Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Co się dzieje, że musimy czekać tak długo na jeden dodatek czy jest to spowodowane problemami z tłumaczeniem czy jest jakiś inny problem? Troszkę to dziwne, że dodatek do tak wspaniałej gry, który miał być wydany jeszcze w 2007 roku nie ujrzał światła dziennego w Polsce :( Mam nadzieję, że za takim obsunięciem premiery Polskiej wersji Dzikich Hord stoi jakaś poważna przyczyna a nie takie coś, że Dystrybutor nie może sobie poradzić z zlokalizowaniem produktu. Myślę, że dużą winę za obsunięcie premiery w Polsce stoi producent gry :( Dlaczego to zawsze Polska musi czekać najdłużej przecież to w naszym kraju Heroes ma największą popularność... Mam nadzieję, że jak przyjadę następnym razem do domku to dodatek będzie już w sprzedaży a nie tak jak to jest teraz :( Myślałem, że na urodziny sobie kupię ale wszystkie wiatry wskazują, że niestety będę musiał sobie coś innego zakupić a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problemy ktore nie pozwolily na wydanie Dzikich Hord w terminie zostaly rozwiazane lecz opoznien, ktore powstaly w zaden sposob nie mozna bylo nadrobic.

prace nad polska wersja zostaly zakonczone i aktualnie projekt jest w fazie finalizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 10:59, wdowiakm napisał:

Myślałem, że na urodziny sobie kupię ale wszystkie wiatry wskazują,
że niestety będę musiał sobie coś innego zakupić a szkoda :(


Ja mam nadzieję, że nie kupię ich sobie na urodziny. (08 czerwca)

morthi: W fazie finalizacji, mówisz? Czyli kiedy będzie można się go spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 13:03, nazgul47 napisał:

Ja mam nadzieję, że nie kupię ich sobie na urodziny. (08 czerwca)


Tutaj nie chodzi by sobie kupić prezent na urodzinki tylko o sam fakt, że nie jesteśmy traktowani poważnie przez producentów gier bo takie przekładanie premiery gry, na którą czeka bardzo wiele fanów to zwykłe olewanie klienta przecież to od nas zależy czy gra będzie przynosiła zyski a jak widać producentowi na tym nie zależy ale pomijam ten fakt zawsze byliśmy traktowani gorzej od innych krajów :(

Mam tylko cichą nadzieję, że jak następnym razem przyjadę do domku to zakupię nowy dodatek i będzie on pozbawiony błędów, mieli sporo czasu na ich załatanie więc jestem bardzo dobrej myśli choć jest możliwość, że się zawiodę czego nie lubię :(

Mam nadzieję, że dostane grę pozbawioną dużych błędów jeśli będzie inaczej po prostu będę się mocno zastanawiał nad zakupem kolejnej gry UBISOFTU :( gdyż jego polityka nie jest w porządku wobec nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 13:26, wdowiakm napisał:

[...]o sam fakt, że nie jesteśmy traktowani
poważnie przez producentów gier bo takie przekładanie premiery gry, na którą czeka bardzo wiele
fanów to zwykłe olewanie klienta przecież to od nas zależy czy gra będzie przynosiła zyski
a jak widać producentowi na tym nie zależy ale pomijam ten fakt zawsze byliśmy traktowani gorzej
od innych krajów :(

Wiele tytułów Ubi w polsce się nie ukazało w ciągu ostatnich 2 lat :(

Dnia 12.01.2008 o 13:26, wdowiakm napisał:

Mam tylko cichą nadzieję, że jak następnym razem przyjadę do domku to zakupię nowy dodatek
i będzie on pozbawiony błędów, mieli sporo czasu na ich załatanie więc jestem bardzo dobrej
myśli choć jest możliwość, że się zawiodę czego nie lubię :(

Myślę, że tym razem będziesz zadowolony z polskiej lokalizacji :)

Dzikie Hordy stanowią ciekawe rozwiniecie pomysłu HoMM V, a nawet ujmę nowy rozdział, który ma wiele lepszą jakość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 13:26, wdowiakm napisał:

> Ja mam nadzieję, że nie kupię ich sobie na urodziny. (08 czerwca)

Tutaj nie chodzi by sobie kupić prezent na urodzinki tylko o sam fakt, że nie jesteśmy traktowani
poważnie przez producentów gier bo takie przekładanie premiery gry, na którą czeka bardzo wiele
fanów to zwykłe olewanie klienta przecież to od nas zależy czy gra będzie przynosiła zyski
a jak widać producentowi na tym nie zależy ale pomijam ten fakt zawsze byliśmy traktowani gorzej
od innych krajów :(

Mam tylko cichą nadzieję, że jak następnym razem przyjadę do domku to zakupię nowy dodatek
i będzie on pozbawiony błędów, mieli sporo czasu na ich załatanie więc jestem bardzo dobrej
myśli choć jest możliwość, że się zawiodę czego nie lubię :(

Mam nadzieję, że dostane grę pozbawioną dużych błędów jeśli będzie inaczej po prostu będę się
mocno zastanawiał nad zakupem kolejnej gry UBISOFTU :( gdyż jego polityka nie jest w porządku
wobec nas :(



Ja też nie mogę się doczekać, i całkowicie popieram twoje słowa. Z drugiej strony, jak by nie było błędów to by nie było patchy. Też ludzie by się denerwowali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też na początku byłem wściekły na CDP... Ale jakby nie patrzeć to raczej nie jest ich zbytnia wina. Powód? Heroes V to najlepiej sprzedająca się gra CDP dopóki nie wyszedł Wiedźmin. Wydaje mi się, że raczej specjalnie nie odpuścili sobie żyły złota. Skłaniałbym się raczej to problemów z Ubi.

Jakby nie patrzeć za kolejną obsuwę chyba zniszczę moje płyty Herosa. Rozczłonkuje kompa i kupię sobie Xboxa i zacznę grać w Legend of Zelda, żeby się odstresować... Panowie z CDP. Nie róbcie mi tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 19:30, Bayuer napisał:

Skłaniałbym się raczej to problemów z Ubi.


Ale kogo mają interesować te problemy CDP z Ubi? Klientów co czekają trzy miesiące na wydanie gry i z których robi się non stop idiotów?
Jak już mają te swoje "problemy" niech wynegocjują sprzedaż angielskiej wersji przed premierą polskiej. NA pewno wielu się skusi aby nie mieć wiecznych problemów z patchami i polonizacjami tak żałosnymi, że aż dziw, że za to trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem przekonany ze w styczniu powinna miec premiera Dzikich Hord (o ile nie pojawia sie zadne nieprzewidziane losowe zdarzenia - aczkolwiek nie sadze by mialy miejsce)

jak mowilem juz wczesniej prace nad polska wersja gry (tj polskim wydaniem jako caloscia) zostaly zakonczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:24, morthi napisał:

jak mowilem juz wczesniej prace nad polska wersja gry (tj polskim wydaniem jako caloscia) zostaly zakonczone


A jest Ci coś wiadomo o szacowanej dacie wydania Edycji Kompletnej? Czy pojawi się równolegle z Hordami, czy trochę/dużo później?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż o ile nie masz refleksu rewolwerowca to nie licz że zdobędziesz complete edition. Ja nie liczę :/ Dla przykładu: start pre-ordera edycji kolekcjonerskiej wiedzmina. I to sie powtorzy przy starcie pre-order completa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować