Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2007 o 19:54, Ostrowiak napisał:

Też mam takie pomysły, przy zapędzie moderskim i edytorsklim można samemu sobie miasta robić

Słyszałem, ale się za bardzo na tym nie znam mam tylko parę ciekawych pomysłów na miasta, mozna by zebrać rózne pomysły na miasta ludzi z forum i poszukać jakiś informatyków i grafików - fanów, którzy by zecchcieli zrobić fajnego moda, który dodawał by ze 2,3 miasta i troche neutralnych stworków i alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

da sie grac na laptopie - aczkolwiek jesli nie masz wbudowanej karty obslugujacej shadery to bedziesz mial problemy z wyswietlaniem grafiki w miescie Sylwanu. w tym celu bedziesz musial sobie skonfigurowac program 3d analyzer (informacje jak to zrobic znajdziesz w tym temacie jak rowniez w roznych tematach na forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:10, morthi napisał:

da sie grac na laptopie - aczkolwiek jesli nie masz wbudowanej karty obslugujacej shadery
to bedziesz mial problemy z wyswietlaniem grafiki w miescie Sylwanu. w tym celu bedziesz musial
sobie skonfigurowac program 3d analyzer (informacje jak to zrobic znajdziesz w tym temacie
jak rowniez w roznych tematach na forum)


A jakie karty w laptopach ( jakie modele ) posiadaja obsluge shaderow? Jesli masz takie info bylbym wdzieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na mojim blogu zamiesciłem koncepcję zamku nowej cytadeli z jednostkami, zdolnosciami, bohaterem i historią. Jezeli jest ktos zainteresowany to proszę zajrzeć i dać komentarz tutaj lub tam. To nie jest reklama tylko chciałem znac wasze opinie co sądzicie na temat zamku, który stworzyłem, gdyż chciałbym znaleźć ludzi którzy pomogliby mi zrobić moda z tym zamkiem(grafikę i zaimplementowanie do gry) lub chociaż wysłanie tego do UBI/Nivalu, jednak wtedy gdy stwierdzicie czy byłby to dobry pomysł i jednostki tam umieszczone, proszę o ewentualne korekty(cos może być za silne lub za słabe). Statystyk jeszcze narazie nie zrobiłem ale przyjdzie na to pora.

Ostatnie dni czekania na Tribes of the East dały sporo do myślenia i stwierdziłem, że oprócz Wolnych Miast brakuje właśnie jesczei głównie zamku zwiazanego z bagnami i wyznawcami Shallasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazda ktora nie jest wbudowana intelowska albo via - czyli wszelkiej masci geforce go czy ati xpress

mozna spokojnie heroski odpalic na kartach intela gmc 950 aczkolwiek wymaga to wspomagania wspomnianym juz 3d analyzer (3 minuty roboty i jesli masz dobry procesor to nawet nie zauwazysz ze gierka przycina :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 09:24, morthi napisał:

kazda ktora nie jest wbudowana intelowska albo via - czyli wszelkiej masci geforce go czy ati
xpress

mozna spokojnie heroski odpalic na kartach intela gmc 950 aczkolwiek wymaga to wspomagania
wspomnianym juz 3d analyzer (3 minuty roboty i jesli masz dobry procesor to nawet nie zauwazysz
ze gierka przycina :) )


Dziekuje morthi...co my bysmy bez Ciebie zrobili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 12:08, Ostrowiak napisał:

Dobra myśl, mogę być Concept Arterem, albo grafikiem szkiców...
Musimy tylko znaleść grafików, edytorów, modderów...

Własnie też tak uważam jednak brakuje nam grafików i modderów najbardziej. Jakby ktoś na tym forum chciał coś takiego zrealizowac byłoby naprawde fajnie. Mam też pewien zarys(nie skończony) z ewentualnym zamkiem Wolnych Miast. Jak uda się nam wymyśleć ze 3 zamki, umiejętności, artefakty to mozna by spróbować zebrac ludzi i zrobic moda, który WoGa połozyłby na kolana jednak bez ani jednego grafika czy moddera, który znałby język gry nie mamy nawet co marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Woga, ale też Equlibris! To byłby mod...Chociaż możnaby poświęcić trochę więcej pracy, i powstałby nieoficjlalny dodatek, opiewający oddzielne historie...To by było coś, modderzy i graficy tego forum, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - pracowałem trochę nad skryptami WoGiem i rozmawiałem z paroma osobami. Słuchajcie ładnie opisana historia i wymienione jednostki ze zdolnościami to mówiąc brutalnie NIC. Sami widzicie jak trudno znaleźć ludzi a co dopiero wziąć się do poważnej roboty. Chcecie "rzucić WoGa na kolana". OK. Ale nawet nie wyobrażacie sobie jaka to praca - trzeba mieć od początku wszystko zaplanowane, od talentu rasowego po algorytmy zdolności specjalnych potworów. Nie chce nikogo zniechęcać, ale jeśli myślicie, że wypisanie stworków i konstrukcja fabuły jest najważniejsza, to naprawdę daleka droga przed wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:24, SimoNeeN napisał:

A jakie karty w laptopach ( jakie modele ) posiadaja obsluge shaderow? Jesli masz takie info
bylbym wdzieczny :)



ja mam laptopa BENQ P51E i Heroes V śmigają aż miło (sempron 3400+, 1GB RAM, grafika GeForce 6100)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 16:18, Huksi napisał:

Powiem krótko - pracowałem trochę nad skryptami WoGiem i rozmawiałem z paroma osobami. Słuchajcie
ładnie opisana historia i wymienione jednostki ze zdolnościami to mówiąc brutalnie NIC. Sami
widzicie jak trudno znaleźć ludzi a co dopiero wziąć się do poważnej roboty. Chcecie "rzucić
WoGa na kolana". OK. Ale nawet nie wyobrażacie sobie jaka to praca - trzeba mieć od początku
wszystko zaplanowane, od talentu rasowego po algorytmy zdolności specjalnych potworów. Nie
chce nikogo zniechęcać, ale jeśli myślicie, że wypisanie stworków i konstrukcja fabuły jest
najważniejsza, to naprawdę daleka droga przed wami...

Zgadza się bez pary grafików i modderów nie ma co nawet zaczynac, po za tym musimy poczekać na ToE bo to on zmieni grę znacznie i doda sporo ulepszeń jednak trzeba poszukac ludzi już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować