Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 18:52, Drakan napisał:

Sprawdziłem przed chwilą status zamówienia paczki z Dzikimi Hordami.
Paczką została wysłana jedyne co mnie dziwi to tekst że paczka została wysłana 21 , a dziś
jest 18.
Ma ktoś tak samo ?

Ja mam to samo, zapewne paczka jest juz gotowa do odboru przez kuriera na rano 21, gdyż w weekend kurierzy nie pracują(chyba, że jakaś specjalna firma). Być może mamy tak dlatego, że jako jedni z pierwszych zamówiliśmy Hordy(ja tylko jak sie ukazała możliwość przedpremierowego zakupu zamówiłem. Jednak kiedy kurier się z tym dotelepie to już inna bajka kiedyś dostałem grę zamawiając 2 tyg. przed świętami(kurierem z Masterlinka) dopiero po świętach, więc wszystko możliwe(niby przedpremierowe zamówienie tylko kiedy ja czekałem na kuriera gra już dawno w sklepach leżała :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 20:30, morthi napisał:

patrze sobie na ta strone i zauwazylem pewna mala niescislosc :P
pewien jej fragment powinien zostac uzupelniony o:

Ba :P
Nawet więcej - Ty powinieneś być na pierwszym miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noooo... ta zniewaga krwi wymaga;) Niestety niektórzy lubią sobie przypisywać cudze zasługi... No, ale przejmować się chyba nie ma czym. Naprawdę zainteresowani znają prawdę. I o to chyba chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Skandal. Ja bym ich zaskarżył o przywłaszczenie praw autorskich. Ale w kręgach jesteś znany więc niedługo kobiety ze środowiska zaczną do Ciebie walić drzwiami i oknami... Ta sława:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tych niby już wysłanych zamówień, proponuję wszystkim nie podniecać się zbytnio i przeczytać co jest napisane pod pozycją "Przewidywana data dostawy". Poza tym znając życie zmiana statusu tych zamówień to jakiś błąd w ich systemie niż dobra wola i wcześniejsza wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 11:56, Rafal G napisał:

A co do tych niby już wysłanych zamówień, proponuję wszystkim nie podniecać się zbytnio i przeczytać
co jest napisane pod pozycją "Przewidywana data dostawy". Poza tym znając życie zmiana statusu
tych zamówień to jakiś błąd w ich systemie niż dobra wola i wcześniejsza wysyłka.


tylko ze przesyłek ma już kurier na magazynie co nie bardzo mi sie podoba wolałby żeby wysłali mi w poniedziałek a nie żeby na magazynie tarzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w magazynie jest bezpieczniejsza bo wiadomo ze list przewozowy zostal dobrze wypelniony i paczka nie powinna krazyc tak jak to mialo miejsce w wielu przypadkach z paczkami z wiedzminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jeśli nie wydrukują Twojego nazwiska, albo chociaż ksywki w tabeli "Współtwórcy, bez których padlibyśmy na twarz", to rozpoczniemy krucjatę :D


"All hail MORTHI" - lud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde zzagapilem sie troche i dopiero dzisiaj potwierdzilem moje zamowienie:/ ale narazie mi sie nie spieszy bo cos komp zepsuty:/ oby tylko paczka przyszla w nastepnym tygodniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 20:30, morthi napisał:

patrze sobie na ta strone i zauwazylem pewna mala niescislosc :P


Poczekaj może w instrukcji będzie :)

A jak nie dodadzą to zaraz creditsy przerobi się ;D W patchu 3.1 ;P

Niestety narazie styczniowy kapitał wykorzystany dlatego na "hordy" sobie nie pozwole... Ale na początku lutego już do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kampania w Dzikich Hordach z podstawki i kuzni przeznaczenia? brzmi cudownie i jest to jak najbardziej mozliwe dzieki Stéphane Fidanza - ktory jest autorem tej modyfikacji

rzecz jasna polska wersja rowniez powstala i wkrotce zostanie udostepniona by kazdy ze szczesliwych nabywcow dzikich hord mogl jeszcze raz przezyc przygody

http://www.heroes-fr.com/en/original_campaigns.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 22:12, morthi napisał:

kampania w Dzikich Hordach z podstawki i kuzni przeznaczenia? brzmi cudownie i jest to jak
najbardziej mozliwe dzieki Stéphane Fidanza - ktory jest autorem tej modyfikacji

rzecz jasna polska wersja rowniez powstala i wkrotce zostanie udostepniona by kazdy ze szczesliwych
nabywcow dzikich hord mogl jeszcze raz przezyc przygody

http://www.heroes-fr.com/en/original_campaigns.php

Z jednej strony to dobrze, że zrobił tego moda z drugiej nie, gdyż kto teraz kupi podstawkę czy kuźnię jak wszystko będzie miał kupując tylko Dzikie Hordy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo:) Czy to oznacza, że jak mi paczuszka z Hordami przyjdzie to podstawkę i Kuźnię mogę z dysku wywalić i dzięki temu modowi będę miał całość pod jednym menusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 11:01, ChrisBgnr napisał:

Oooo:) Czy to oznacza, że jak mi paczuszka z Hordami przyjdzie to podstawkę i Kuźnię mogę z
dysku wywalić i dzięki temu modowi będę miał całość pod jednym menusem?

Tak , ale chyba straci się dost,ęp do kampanii z Hord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować