Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Hej, jako że jest już premiera Tribesów na świecie, to ja mam pytanie, czy ktoś widział (albo ewentualnie znajdzie teraz:P) w jakimś polskim netowym sklepie (na allegro nie ma-myślicie, że ktoś będzie to sprzedawał?) ANGIELSKĄ wersję, tak, że już TERAZ można by kupić i grać, a nie za miesiąc-jestem gotów przepłacić, byle by tylko tyle nie czekać...:x (Ew. mógłby też być jakiś zagraniczny sklep, ale tylko ew. bo nigdy nic z zagranicy nie kupiłem.)
Byłbym wdzięczny za linka.
Miałem polską podstawkę i Kuźnię, ale sprzedałem, więc spokojnie mogę anglola mieć-przynajmniej tak sądzę-jak są jakieś ''ale'' odnośnie funkcjonowania to możecie zapodać.

A tu się pojawiło fajne, zcentralizowane info nt. ToE, jak by ktoś nie widział:
http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/toe_info.shtml
Umiejętności jednostek ogólnie fajne, tylko jeden duży zgrzyt zauważyłem-między szmaragdowym i kryształowym smokiem praktycznie brak różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amazon :) czy tez inne dowolne sklepy internetowe angielskie - bez problemu zamowisz w nich i otrzymasz w przeciagu kilku dni swoje zamowienie - uwaga. w wikszosci przypadkow do dokonania platnosci wymagana jest karta kredytowa (czyli taka wypukla - chyba ze posiadasz karte debetowa i akurat bedzie ona honorowana)

mozesz poczekac tez na wersjie D2D ktora powinna pojawic sie niedlugo aczkolwiek osobiscie ja odradzam ze wzgledu na dluzszy niz w przypadku wersji na nosniku okres oczekiwania na patcha (nie licze tutaj wersji na maca ktora to na aktualizacje czeka baaardzo dlugo :( )

@Nufiko
dzieki za info o ponownej mozliwosci dokonywania zakupu z 20 zl znizka :P a juz myslalem ze nie bede mial mozliwosci zamowienia swoich dzikich hord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bylem chwile na ubi i bylo kilka osob z 3.0...
mieli nadal profile N/A
i bardzo "fuck''ali" bo nie mogli się łączyć???
nie wiem, za bardzo o co im chodzilo... ale bylo niezłe zamieszanie.. gdzies ok.18-tej pierwszy pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 20:42, tkoeman napisał:

A tu się pojawiło fajne, zcentralizowane info nt. ToE, jak by ktoś nie widział:
http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/toe_info.shtml
Umiejętności jednostek ogólnie fajne, tylko jeden duży zgrzyt zauważyłem-między szmaragdowym
i kryształowym smokiem praktycznie brak różnicy...



Wejdź w linka z mojego postu, tego na twoim zobaczysz ten sam link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na koniec dnia (a raczej początek nowego ;D ) newsik z CH - http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=1192118751
Twórcy zrezygnowali z jakiegokolwiek systemu zabezpieczenia płyty (nie ma już SecuRomu, o StarForce''ie już nie wspominając).

Druga sprawa związana jest z Vistą i DX 10.
Podstawka i pierwszy dodatek mogą lepiej działać na DX 10. Wystarczy... zainstalować demo TotE :>
Tutaj macie link do odpowiedniego tematu na forum CH - http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?t=7231&highlight=directx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 00:03, windows00 napisał:

Druga sprawa związana jest z Vistą i DX 10.
Podstawka i pierwszy dodatek mogą lepiej działać na DX 10. Wystarczy... zainstalować demo TotE
:>


Ja tam Visty nie mam i zamierzam nie mić tak długo, jak to tylko możliwe. Ale fajnie, że gry na Viście zaczynają chodzić "normalnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 00:03, windows00 napisał:

Druga sprawa związana jest z Vistą i DX 10.
Podstawka i pierwszy dodatek mogą lepiej działać na DX 10. Wystarczy... zainstalować demo TotE
:>


dziwna sprawa, mi Podstawka i Kuznia na Viscie lepiej działają na max detalach niż demo
demo się tnie i mam przestoje przy wchodzeniu do miasta o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he :P ja na takie testy musze poczekac jeszcze jakies 3-4 miesiace az nowy komp u mnie stanie... :D ale tez dam znac :P jak dziala h5 na dx10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morthi, przy okazji

gdzieś czytałem, że na płycie z TotE jest jakiś katalog FANDocuments (czy jakoś tak), gdzie oprócz skillwheela jest kompendium w wersji 3.0 <szok>

nie wiesz czy to plotki czy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, zresztą o ile pamiętam, to kompendium od dawna było w planach umieszczenia na płytce.
Ciekaw w takim razie jestem, co zawiera oryginalna "instrukcja" Ubivalu?

I na koniec kilka ciekawych zdjęć z AoH:

20071012090927

20071012090957

20071012091032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 09:10, Sheltem napisał:

Prawda, zresztą o ile pamiętam, to kompendium od dawna było w planach umieszczenia na płytce.
Ciekaw w takim razie jestem, co zawiera oryginalna "instrukcja" Ubivalu?

I na koniec kilka ciekawych zdjęć z AoH:


chodzilo mi o fakt, ze kompendium jest w wersji 3.0 - czyzby ekipa tworzaca kompendium miala udostepnione wczesniej materialy i zdazyla je opracowac do premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje, to zespół od kompendium (angielskiego) dostaje materiały bezpośrednio od Nivalu jakiś czas przed premierą, dlatego wraz z premiera patcha/dodatku, jest już nowa wersja kompendium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aktualnie czekam na polskie tlumaczenie od cdp coby i polskiekompendium w wersji 3.0 moglo sie pokazac ;)

tak - mielismy dostep do materialow przed premiera dodatku - angielskie kompendium bylo ukonczone juz pod koniec sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 22:01, morthi napisał:

amazon :) czy tez inne dowolne sklepy internetowe angielskie - bez problemu zamowisz w nich
i otrzymasz w przeciagu kilku dni swoje zamowienie - uwaga. w wikszosci przypadkow do dokonania
platnosci wymagana jest karta kredytowa (czyli taka wypukla - chyba ze posiadasz karte debetowa
i akurat bedzie ona honorowana)

Karty kredytowej nie mam, i to się raczej nie zmieni z powodu jednej gry.
Debetowa jest-znasz może jakiś konkretny slep, w którym możnaby się nią posłużyć?
Choć nawet wtedy musiałby się poważnie zastanowić-sprawdziłem ofertę na amazon.uk-z wysyłką 20 funtów, czyli ponad stówa+czas oczekiwania z 10 dni...średnio się to opłaca imo...

Dnia 11.10.2007 o 22:01, morthi napisał:

mozesz poczekac tez na wersjie D2D ktora powinna pojawic sie niedlugo

A co to takiego ta wersja?

Poza tym zrobiłem przegląd polskich sklepów i nic nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jeszcze tyle czekania na nowy dodatek ;/
Martwi mnie tylko jedna rzecz a mianowicie, że szykują już patcha. Czyżby dodatek nie był zbyt idealny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 09:20, moonman napisał:

> Prawda, zresztą o ile pamiętam, to kompendium od dawna było w planach umieszczenia na
płytce.
> Ciekaw w takim razie jestem, co zawiera oryginalna "instrukcja" Ubivalu?
>
> I na koniec kilka ciekawych zdjęć z AoH:

chodzilo mi o fakt, ze kompendium jest w wersji 3.0 - czyzby ekipa tworzaca kompendium
miala udostepnione wczesniej materialy i zdazyla je opracowac do premiery?



Pewnie UbiVal dali im materiały albo korzystają z materiałów ze swojej strony http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/toe_info.shtml

pod tym linkiem też jest te kompedium http://www.heroesofmightandmagic.com/downloads/Heroes5_ToE_Manual_en.zip wersja Eng i nie tylko Eng.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 10:41, wdowiakm napisał:

Kurcze jeszcze tyle czekania na nowy dodatek ;/
Martwi mnie tylko jedna rzecz a mianowicie, że szykują już patcha. Czyżby dodatek nie był zbyt
idealny? ;)



Pewnie nie zdążyli wszystkiego zrobić, i zostawili na później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 11:33, DArkon1990 napisał:

Pewnie nie zdążyli wszystkiego zrobić, i zostawili na później.


Kochamy gry od Ubi. Zakładając, że gra ma pemierę 30.11.07, to możesz spokojnie kasę zbierać tak do 01.02.08....... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 07:47, nazgul47 napisał:

Ja tam Visty nie mam i zamierzam nie mić tak długo, jak to tylko możliwe. Ale fajnie, że gry
na Viście zaczynają chodzić "normalnie".

Tylko szkoda, że praktycznie nie wiadomo dlaczego podstawka i dodatek działają lepiej przy demie ;D

DArkon1990
A informacje ze swojej strony to jak zdobyli? Wywróżyli sobie? :>
Wszystko sprowadza się pierwszej możliwości - materiały ze źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:11, windows00 napisał:

Tylko szkoda, że praktycznie nie wiadomo dlaczego podstawka i dodatek działają lepiej przy
demie ;D


A co za różnica, czemu? Ważne, że działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować