Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Mam problem ze spatchowaniem gry heroes V bez dodatków. Gdy włączam wcześniej wcześniej ściągniętą instalkę patch wyskakuje komunikat który oznajmia iż nie mam zainstalowanej gry. O co chodzi ??

PS: Moja gra jest na na jednej płycie DVD z grą w wersji angielskiej którą spolszczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 16:03, Lloyd666 napisał:

PS: Moja gra jest na na jednej płycie DVD z grą w wersji angielskiej którą spolszczyłem.

A można wiedzieć w jaki sposób ją legalnie spolszczyłeś? ;>
Pewnie w żaden -,-
Nie ma możliwości legalnego spolszczenie HoM&M V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 16:03, Lloyd666 napisał:

Mam problem ze spatchowaniem gry heroes V bez dodatków. Gdy włączam wcześniej wcześniej ściągniętą
instalkę patch wyskakuje komunikat który oznajmia iż nie mam zainstalowanej gry. O co chodzi
??


Upewnij się że masz patcha do swojej wersji gry. Jeśli tak to przeinstaluj grę.

Dnia 18.08.2007 o 16:03, Lloyd666 napisał:

PS: Moja gra jest na na jednej płycie DVD z grą w wersji angielskiej którą spolszczyłem.


Czy grę masz oryginalną? Jeśli tak to jej nie spolszczaj tylko aplikuj na wersję angielską patche przeznaczone do wersji angielskiej. Polecam też granie po angielsku język se możesz podszkolić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 16:10, windows00 napisał:

A można wiedzieć w jaki sposób ją legalnie spolszczyłeś? ;>
Pewnie w żaden -,-
Nie ma możliwości legalnego spolszczenie HoM&M V.


A mi się wydaje że jak sam zmienisz treść plików z napisami żeby były po polsku to jest to wtedy legalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garść nowin (zanim pewien kociak je zamieści) odnośnie Tribes:

Archer`s Dream: Treeborn Quiver \ Unicorn Horn Bow
Runeforce: Runic War Harness \ Runic War Axe
Death`s Embrace: Staff of the Netherworld \ Ring of the Unrepentant \ Amulet of Necromancy \ Cloak of Death`s Shadow
Lion`s Spirit: Necklace of the Lion \ Cape of the Lion`s Mane \ Lion Crown
Will of Urgash: Ring of the Broken Will \ Helm Of Chaos
Armor of Dwarven Kings: Greaves of the Dwarven Kings \ Helm of the Dwarven Kings \ Shield of the Dwarven Kings \ Cuirass of the Dwarven Kings
Power of Dragons: Dragon Bone Greaves \ Dragon Eye Ring \ Dragon Flame Tongue \ Dragon Scale Armor \ Dragon Scale Shield \ Dragon Talon Crown \ Dragon Teeth Necklace \ Dragon Wing Mantle
Vestment of Enlightenment: Scale Mail of Enlightenment \ Turban of Enlightenment
Sar-Issus Regalia: Robe of Sar-Issus \ Crown of Sar-Issus \ Ring of Sar-Issus \ Staff of Sar-Issus
Weapons of Might: Ogre Club \ Ogre Shield

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a także nowe artefakty:

- Crown of Leader
- Mask of Doppelganger
- Edge of Balance
- Ring of Machine Affinity
- Horn of Plenty
- Treeborn Quiver
- Book Of Power
- Ring of Unsummoning

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem nazwy zestawów artefaktów i jakie poszczególne przedmioty się na to składają.

Sen Strzelca: Drewniany kołczan \ Łuk z rogu jednorożca
Moc Runów: Runiczna uprząż wojenna \ Runiczna topór wojenny
Uścisk Śmierci: Kij Podziemnego Świata \ Pierścień Skruszonego \ Amulet Nekromancji \ Płaszcz Cienia Śmierci
Duch Lwa: Naszyjnik Lwa \ Peleryna Lwiej Grzywy \ Lwia Kororna
Wola Urgasha: Pierścień Złamanej Woli \ Hełm Chaosu
Zbroja Krasnoludzkich Władzców: Nagolennice Krasnoludzkich Władców \ Hełm Krasnoludzkich Władców \ Tarcza Krasnoludzkich Władców \ Pancerz Krasnoludzkich Władców
Moc Smoków: Nagolennice ze Smoczych Kości \ Pierścień ze Smoczym Okiem \ Ognisty Język Smoka \ Zbroja ze Smoczych Łusek \ Tarcza ze Smoczych Łusek \ Korona ze Smoczych Szponów \ Kolia ze Smoczych Zębów \ Płasz ze Smoczych Skrzydeł
Ornat Oświecenia: Rozmiar Korespondencji (?) z Oświeceniem \ Turban Oświecenia
Reguła Sar-Issusa: Szata Sar-Issusa \ Korona Sar-Issusa \ Pierścień Sar-Issusa \ Laska Sar-Issusa
Bronie Aty-Magiczne: Ogrza Maczuga \ Ogrza Tarcza

<Tłumaczenie nazw moje, więc moga pojawi się nieścislości z oryginałem>

A tu nowe Artefakty:

- Korona Przewodnika
- Maska Fałszywego Brygadzisty (?)
- Ostrze Równowagi
- Pierścień Władania nad Machinami (?)
- Róg Obfitości
- Drewniany Kołczan
- Księga Mocy
- Pierścień Wezwań

Znaczek (?) oznacza, iż nie umiałem danego slowa przetłumaczyć, ma ono zbyt wiele znaczeń, bądź dosłownie przetłumaczone brzmi dziwnie, np. "Pierścień Pokrewieństwa Machin". W takich przypadkach wstawiłem to, co uważałem za najsensowniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@herosgarus Informuję Cię iż finały "Turnieju o Flaszkę" organizowanego przez klan GRANDA odbędą się (być może) już w tym tygodniu!! Więcej szczegółów pod tym linkiem -> http://nic-nac-project.de/~moonman/phpBB2/viewtopic.php?t=570
PS Jeśli nie załapiecie się na oglądanie meczu na żywo to serdecznie zapraszam na mojego gramsajta gdzie będzie można obejrzeć relację z finałów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tutaj nazwy artefaktów zgodne z grą ;] (spolszczenie nazw setów mojego autorstwa, więc w dodatku z pewnością pojawią się inne):

* Marzenie Strzelca (Archer`s Dream) - Treeborn Quiver (nowy artefakt), Łuk z Rogu Jednorożca
* Runiczna Potęga (Runeforce) - Runiczny Topór Wojenny, Runiczna Uprząż Wojenna
* Uścisk Śmierci (Death`s Embrace) - Kij Piekieł, Pierścień Nieskruszonych, Amulet Nekromancji, Płaszcz Cienia Śmierci
* Lwi Duch (Lion`s Spirit) - Naszyjnik Lwa, Peleryna Lwiej Grzywy, Lwia Korona
* Wola Urgasha (Will of Urgash) - Pierścień Złamanej Woli, Hełm Chaosu
* Zbroja Krasnoludzkich Królów (Armor of Dwarven Kings) - Nagolenniki Krasnoludzkich Królów, Hełm Krasnoludzkich Królów, Tarcza Krasnoludzkich Królów, Pancerz Krasnoludzkich Królów
* Moc Smoków (Power of Dragons) - Nagolenniki ze Smoczych Kości, Pierścień Smoczego Oka, Ognisty Język Smoka, Zbroja ze Smoczych Łusek, Tarcza ze Smoczych Łusek, Korona ze Szponów Smoka, Naszyjnik z Zębów Smoka, Płaszcz ze Skrzydeł Smoka
* Szata Oświecenia (Vestment of Enlightenment) - Kolczuga Oświecenia, Turban Oświecenia
* Insygnia Sar-Issusa (Sar-Issus Regalia) - Szata Sar-Issusa, Korona Sar-Issusa, Pierścień Sar-Issusa, Laska Sar-Issusa
* Oręż Potęgi (Weapons of Might) - Kij Ogra, Tarcza Ogra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto co ja znalazłem na forum Kwasowej Groty, Nie wiem czy o tym wiecie, ale mnie to zaciekawiło

Garść zdjęć z dema Plemion (to jest chyba najciekawsze) i kilka informacji z niedawnego niemieckiego filmiku (są to opisy obserwatora/testera, więc nie do końca muszą być prawdziwe):
- orki będą posiadać niemagiczną zdolność (krzyk?) analogiczną do czaru światła Oczyszczenie
- jeden z nowych artefaktów ma obniżać moc magiczną herosa (było to kiedyś już wspomniane)
- cyklopi mogą pożerać gobliny, by się "wzmocnić"
- goblin "traper" będzie mógł zastawiać oplątujące sidła na wrogów (określony czas trwania oplątania)
- gobliny nie mają zdolności uderz-i-uciekaj (choć na filmiku coś podobnego można było zaobserwować)
- gobliny mogą zrejterować, gdy walczą przeciwko znacznie silniejszej armii (ciekawe czy nie jest to tylko nadinterpretacja informacji?)
- orki będą miały zdolność zadawania większych obrażeń przyzwanym jednostkom (zapewne jedna ze zdolności orków w magii przywołań)

A tu jest link do Galerii http://www.gamona.de/pc/screenshot/topic/id-heroes_of_might_magic_5_tribes_of_the_ea_188227.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 14:57, DArkon1990 napisał:

- orki będą posiadać niemagiczną zdolność (krzyk?) analogiczną do czaru światła Oczyszczenie

Oo, ciekawe :)

Dnia 19.08.2007 o 14:57, DArkon1990 napisał:

- jeden z nowych artefaktów ma obniżać moc magiczną herosa (było to kiedyś już wspomniane)

Nowy artefakt? A nie zdolność Might over Magic?

Dnia 19.08.2007 o 14:57, DArkon1990 napisał:

- cyklopi mogą pożerać gobliny, by się "wzmocnić"

To już chyba było wiadomo

Dnia 19.08.2007 o 14:57, DArkon1990 napisał:

- goblin "traper" będzie mógł zastawiać oplątujące sidła na wrogów (określony czas trwania
oplątania)

jw?

Dnia 19.08.2007 o 14:57, DArkon1990 napisał:

- gobliny nie mają zdolności uderz-i-uciekaj (choć na filmiku coś podobnego można było zaobserwować)

Nie oglądałem filmiku, ale na jednym ze screenów było widać, jak Goblin się wycofuje. Może to strach albo coś takiego, skoro nie hit''n''run.

Dnia 19.08.2007 o 14:57, DArkon1990 napisał:

- gobliny mogą zrejterować, gdy walczą przeciwko znacznie silniejszej armii (ciekawe czy nie
jest to tylko nadinterpretacja informacji?)

To też było mówione wcześniej

Dnia 19.08.2007 o 14:57, DArkon1990 napisał:

- orki będą miały zdolność zadawania większych obrażeń przyzwanym jednostkom (zapewne jedna
ze zdolności orków w magii przywołań)

Pewnie coś na wzór Egzorcyzmu, tyle że w wydaniu fizycznym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok 2,5 m-ca temu napisalem takiego posta w forum technicznym H5 ubisoftu:
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/4611096804/m/5391038565

w sprawie profili n/a na ubi, te sama tresc napisalem bezposrednio do supportu ubi...

wlasnie doczekalem sie odpowiedzi od supportu:

"Hello,

Unfortunately we are unable to repair your account and we have been unable to determine why the issue has appeared. We can only suggest you continue to use a different profile for the game.

We apologise that we have been unable to help further,
Ubisoft technical support."


heh, czyzby kazdy split czy inny quit z gry mial juz na zawsze nas pozbawiac profilu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Czy już coś wiadomo o dacie premiery ToE - znalazłem w sieci, że wersja ENG ma mieć premierę 28.09, a polska 26.10 - czy to prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 20:06, DiDivor napisał:

Witam. Mam pytanie. Czy już coś wiadomo o dacie premiery ToE - znalazłem w sieci, że wersja
ENG ma mieć premierę 28.09, a polska 26.10 - czy to prawda ??


Ze strony CDP nie padła, żadna konkretna data. Zgodnie z zapowiedzią i planem wydawniczym na dzień dzisiejszy, wiadomo jedynie, że ma to być październik. Reszty możemy się niestety jedynie domyślać, a źródła zewnętrzne traktować raczej z przymrużeniem oka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować