Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2007 o 21:51, Lfdracon napisał:

> Kiedy wyjdzie limitowana Edycja?
Nie wiemy -.- możemy się tylko domyślać, że wyjdzie mniej więcej równo(lub z małym opóźnieniem)
w stosunku do premiery Dzikich Hord. Żeby się tego dowiedzieć, wystarczyło przeczytać parę
ostatnich postów w tym temacie -.-

Ups.... Przepraszam że nie przeczytałem, ale dzięki za odpowiedź. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można śmiało założyć, że będzie to nieco później niż Hordy. Akne w innym temacie (teraz już nie pamiętam dokładnie w którym) pisała, że najpierw wyjdą Hordy, dopiero potem ukaże się CE. W takiej sytuacji naprawdę kusi, żeby sprowadzić CE gdzieś z zachodu - wtedy i Hordy będą szybciej i kolekcjonerka pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta gra online. Jedyne co mi się nie podoba to to że trzeba kupić narpierw HoMM CE, w której jest klucz do wersji beta <pewnie jeden z powodów ograniczenia ilości tego wydania gry>. No trudno, zanim u nas będzie możliwość kupienia tego wydania to <tak myśle> już dawno po beta testach będzie <zawsze jesteśmy stratni, w tym wypadku będziemy>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 00:27, Radek15 napisał:

Fajna ta gra online. Jedyne co mi się nie podoba to to że trzeba kupić narpierw HoMM CE, w
której jest klucz do wersji beta <pewnie jeden z powodów ograniczenia ilości tego wydania
gry>.

HoM&M CE da tylko pierwszeństwo w udziale w becie. Oprócz tego będzie jeszcze jakaś pula wolnych kluczy.

Dnia 15.12.2007 o 00:27, Radek15 napisał:

No trudno, zanim u nas będzie możliwość kupienia tego wydania to <tak myślę>
już dawno po beta testach będzie <zawsze jesteśmy stratni, w tym wypadku będziemy>.

Beta jeszcze się nie zaczęła afaik. Zacznie się w przeciągu dwóch miesięcy. Poza tym dostęp po premierze nie będzie już limitowana (chyba), a ta już wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 01:01, windows00 napisał:

HoM&M CE da tylko pierwszeństwo w udziale w becie. Oprócz tego będzie jeszcze jakaś pula wolnych
kluczy.


A to możliwe.

Dnia 15.12.2007 o 01:01, windows00 napisał:

Beta jeszcze się nie zaczęła afaik. Zacznie się w przeciągu dwóch miesięcy. Poza tym dostęp
po premierze nie będzie już limitowana (chyba), a ta już wiosną.


No może trochę przesadziłem. Masz racje do pełniaka powinnien być wolny dostęp. Ale jakbedzie to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 10:53, Ostrowiak napisał:

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem... Turowe MMO, LOL

HK to nie MMO.
HK zaliczać się będzie do rozwiniętej już gałęzi gier przeglądarkowych. To nie to samo co MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrrrr, trochę jestem wkurzony :| 2 raz już przechodzę gierkę i wszystko OK, tylko, że tym razem zaciąłem się w 1 misji :|
To ta misja w której trzeba zebrać odpowiednie artefakty i potem gonić Cyrusa (bohaterowie: Merkal i Izabela).
Zrobiłem wszystko, podbiłem wszystkie miasta, ale nie doszedł mi Kij Piekieł :/ OCB? Może coś źle robie, ale czemu? Kiedyś mi się udało bez problemu przejść tą misje, a teraz wałek. Załączam screena dodatkowo.
Miał tak ktoś kiedyś? Jakieś sugestie?

20071215174022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie błąd skryptu, jeśli wytłukłeś wszystkich bohaterów wroga, to chyba musisz zacząć misję od nowa. Chyba że Kij Piekieł ma Izabela - jeśli tak, to daj go Markalowi. On musi mieć w aktywnym ekwipunku te trzy artefakty. Innych rozwiązań nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kij miała Izabela, dobrze by było gdyby jak ona go ma to się właśnie tak nazywał :| Miał inną nazwę i to mnie zmyliło ;) Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapewne grasz na wersji 1.0 ;) jak spatchujesz gre do najnowszej wersji to nazwa artefaktu bedzie poprawna

jesli nie - z przyjemnoscia sie tym zajme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik próbóje grać z gościem na ubi.com i pojawia się problem ani on ani ja nie możemy wejść do gry.. Dodam ,że ja mam polską wersje 2.1 a on ma też 2.1 tyleże kupił odrazu spathowano bo mówii że nie pathował i dodatkowo angielską wersję , co jest nie tak i jak to naprawić. Soki z gory za błędy , ale na mojej klawie ie da sie poprostu pisać gramatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz zainstalowane jakieś mody, jeśli tak, to usuń je. Tak samo niech zrobi ta druga osoba.
Obecność jakiegokolwiek moda w folderze Maps powoduje niemożność grania z osobami, które takiego moda nie posiadają.
Poza tym, to, że on mówił, że nie patchował, nie znaczy, że ma wersję 2.1 :) Sprawdź w okienku jaką wersję ma stworzona przez niego gra, może jest to jakaś starsza wersja.

PS
Na Twojej klawiaturze nie da się pisać gramatycznie? ;>
A co to znaczy? ;>
Klawka sama Ci zmienia poprawne wyrazy na błędne? Przed wysłaniem posta polecam wrzucić go do jakiegoś edytora tekstowego i sprawdzić błędy, ewentualnie używać firefoxa (ma wbudowany od wersji 2.0 moduł sprawdzania pisowni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 01:14, windows00 napisał:

Masz zainstalowane jakieś mody, jeśli tak, to usuń je. Tak samo niech zrobi ta druga osoba.
Obecność jakiegokolwiek moda w folderze Maps powoduje niemożność grania z osobami, które takiego
moda nie posiadają.
Poza tym, to, że on mówił, że nie patchował, nie znaczy, że ma wersję 2.1 :) Sprawdź w okienku
jaką wersję ma stworzona przez niego gra, może jest to jakaś starsza wersja.


Wersjie na pewno ma 2.1 Wchodzi do gry ale gościa od razu wywala. jeżeli to by byłymosdy lub Łatk to wyskoczył by błąd innego typu (wiem bo już mi takie błędy wyskakiwały i wtedyy wiedziałem co z tym robić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podać stronkę skąd można pobrać piosenki/soundtrack z gry Heroes V, gdyż są one mi bardzo potrzebne do prezentacji o HV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:51, 4YoU napisał:

Mógłby mi ktoś podać stronkę skąd można pobrać piosenki/soundtrack z gry Heroes V, gdyż są
one mi bardzo potrzebne do prezentacji o HV?

Nic nie trzeba pobierać. Wszystko jest w folderach gry. (Heroes V)/music. Do konwersji na mp3(ich format w folderze z grą to OGG) może być nawet Audacity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo zmienić ich rozszerzenia z .ogg na .mp3, wystarczy wziąść Narzędzia/Opcje folderów/Widok/Ukryj rozszerzenia znanych plików odznaczyć to, zastosować, i w nazwach pojawi się np. .ogg. i wtedy zmienić na .vaw, mp3. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pościk nabity?
Mógłbyś łaskawie nie wprowadzać innych w błąd (po raz kolejny zresztą)? Taki sposób nie ma prawa zadziałać. Poczytaj sobie co to jest OGG. A jak o czymś nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że się znowu pytam, ale nie mogę się przekopać przez te wszystkie strony.

Skąd można ściągnąć poprawkę twojej "produkcji" do podstawki HoMM5? Mam Hirołsy upatchowane do 1.6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować