Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Grałem w demo, jest wypasiste!!!

Na taką rasę czekałem :) Najfajniejszy jest chyba Blood Rage, już jedna kropla daje czadu, dwie to masakra, a trzy...Orkowie mają nieźle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z dema - tak ta gra powinna wyglądać od początku !! Rasa orków jest niesamowicie klimatyczna, grywalna, troszkę mroczna i mega grywalna. Do tego dochodzą alternatywy, nowe skille, mieszane oddziały. Jeśli ktoś zawiódł się na HoF (np. ja) MUSI zagrać w TOE - to zupełnie nowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no powinna powinna... ale zapewne gra tak wylada dlatego ze podstawka jak i dodatek przyniosly wymierne zyski ubi wiec ubi sypnelo groszem nivalowi a ten sie sprawil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wartym zauważenia i przekazania wydał mi się fakt, iż na Celestial Heavens jest już dostępny Skillwheel 3.0 w wersji do ściągnięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam właśnie najnowszy SkillWheel i bardzo mi się on podoba :D
Całość jest w ładnej oprawie, a i sama treść została podana lepiej. Zwykłe zdolności są na zewnętrznym okręgu, a te, które mają większe wymagania - bliżej centrum.
Świetna też jest możliwość sprawdzenia możliwości rozwoju na poszczególnych bohaterach.

Teraz czekam jeszcze tylko na polską wersję i szczerze żałuję, że twórcy nei zdecydowali się na włączenie tego do kodu gry. Będzie musiała wystarczyć obecność SkillWheela na płytce. To na pewno ułatwi sprawę większości niezorientowanych graczy, którzy nigdy nie poznaliby tego pożytecznego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie tylko co mnie dziwi ? "Milczenie" CDP. Moim zdaniem demo dodatku jest tak świetne, że w interesie dystrybutora powinno być o nim głośno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz... piatek wieczorem :P weekend i te sprawy :D

za to dali ciekawy artykul o falloucie

dziwnym jest ze homm5.gram.pl nie zostalo nadal zaktualizowane (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 20:39, morthi napisał:

nikt przynajmniejteraz nie powie ze heroes 5 jest beznadziejne :D


Swego czasu pewnie twierdzili, że prąd jest beee;) Nie trzeba mówić na kogo wyszli;)

Dnia 28.09.2007 o 20:39, morthi napisał:

Dzikie Hordy to jest gra na ktora chyba kazdy z graczy heroes czekal :)


O tak:) Nie miałem zbyt wiele czasu, żeby zagrać w demko, jednak nawet na chwila, którą znalazłem utwierdza mnie w przekonaniu, że to będzie coś co może przekonać najzatwardzialszych malkontentów;) Oby tylko CDP nie schrzaniło roboty z lokalizacją i będziemy mogli skakać do góry i klaskać uszami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

staram sie trzymac reke na pulsie i wspomagac drobnymi sugestiai i radami dzial lokalizacji :) - z patchem 1.5 sie udalo :P z patchem 1.6 tez sie uda wiec jestem dobrej myslize i z Dzikimi Hordami tez sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 22:30, morthi napisał:

staram sie trzymac reke na pulsie i wspomagac drobnymi sugestiai i radami dzial lokalizacji
:) - z patchem 1.5 sie udalo :P z patchem 1.6 tez sie uda wiec jestem dobrej myslize i z Dzikimi
Hordami tez sie uda :)


Mam nadzieję, że się uda:) Człowiek uczy się na błędach, więc CDP powinno wyciągnąć wnioski ze swoich i grzecznie współpracować, skoro ktoś chce im pomóc:) Trzymam kciuki w intencji ich chęci do kooperacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W Demie ToE są dostępne tylko 2 misje. Do premiery finalnej wersji trochę jeszcze (niestety pozostało). Jeśli uważasz, że to za mało, mam dla ciebie dobre wieści. Udało mi się zmusić Demo do uruchomienia praktycznie dowolnej mapy SinglePlayer. Mapka musi być oczywiście wcześniej poddana lekkiej edycji w Edytorze i odpowiedniemu przepakowaniu, ponieważ Demo jest dość okrojone i ignoruje standardowo wgrane mapy.

Zapraszam więc do pobrania pierwszej mapki do Dema ToE - Arrogance:
http://rapidshare.com/files/59011445/HVToE_MapHack_Arrogance.zip.html

W środku jest instrukcja, jednak ten, kto zna się choć trochę na moddowaniu w mig sobie poradzi. Mapek będę udostępniał więcej z upływem czasu na stronce Unofficial Patcha :). Dla nieprzekonanych Screen :D

20070929083725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafia... pobrałem z GamersHeel, stąd:
http://ftp-game.tpi.pl/h/homm5_toe_demo.zip , i w obu przypadkach pobieranie się nie powiodło :/ próbowałem pobrać z FilePlanet, ale za ch**a nie mogę trafić na stronkę pobierania z darmowego konta - ciągle tylko reklamy, żebym zapłacił. Może mi ktoś to po ludzku wyjaśnić? ;( żyć się odechciewa, jak komp chodzi już 3 dni bez przerwy(w dzień nie mogę pobierać, bo ojciec siedzi ;/), straciło się dwie noce i nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 08:58, Lfdracon napisał:

Szlag mnie trafia... pobrałem z GamersHeel, stąd:
http://ftp-game.tpi.pl/h/homm5_toe_demo.zip , i w obu przypadkach pobieranie się nie powiodło
:/ próbowałem pobrać z FilePlanet, ale za ch**a nie mogę trafić na stronkę pobierania z darmowego
konta - ciągle tylko reklamy, żebym zapłacił.

Przykra sprawa. Ale jeśli w czymkolwiek to pomoże to proszę: http://www.fileplanet.com/180397/download/Heroes-of-Might-&-Magic-5:-Tribes-of-The-East-Demo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ekstra! Ja tam jeszcze dema nie mam (bo by mi się ściągało 5 dni bez przerwy, na co nie mogę sobie jeszcze pozwolić), ale gdy będę miał, to się przyda ta dodatkowa mapka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować