Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

ja mam
Semprona 2800+
512 MB DDRRam
I myśle że powinno mi wejść ale pewności nie mam(bo w bete nie grałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam
Semprona 2800+
512 DDRRam
Wydaje mi się że mi wejdzie ale pewności nie mam(bo nie grałem w bete:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy się pytają kiedy będzie premiera (na moje oko z pewnością będzie to gdzieś od końca kwietnia do początku czerwca), to ja się zapytam kiedy poznamy datę premiery? Odpowiednią momentem byłby pewnie 30 marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem o tym, że armie na mapie będą zostawiać ślad, to padłem. Normalnie zabawiać się w tropicieli będzie można. Ciekawe czy zanikanie śladu będzie stopniowane, hehe. W zależności od stopnia wyraźności śladu będzie można stwierdzić, jak dawno przechodził przed nami wróg.

Żarty na bok, grafa wypasiona, choć jednostki jakieś takie słodkie, jak bajeczka dla dzieci. Wielu czepiało się grafy w H4, tu jest podobnie, oczywiście poza tym, że w H5 jest 3D. H5 to połączenie pomysłów z H3 i grafiki z H4, przeniesionej w trzeci wymiar. Jak duże będzie demo, wolę nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 15:30, spryt napisał:

Skoro wszyscy się pytają kiedy będzie premiera (na moje oko z pewnością będzie to gdzieś od
końca kwietnia do początku czerwca), to ja się zapytam kiedy poznamy datę premiery? Odpowiednią
momentem byłby pewnie 30 marca...


Możesz się pytać, ale odpowiedzi nie dostaniesz. To forum zostało zapomniane w CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

graliście w ETHERLORDS II i Disciples II? to sa gierki robione przez Nival Interactives. są to dobre gierki, ale... screeny z HOMM V sa jakby zdjęte z tamtych 3 letnich gierek. IDENTYCZNE niemal postacie i lokacje. nie grałem w beta, więc nie wiem jak z muzą. zamówiłem moich ukochanych Hirołsów w pre-order ale jestem pełen obaw...
jeśli ktoś grał w etherlords II i disiples II i spróbował homm V beta, niech coś napisze, bo się będę gryzł do premiery, czyli pewnie jakoś tak pi razy oko mniej więcej jak dobrze pójdzie przy pomyslnych wiatrach do sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludu drogi! Nie pytajcie o wymagania.... tyle co bylo na ten temat powinna wam wystarczyc. Bylo wymienionych duzo przykladow komu poszlo na jakim sprzecie :) wystarczy tylko przeczytac te prawie 200 stron XD swoja roga ja mam Athlona Xp 2600+ , Radeona 9550 256/128 , 512 ramu i jakos bryka; czasami przytnie ale idzie grac! Poza tym jak wiadomo to jets beta - kod bardzo niezoptymalizowany! Badzcie cierpliwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, ale właśnie przeczytałem umiejętności bohaterów z miasta Dungeon. Mroczne objawienie dające poziom, albo wizja Graala, pozwalająca znaleźć go, kopiąc w pobliżu i inne, których nie będę wymieniał, robią naprawdę wrażenie. Pomysłów twórcom gry nie brakuje jak widać. I bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 15:43, afiag napisał:

graliście w ETHERLORDS II i Disciples II? to sa gierki robione przez Nival Interactives.


Coś Ci się pokiełbasiło. DII zrobilo Strategy First a nie Nival. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 16:36, HumanGhost napisał:

> graliście w ETHERLORDS II i Disciples II? to sa gierki robione przez Nival Interactives.

Coś Ci się pokiełbasiło. DII zrobilo Strategy First a nie Nival. ;-)



Grałeś na pewno w DISCIPLES II?? Wiem, kwestia gustu, ale jednostki w D II są o niebo klimatyczniejsze i w zuełnie innym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 16:42, Vincenth napisał:

Grałeś na pewno w DISCIPLES II?? Wiem, kwestia gustu, ale jednostki w D II są o niebo klimatyczniejsze i w zuełnie innym stylu...


Hehe nie kapuje. A co mnie jednostki swędzą? Ja tylko poprawiam błąd - Disciples zrobiło Strategy First a nie Nival.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 19:32, HumanGhost napisał:

> Grałeś na pewno w DISCIPLES II?? Wiem, kwestia gustu, ale jednostki w D II są o niebo
klimatyczniejsze i w zuełnie innym stylu...

Hehe nie kapuje. A co mnie jednostki swędzą? Ja tylko poprawiam błąd - Disciples zrobiło Strategy
First a nie Nival.


Heh to nie do ciebie było tylko do autora postu na który odpowiedziałeś;] Z rospedu kliknąłem na twój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe beta sie ciela na Sempron 64 2600+, 512 DDR ram(400mhz), Radeon x700 128bit/256mb bo za malo ram. ale jak kopupie jeszcze 1 gb to bedzie ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 15:30, spryt napisał:

Skoro wszyscy się pytają kiedy będzie premiera (na moje oko z pewnością będzie to gdzieś od
końca kwietnia do początku czerwca), to ja się zapytam kiedy poznamy datę premiery? Odpowiednią
momentem byłby pewnie 30 marca...


Na stronce ubisoftu około 18 przy Hirołsach była informacja " relase date 26 may 2006", teraz znowu jest "march 2006" ... no chyba że juz mam zwidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować