Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Wiadomym było, że prędzej czy później nowe screenshoty trafią także pod naszą strzechę :)
http://www.pcgames.de/aid,609610/Unser_Video_zu_Tribes_of_the_East/?menu=browser&mode=entity&entity_id=-1&order=POSITI ON&page=1&viewcnt=1&image_id=676826

Również na stronie PC Games znalazł się filmik, z którego zaczerpnięto powyższe zrzuty.
Oto link: http://www.pcgames.de/aid,609610/Unser_Video_zu_Tribes_of_the_East/

Zachęcam do zapoznania się z tymi materiałami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 07:39, Napek napisał:

Zachęcam do zapoznania się z tymi materiałami :)


Bardzo ciekawy ten filmik, po długim okresie posuchy;) Byłby jeszcze lepszy, gdybym cokolwiek rozumiał z niemieckiego... ale narzekać nie mam zamiaru;) Dzięki za czujność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 07:39, Napek napisał:

Zachęcam do zapoznania się z tymi materiałami :)

Nowy filmik :)
I to po niemiecku ^^
Może coś zrozumiem :P
Po oglądnięciu dam znać, jeśli coś ciekawego zrozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 11:59, moonman napisał:

heh, widać jednak że nie pojawił się przycisk "czekaj" ani ''skillwheel in game'' :(
szkoda

Mają jeszcze czas, żeby to dopracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:19, kamciu609 napisał:

gracie w Heroes''y przez hamachi?


To jest raczej kojarzone z piractwem... złej reputacji się Hamachi dorobiło :P większość jeśli gra po sieci, to najczęściej na ubi.com . Tworzenie wirtualnej sieci lokalnej należy raczej do rzadkości.

A teraz inna kwestia, już niezwiązana z powyższym. Przeglądałem z nudów pliki data, i oto na co przypadkiem natrafiłem...(obrazek 1) Nie jest podobny do żadnego ze stworzeń w H5... początkowo zastanawiałem się, czy to nie Feniks, jednak Feniksa znalazłem - obrazek 2. I teraz zastanawiam się... czy to jeden z niewykorzystanych w grze potworów? Może pojawi się w nowym dodatku? Zaczęło mnie też nurtować kolejne pytanie - może wprowadzą zamek żywiołaków? Chociaż niezbyt sobie to wyobrażam... ale kto wie ;) czy Nival nie szykuje wielkiej niespodzianki, zapowiadając po wyjściu ToE trzeci dodatek... fajnie by było :D

20070814135852

20070814140010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa pierwszego obrazka mówi wszystko. :P Firebird, Ognisty Ptak. Być może Nival miał w planach zrobienie ulepszanej jednostki neutralnej, albo Pheonix i Firebird miały być jednostkami z jakiegoś zamku (Sylvan?).
Oczywiście jest też wersja, że miała być to po prostu jednostka neutralna, która się w końcu nie pojawiła - tak jak np. Nagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 14:03, Lfdracon napisał:

> gracie w Heroes''y przez hamachi?

To jest raczej kojarzone z piractwem... złej reputacji się Hamachi dorobiło :P większość jeśli
gra po sieci, to najczęściej na ubi.com . Tworzenie wirtualnej sieci lokalnej należy raczej
do rzadkości.

A teraz inna kwestia, już niezwiązana z powyższym. Przeglądałem z nudów pliki data, i oto na
co przypadkiem natrafiłem...(obrazek 1) Nie jest podobny do żadnego ze stworzeń w H5... początkowo
zastanawiałem się, czy to nie Feniks, jednak Feniksa znalazłem - obrazek 2. I teraz zastanawiam
się... czy to jeden z niewykorzystanych w grze potworów? Może pojawi się w nowym dodatku? Zaczęło
mnie też nurtować kolejne pytanie - może wprowadzą zamek żywiołaków? Chociaż niezbyt sobie
to wyobrażam... ale kto wie ;) czy Nival nie szykuje wielkiej niespodzianki, zapowiadając po
wyjściu ToE trzeci dodatek... fajnie by było :D


Zgadzam się z przedmówcą to ognisty ptak i uważam, że nie do Sylvanu miałby być tylko do sławetnych Wolnych Miast, które powstało z dawnego podziału ludzi na wyznawców Elratha i wyznawców smoka powietrza(być może on do nich nalezy)

Po za tym po co ci wrota żywiołów na siłę robione w Armagedon''s Blade jak brakuje chociazby Bagien z H3, które w H5 moznaby zrobic naprawde fajnie z dobrymi mocami i jako wyznawców Shallasy(smoka wody) z rasą jaszczuroludzi na czele

Raczej mało prawdopodobne aby powstał drugi trzeci dodatek, bo autorzy zastrzegli się, że to koniec wojen królowej Izabeli, chociaż z drugiej strony FJP tez miały nie być alternatywami Przystani a są, pozyjemy zobaczymy. Ja bym chciał aby były jeszcze 2 zamki bagna i wolne miasta(na wzór bastionu- pegazy, ogniste ptaki , wilczy jeźdźcy i pustelnicy(górale), którzy byliby tymi ludźmi, którzy nie przyjęli Elratha jako nowego boga ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 14:30, nazgul47 napisał:

W sumie ciezyłbym się, gdyby się zamek żywiołaków pojawił, bo w Heroesie III był moim ulubionym.


a mi żywiołaki jakoś w ogóle nie przypadły do gustu
żywiołak powietrza gdyby nie te oczy i buzia to mógłby jeszcze być
żywiołak ziemi to w ogóle porażka
żywiołak ognia - także mógłby być gdyby nie te ręce-armaty
żywiołak wody jedynie reprezentuje jakiś tam wygląd

generalnie żywiołaki pod względem wyglądu - najbardziej nie pasują mi w h5 - w ogóle bez klimatu - i godne są tartaka z odwrotnie założoną piłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, w pliku a1-data.pak można znaleźć różne ciekawe rzeczy. Np Czary, które mają pojawić się w ToE - naprawdę. Ktoś nie wierzy - niech wejdzie TCM do a1-data.pak i wpisze "arcane" a znajdzie ikonę nowego czaru, Arcane Crystal. Wygląda to tak, jakby autorzy gry chcieli wprowadzić nowe zaklęcia, ale postanowili zaczekać do kolejnego dodatku.

Inna ciekawostka - wpiszcie "Naga" a też znajdzie pliczek, tak jakby to stworzenie miało zostać dodane do gry.

PS Lfdracon napisz, co to za nowy plik z tą teksturą. Może uda mi się stworzyć moda, dzięki któremu ujrzymy tego ptaszka na żywo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 07:39, Napek napisał:

Wiadomym było, że prędzej czy później nowe screenshoty trafią także pod naszą strzechę :)
http://www.pcgames.de/aid,609610/Unser_Video_zu_Tribes_of_the_East/?menu=browser&mode=entity&entity_id=-1&order=POSITI
ON&page=1&viewcnt=1&image_id=676826


Fajne te screenshoty. Zmartwiło mnie tylko tak ie kwadrotowe wykonanie modeli orków, sam pomysł jest fajny, ale jakieś takie kwadratowe takie są <przynajmniej mi się tak wydaje>.

Dnia 14.08.2007 o 07:39, Napek napisał:

Również na stronie PC Games znalazł się filmik, z którego zaczerpnięto powyższe zrzuty.
Oto link: http://www.pcgames.de/aid,609610/Unser_Video_zu_Tribes_of_the_East/


Ciekawy filmik tylko strasznie mały. Jakbybył większy o wiele lepij byłoby się oglądało.

Dnia 14.08.2007 o 07:39, Napek napisał:

Zachęcam do zapoznania się z tymi materiałami :)


Skorzystałem, opinia powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:20, DiDivor napisał:

PS Lfdracon napisz, co to za nowy plik z tą teksturą. Może uda mi się stworzyć moda,
dzięki któremu ujrzymy tego ptaszka na żywo :D


To napewno jest Ognisty ptak. Jest taki mod, który zamienia smoki z tym ptakiem i fenixem w Sylwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:20, DiDivor napisał:

PS Lfdracon napisz, co to za nowy plik z tą teksturą. Może uda mi się stworzyć moda, dzięki któremu ujrzymy tego ptaszka na żywo :D

Ależ proszę ;]
data/data.pak/Firebird.tga.dds + 21 plików *.xdb z nazwą zaczynającą się na FireBird w tym samym folderze i archiwum. Na XDB-ach już trochę mniej się znam, więc nie mówię nic, żeby przypadkiem nie wprowadzić w błąd :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:22, Radek15 napisał:

To napewno jest Ognisty ptak. Jest taki mod, który zamienia smoki z tym ptakiem i fenixem w
Sylwanie.

Wiesz przypadkiem, skąd pobrać tego moda? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:36, Lfdracon napisał:

Wiesz przypadkiem, skąd pobrać tego moda? ;>


To jest dokładnie to co podał Napek. Ja tego osobiście nie używam raz zobaczyłem tylko co on robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować