Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 17:30, gaax napisał:

Ech, po raz kolejny samo napisanie posta sprawiło, że poradziłem sobie z problemem :)


http://rapidshare.com/files/47385359/Kody_do_Heroes_of_Might_and_Magic_V_i_Ku_ni_Przeznaczenia.rar

Ściągnij ten plik, wypakuj przeczytaj Readme, wklej w odpowiednie miejsca i ciesz się kodami, musisz mieć grę w wersji 1.5 <= Podstawowa wersja i 2.1 <= dodatek Kuźnia Przeznaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Herosów pogrywam sobie od czasu do czasu ale kampanię ruszałem do rej pory niezbyt często. Dziś dobiłem do drugiej misji kampanii Akademii - Wyzwolenie. Po wyzwoleniu ostatniego miasta pojawiają się dwa przerywniki, podsumowanie misji ale kolejna nie ładuje się. Gra wysypuje się do windowsa za każdym razem.
Mam zainstalowany patch 1.05. Grę reinstalowałem i próbowałem wczytywać ten zapis z patchem 1.04 i 1.041 (na niższych się nie ładowała) i to samo. Ktoś ma jakieś porady? Choćby tylko jak przeskoczyć do następnej misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 19:40, Yancy napisał:

W Herosów pogrywam sobie od czasu do czasu ale kampanię ruszałem do rej pory niezbyt często.
Dziś dobiłem do drugiej misji kampanii Akademii - Wyzwolenie. Po wyzwoleniu ostatniego miasta
pojawiają się dwa przerywniki, podsumowanie misji ale kolejna nie ładuje się. Gra wysypuje
się do windowsa za każdym razem.
Mam zainstalowany patch 1.05. Grę reinstalowałem i próbowałem wczytywać ten zapis z patchem
1.04 i 1.041 (na niższych się nie ładowała) i to samo. Ktoś ma jakieś porady? Choćby tylko
jak przeskoczyć do następnej misji?


Jeśli zapis jest z innego patch niż masz teraz to musisz tą misję odpalić raz jeszcze. Możesz ewentualnie zaimplementować plik odblokowujący wszystkie kampanie, ale może się zdarzyć, że bohaterowie będą rozwinięci w inny sposób niż ty to zrobiłeś. Żeby szybciej ukończyć misję możesz użyć kodów, opis jak to zrobić znajdziesz na poprzedniej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kodów mam ogólny uraz :) Ale jeśli nie będzie wyjścia to skorzystam z Twojej propozycji
Pomyślałem sobie ze może tak istotnie być że pierwszą sekundę misji miałem na patchu 1.041 spatchowałem na 1.05 i kontynuowałem misję bez restartu mapy. Tyle że dotąd miałem problemy tylko z wczytaniem takiej misji. Poprzednio już miałem sytuację kiedy to upatchowałem grę ale nie restartowałem mapy i po zakończeniu nie było problemów z przejściem do kolejnej. Spróbuję jeszcze raz tą mapę przejść choć ochoty wielkiej nie mam - była długa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, na pewno już o tym słyszeliście, że w piątek będzie można zassać demo ToE stąd:
http://www.fileplanet.com/promotions/hmmv/demo.aspx
Ja mam bardzo wolne łącze (320-to się jednak zmieni w przyszłym roku, jak mi się umowa skończy :P) więc ściagam nader rzadko i się nie znam za bardzo-chodzi mi o to czy aby z fileplanetu ściągnąc to demo 27-go trzeba być zarejestrowanym na tym serwisie?
I czy będzie to demo dostępne również z innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 11:30, tkoeman napisał:

Hej, na pewno już o tym słyszeliście, że w piątek będzie można zassać demo ToE stąd:
http://www.fileplanet.com/promotions/hmmv/demo.aspx
Ja mam bardzo wolne łącze (320-to się jednak zmieni w przyszłym roku, jak mi się umowa skończy
:P) więc ściagam nader rzadko i się nie znam za bardzo-chodzi mi o to czy aby z fileplanetu
ściągnąc to demo 27-go trzeba być zarejestrowanym na tym serwisie?
I czy będzie to demo dostępne również z innych?


Żeby stamtąd pobrać cokolwiek trzeba mieć konto na fileplanet aczkolwiek wystarczy darmowe. Przy pobieraniu następnie trzeba odczekać ok 40 min zanim się załączy właściwy proces pobierania (bardzo ułatwia to fileplanetowy manager pobierania, gdyż czeka w kolejce i jak już będzie twoja kolej sam zaczyna zasysać, więc nie musisz pilnować aby link nie wygasł). Czy demo będzie dostępne 27 dla wszystkich to trudno mi powiedzieć, ale sądzę że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2007 o 11:50, Nufiko napisał:

Żeby stamtąd pobrać cokolwiek trzeba mieć konto na fileplanet aczkolwiek wystarczy darmowe.
Przy pobieraniu następnie trzeba odczekać ok 40 min zanim się załączy właściwy proces pobierania
(bardzo ułatwia to fileplanetowy manager pobierania, gdyż czeka w kolejce i jak już będzie
twoja kolej sam zaczyna zasysać, więc nie musisz pilnować aby link nie wygasł). Czy demo będzie
dostępne 27 dla wszystkich to trudno mi powiedzieć, ale sądzę że tak.

Nie do końca czaję to, co trzeba i czemu trzeba wpisywać na tej ich karcie rejestracyjnej, namely:
-mam tam wpisać moje imię i nazwisko? o_O Po cholerę?
-Zip/Postal Code-co to niby jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 16:43, moonman napisał:

> -Zip/Postal Code-co to niby jest?
kod pocztowy :D

lol no nie :D
No ale dobra-wciąż nie rozumiem po co mam podawać moje nazwisko, datę urodzenia i kod pocztowy...jak podam Kowalski to co?
Siara w ogóle, że muszę się o takie rzeczy pytać, ale chęć, żeby w końcu zagrać w ten dodatek przerasta siarę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To napisz wszędzie tkoeman, i po kłopocie ja pisałem DArkon DArkon DArkon i już, napisałem kraj takie tam duperele i po sprawie, nie musisz pisać prawdy, ich to zabardzo nieobchodzi zkąd ty jak się nazywasz itp, im tylko chodzi żeby był kolejny użytkownik ich strony i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 17:59, tkoeman napisał:

No ale dobra-wciąż nie rozumiem po co mam podawać moje nazwisko, datę urodzenia i kod pocztowy...jak
podam Kowalski to co?
Siara w ogóle, że muszę się o takie rzeczy pytać, ale chęć, żeby w końcu zagrać w ten dodatek
przerasta siarę. :P


W sumie to po nic. Tylko jak wiek będziesz podawał to wpisz taki żeby wychodziło że masz więcej jak 21 lat to wtedy będziesz mógł pobrać każdy plik który udostępniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 20:55, DArkon1990 napisał:

No właśnie podaj jako wiek 25 lat i będzie git, też tak piszę że niby mam 25 lat na jakiś stronach
gdzie muszę się rejestrować a tak naprawdę mam 17 lat.


Ja mam 14 i według danych Ubisoftu jestem już pełnoletni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli się ma zdolność "pierwsza pomoc" to ile razy można wskrzeszać namiotem?

czy namiot można zablokować żeby uniemożliwić wskrzeszanie (tak jak jednostki strzelające wrogą jednostką)?
czy balistę można zablokowac (-||-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 08:58, moonman napisał:

jeśli się ma zdolność "pierwsza pomoc" to ile razy można wskrzeszać namiotem?


chyba nieograniczona ilosc razy :) (podobnie jak amunicja u strzelcow jest nieograniczona kiedy jest woz z amunicja)

Dnia 24.09.2007 o 08:58, moonman napisał:

czy namiot można zablokować żeby uniemożliwić wskrzeszanie (tak jak jednostki strzelające wrogą
jednostką)?

nie, nie mozna

Dnia 24.09.2007 o 08:58, moonman napisał:

czy balistę można zablokowac (-||-)?

nie, nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 09:56, morthi napisał:

chyba nieograniczona ilosc razy :) (podobnie jak amunicja u strzelcow jest nieograniczona kiedy
jest woz z amunicja)


no właśnie też tak myślałem...

ale w poradniku stoi: "Cechy Namiotu Medyka Inicjatywa 10, 100 Punktów Życia i 3 akcje leczenia."
(ver. 2.1 str. 238)

i w sumie pytam dlatego bo byla taka akcja, ze namiot przestal podejmowac akcje - a obok stala wroga jednostka. I nie wiedzialem, czy ta jednostka go blokuje czy moze leczenie sie ''wyczerpalo''.

z pozostalymi Twoimi odpowiedziami sie zgadzam - tzn. wlasnie tak myslalem.
dzieki za re.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 akcje leczenia na pewno sa jak nie posiada bohater umiejetnosci :) a jak posiada to tak jak pisalem wydaje mi sie ze nieograniczona ilosc razy ale nie do konca jestem przekonany :P najlepiej sprawdzic :) (np tworzac bohatera do duela)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 10:01, moonman napisał:

> chyba nieograniczona ilosc razy :) (podobnie jak amunicja u strzelcow jest nieograniczona
kiedy
> jest woz z amunicja)

no właśnie też tak myślałem...

ale w poradniku stoi: "Cechy Namiotu Medyka Inicjatywa 10, 100 Punktów Życia i 3 akcje leczenia."
(ver. 2.1 str. 238)


Jest dokładnie tak, jak jest napisane w poradniku. Namiot leczy tylko 3 razy, sprawdzane wielokrotnie. Już dawno temu mnie to zainteresowało, kiedy szukałem recepty na Deleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 10:51, eL Fron napisał:

Jest dokładnie tak, jak jest napisane w poradniku. Namiot leczy tylko 3 razy, sprawdzane wielokrotnie.
Już dawno temu mnie to zainteresowało, kiedy szukałem recepty na Deleb.


dzieki,

a np. namiot z machinami wojennymi na expercie odzyskuje 100pkt życia na jedno leczenie czy to suma trzech?

''pierwsza pomoc'' podwaja tylko pkty życia namiotu czy także pkty które namiot może odzyskać/leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować