Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 17:58, Sheltem napisał:

Pewnie tak jak przetłumaczono zdolność Elemental Vision czarnoksiężnika - czyli w tym wypadku
Podstawowy Gargulec.

Właśnie umiejętność Czarnoksiężnika powinni przetłumaczyć jako Widzenie Żywiołów, przynajmniej wg mnie... najlepszym wyjściem będzie Gargulec Żywiołów - chyba że CDP na siłę chce udziwniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:25, Lfdracon napisał:

Właśnie umiejętność Czarnoksiężnika powinni przetłumaczyć jako Widzenie Żywiołów, przynajmniej
wg mnie... najlepszym wyjściem będzie Gargulec Żywiołów - chyba że CDP na siłę chce udziwniać.

Zgadzam się w 100% :) No ale cóż, nawet jeśli ujrzymy Podstawowego Gargulca (:D), to zawsze można ładnie poprosić panów od Unofficiala ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 17:04, Ostrowiak napisał:

Walną pewnie gargulca żywiołów, albo żywiołowego, albo żywiołaka i koniec.

No bo co za kretyn nazwałby go Gargulec Elementalny?


Jeszcze dziwniejsze byłoby nazwanie gargulca żywiołowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 19:34, LordOfUndeads napisał:

Jeszcze dziwniejsze byłoby nazwanie gargulca żywiołowym ;)


Oł je, Żywiołowy Gargulec to jest to! ;P Jak będę miał TotE to na pewno zmienię nazwę na zaproponowaną. ;)

A tak na serio, to rzeczywisćie Gargulec Żywiołów pasuje najlepiej. Oby tylko czytał to ktoś z CDP, żeby nie było takich pomysłów, jakie się już zdarzały... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 23:23, DArkon1990 napisał:

Zapowiedź wydania TotE w Polsce. Niby nic takiego, gdyby nie jedno zdanie:

Cytat:
Tribes of the East, ukaże się w Polsce na przełomie października i listopada

...czyli około 1-2 tygodnie po światowej premierze.

http://gry.wp.pl/filtr;0,%200;x;nowinki,%2010,%2035477;core.html?filtr=0,%200&x=nowinki,%2010,%2035477&ticket=33232249
47342659LgLnOsYBeKW950VdyffaFWdIpbmRDn9F%2Ba7tg%2BgFOZawPrhMw3D1UcbAjwfvmNRBBVo1AFN9ZExXCOZkfrx9beK3BEUcLKOCvP4FPn%2FG%2
F6UOVSz6RAyuRuKYa9fAVOS6

Szkoda, że nie później, przesuwać premiere o 2 miechy i to dodatku, cos tu jest nie za bardzo w porzadku. HOF się przesunoł o pare tygodni(zapowiadany był na koniec października) a ToE o 2 miesiące(w końcu miał byc po wakacjach), im bliżej premiery tym dalej ją odsuwają i dlaczego jeszcze miałaby być premiera 2 tygodnie po światowej jak obsuwa jest na tyle duża, że teksty można dać CDP do przetłumaczenia już teraz.

Zastanawia mnie takze, dlaczego musimy dowiadywać się takich wiadomości na stronkach gdzieś w necie jak piszemy cały czas na forum wydawcy i on nie informuje nas o takich "drobiazgach" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera światowa też może się obsunąć. Można w to wierzyć lub nie, ale Jolly Joker na oficjalnym forum stwierdził, że o premierze wrześniowej możemy zapomnieć. To dlatego, że TotE nie ma jeszcze statusu złotego. Jak będzie, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 12:59, Bosper napisał:

Szkoda, że nie później, przesuwać premiere o 2 miechy i to dodatku, cos tu jest nie za bardzo /.../


Może i nie jest rewelacyjne rozwiązanie, ale ja wolę poczekać dłużej i dostać ten dodatek naprawdę dopracowany do najmniejszego szczegółu. Zapewne dodatek mógłby się ukazać w pierwotnym terminie, tylko czym by się to skończyło? Licznymi błędami w grze. A wtedy podniosły by się lamenty - "jak można było wypuścić tak zabugowaną grę?!", "liczyli na łatwe pieniądze, dlatego się pospieszyli!" itp... Nie wspominam już o przyspieszaniu polonizacji;) Takie komentarze pojawiały się już i przy premierze podstawki, i przy Kuźni...
Niech oni sobie spokojnie nad dodatkiem pracują (tym bardziej, że tym razem będzie on naprawdę ogromny), CDP niech spokojnie pracuje nad polonizacją, a my spokojnie poczekajmy i nie szukajmy dziury w całym. Coś do zagrania zawsze się znajdzie, a dodatek nie zając, nie ucieknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Takie komentarze pojawiały się już i przy premierze podstawki, i przy Kuźni...

Pojawiły się, niestety, słusznie...

>Coś do zagrania zawsze się znajdzie, a dodatek nie zając, nie ucieknie;)

Tak. Taka podstawka na przykład, żeby daleko nie szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damy rade :)
mam nadzieje ze dzial lokalizacji CDP bedzie rownie chetny do pomocy jak w przypadku patcha 1.5 (ktory mam nadzieje wszystkim bardzo sie podobal, szczegolnie ze patch dla wersji empikowej zostal stworzony i udostepniony niezwlocznie - gdyby nie awaria serwerow ftp to zostalby udostepniony po kilku dniach od premiery patcha oryginalnego)
trzymam reke na pulsie i staram sie przedstawiac propozycje cdp

zauwazcie - nieoficjalny patch stal sie oficjalnym od wersji 1.5 gdyz zostal w 100% uwzgledniony (dla wersji podstawowej rzecz jasna,a dla Kuzni Przeznaczenia prace trwaja ;) ) - nie wszystko stracone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakbym pracowal w dziale klokalizacji cdp to pewnie bym byl ;) a tak to jedynie jestem skromnym doradca i zglaszam swoje uwagi, ktore moga (ale nie musza) byc uwzglednione po pozytywnym rozpatrzeniu przez dzial lokalizacji :)

damy rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 11:06, morthi napisał:

damy rade :P


qrde, morthi, wierze w Ciebie :D 1.5 jest doskonała... pragnę aby 3.x wyszła na takim samym poziomie ;d


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez ;) i mysle ze unikniemy problemow z gargulcami i innymi "stforkami"

ubi.fr bardzo przyklada sie do wspolpracy z heroes community na calym swiecie (w tym z polska i czeska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było gdyby w sklepie gram.pl pojawiła sie jakaś zniżka dla osób które mają zarejestrowna podstawe i pierwszy dodatek tak jak to zrobili niedawno z dodatkiem do medievala. którz z nas by sie nie ucieszyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 11:10, Mroczny Elf99 napisał:

fajnie by było gdyby w sklepie gram.pl pojawiła sie jakaś zniżka dla osób które mają zarejestrowna
podstawe i pierwszy dodatek tak jak to zrobili niedawno z dodatkiem do medievala. którz z nas
by sie nie ucieszyl?


ale tak właśnie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2007 o 11:13, moonman napisał:

ale tak właśnie jest :D

heh. nie spostrzegłem dopiero teraz zobaczyłem w pre-orderach no to fajnie. a skąd ta wiadomość ze premiera ma sie odbyć na przełomie paź/lis. w insiderze jest napisane ze 4 paźdiernika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 10:49, morthi napisał:

damy rade :)

A ja mam pytanie :) Czy ekipie lokalizacyjnej przedstawiono już jakąś propozycję polskiej nazwy dla Ultimate Blood Rage pasującej do przyjętej koncepcji unikalnych polskich nazw najwyższego poziomu talentów rasowych?
A może sami wykoncypowali coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki jest stan na dzien dzisiejszy ale w zeszly czwartek opierajac sie na informacjach od fabrycego, cdp nie rozpoczelo jeszcze prac nad lokalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować