i 2.1. Pozdrawiam.


Co to za zabawa w ogóle grać na kodach, traci się przez to całą przyjemność z gry i sens gry(takie jest moje zdanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 13:55, DArkon1990 napisał:

LOL, ja niedają zawirusowanych plików LOL,

Pokaż mi miejsce, w którym okarżyłem Cię o to.
A jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to sprawdź znaczenie słowa "mogą".

Dnia 09.08.2007 o 13:55, DArkon1990 napisał:

A tak napisałem bo chodzi o to, żeby używać kodów
trzeba wpisać odpowiednie linijki np. do autoexec i do input, a ja zmodyfikowałem, żeby
niebawić się dopisywaniem tych linijek do plików, tylko odrazu wklejić w odpowiednie miejsca
i cieszyć się kodami (Jeśli ktoś gra na kodach),

Z Twojego toku myślenia można wywnioskować, że zmodyfikować=zainstalować.
Z tego co wiem instalacja dodaje pliki na dysk, natomiast modyfikacja zmienia już istniejące. To jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 13:58, Bosper napisał:

Co to za zabawa w ogóle grać na kodach, traci się przez to całą przyjemność z gry i sens gry(takie
jest moje zdanie).

Kody się czasami przydają, np. do badań :P
Dzięki temu można w łatwy sposób sprawdzić swoje taktyki i wątpliwości.
Ja na przykład wykorzystałem kody, gdy pisałem skrót fabuły, bo nie miałem czasu drugi raz przechodzić kampanii z podstawki i dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 13:59, windows00 napisał:

> LOL, ja niedają zawirusowanych plików LOL,
Pokaż mi miejsce, w którym okarżyłem Cię o to.



np. to, napisałeś że mogą to być wirusy, a ja że nieudostępniam wirusów, więc niemogą być to wirusy.

Dnia 09.08.2007 o 13:59, windows00 napisał:

Windows00
Do wszystkich
Proszę nie ściągać żadnych plików, które "umożliwiają używanie kodów", bo mogą być to wirusy
lub inne niepożądane aplikacje!


>Z Twojego toku myślenia można wywnioskować, że zmodyfikować=zainstalować.
Z tego co wiem instalacja dodaje pliki na dysk, natomiast modyfikacja zmienia już istniejące. To jest różnica.

No jest, wiem o tym, bo ja te pliki zmodyfikowałem (jak to napisałem wcześniej) input, autoexec, input_a1 i autoexec_a1, dałem listę kodów itp. i spakowałem, teraz jak ktoś chce grać na kodach, to mu udostępniam przerobione pliki, input, autoexec, input_a1 i autoexec_a1 i tylko, bo normalnie trzeba modyfikować notatnikiem, a znając niedzielnych graczy, to się będą wpieniać, czemu kody niedziałają gdy naciskają ~ , wklepują te pliki to default_profile i do Mojich dokumentów i tyle mogą używać kodów.

Sorki że tak Chaotycznie to napisałęm Ale zbliża się domnie burza, więc musiałem pisać szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 16:28, DArkon1990 napisał:

np. to, napisałeś że mogą to być wirusy, a ja że nieudostępniam wirusów, więc niemogą być
to wirusy.

Czy dla Ciebie "mogą być"="są"?
:s

Z mojej strony EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyszła czwórka i pare dodatków do niej 3DO podobno mówiła o swojej piątce. Teraz nie wiem czy były to wymysły małego umysłu czy w 3DO-wej 5 miała być alchemia miast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 20:46, Rafal G napisał:

Najlepiej skorzystać ze SkillWheela - do pobrania stąd: http://homm5.gram.pl/file.php?id=2

(ikonka dostępu do moda pojawi się w profilu bohatera i w oknie awansu na wyższy poziom). Masz
tam wszystkie wymagane zdolności wraz z opisami:)

p.s. Krasnale to są ogrodowe - mówi się KRASNOLUDY;)


Niech będzie krasnoludy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 20:46, Rafal G napisał:

Najlepiej skorzystać ze SkillWheela - do pobrania stąd: http://homm5.gram.pl/file.php?id=2

(ikonka dostępu do moda pojawi się w profilu bohatera i w oknie awansu na wyższy poziom). Masz
tam wszystkie wymagane zdolności wraz z opisami:)

p.s. Krasnale to są ogrodowe - mówi się KRASNOLUDY;)


Pisze mi że plik uszkodzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:13, windows00 napisał:

> Co to za zabawa w ogóle grać na kodach, traci się przez to całą przyjemność z gry i sens
gry(takie
> jest moje zdanie).
Kody się czasami przydają, np. do badań :P
Dzięki temu można w łatwy sposób sprawdzić swoje taktyki i wątpliwości.
Ja na przykład wykorzystałem kody, gdy pisałem skrót fabuły, bo nie miałem czasu drugi raz
przechodzić kampanii z podstawki i dodatku :)

No tak to są wyjątki, tak samo jak jest jakiś błąd i nie mozesz ruszyć gry do przodu do kody się przydają, jednak na ogół ich nie używam(ostatnio używałem kodów w Baldur''s Gate 2 jak przechodziłem go razem z kumplem poraz 10 i przydały sie do teleportów i zdobycia jednego ciekawego przedmiotu z BG 1, którego nie mozna normalnie nigdzie znaleźć, czyli Płaszczyku Baldurana, na kase nie trzebabyło kodów, gdyz dało sie zrobić jej 1 mln bez niczego, wykorzystując pewne sytuacje itp - co jednak odkrylismy z kumplem dość póxno hehe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może skill whela razem z uwzględnionymi krasnoludami, jednak nie mod tylko taki programk aby dało sie na pulpicie zobaczyć co i jak i do czego

p.s. powinno się to podpiąć do posta na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do przypiętego posta raczej się tego nie wsadzi i to z kilku powodów. Raz, że od jakiegoś czasu są dość mocne obostrzenia co do zawartości postów przypiętych (może pamiętasz, że nie tak dawno przypięty był post windowsa00, w którym były linki do takich rzeczy - teraz takie coś nie przejdzie). Dwa - gdyby się dało link do skill wheela, inni zachcieli by linków do wszelkiego rodzaju innych modów, artykułów, itp, itd... A to nie miało by już najmniejszego sensu.
Download oficjalnej strony musi zostać naprawiony (i uzupełniony o kilka braków) i nie powinno być problemu. Jeśli ktoś posiada oryginalną grę to na pudełku i płycie ma odsyłacz do tejże strony, więc przy odrobinie wysiłku umysłowego i dobrej chęci bez problemu tam trafi i znajdzie to czego będzie szukał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować