Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2006 o 18:25, Vicar-Padaka napisał:

Co wy tak z tą betą, ja się jej szczerze mówiąc trochę boję...Sam nie wiem dlaczego :) wytrzymaliśmy
tyle lat, to teraz 2 miesiące do pełnej wersji nie poczekasz? :) (pisze tyle lat bo H4 nie
zaliczam do serii, licze od 3 :) )

ciekawe czy do premiery gry dojdziemy w tym temacie do 10000 postów :P

ciekawe dlaczego jej nie zaliczasz? jakaś trędowata jest czy co? To że jest, zdaniem niektórych, słabsza od porzedniczek, nie znaczy, że od razu trzeba ją wymazać z pamięci, spalić na stosie itp.
PS do modów
przepraszam, wiem, że to nie ten temat, ale nie mogłem się powsztrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 18:39, windows00 napisał:

> Co wy tak z tą betą, ja się jej szczerze mówiąc trochę boję...Sam nie wiem dlaczego :)
wytrzymaliśmy
> tyle lat, to teraz 2 miesiące do pełnej wersji nie poczekasz? :) (pisze tyle lat bo H4
nie
> zaliczam do serii, licze od 3 :) )
>
> ciekawe czy do premiery gry dojdziemy w tym temacie do 10000 postów :P
>
ciekawe dlaczego jej nie zaliczasz? jakaś trędowata jest czy co? To że jest, zdaniem niektórych,
słabsza od porzedniczek, nie znaczy, że od razu trzeba ją wymazać z pamięci, spalić na stosie
itp.
PS do modów
przepraszam, wiem, że to nie ten temat, ale nie mogłem się powsztrzymać...



Ale chyba własne zdanie moge mieć o tej grze... To że ja jej nie zaliczam do serii bo mi się BARDZO nie podobała to nie znaczy że każdy ma jej nie zaliczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki jedno nurtujące pytanko, w innych sklepach internetowych gra jest sprzedawana taniej niż na www.gram.pl przy wykorzystaniu wirtualnych pieniędzy. Ciągle się zastanawiam czy to nie jakaś ściema z tymi wirtualnymi pieniędzmi aby nakłonić klienta na "niby" niższą cene. Myśle że te ceny są sztucznie zawyżane !


http://www.play.com.pl/index.php?go=opis&&id=4932

oto jest link do sklepu w której można tą gre nabyć taniej, a tłumaczona jest przez CD PROJEKT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ad Vicar-Padaka
rzeczywiście wyrażasz swoje zdanie, źle zrozumiałem Twoje słowa

ad maxart
skoro sklep, który podajesz chce być instytucją charytatywną, to tym lepiej dla kupujących (CDP nic nie traci, bo play.com.pl musi skądś tego Heroesa wziąć ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 19:09, maxart napisał:

Mam taki jedno nurtujące pytanko, w innych sklepach internetowych gra jest sprzedawana taniej
niż na www.gram.pl przy wykorzystaniu wirtualnych pieniędzy. Ciągle się zastanawiam czy to
nie jakaś ściema z tymi wirtualnymi pieniędzmi aby nakłonić klienta na "niby" niższą cene.
Myśle że te ceny są sztucznie zawyżane !


http://www.play.com.pl/index.php?go=opis&&id=4932

oto jest link do sklepu w której można tą gre nabyć taniej, a tłumaczona jest przez CD PROJEKT
!


A ciekawe czy ten zestaw jest tak bogaty jak z CD PROJECT??? Wogóle czy to możliwe żeby firma która kupuje gry od CD PROJECT je taniej sprzedawała bez powodu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mowcie nawet o ofercie playa, zwroccie uwage ze tam placicie za przesylke. W CDP jest pewniej, taniej i z pierwszej reki + komplet dodatkow, do tego mozna jeszcze skorzystac z wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 19:45, tenshu napisał:

Nie mowcie nawet o ofercie playa, zwroccie uwage ze tam placicie za przesylke. W CDP jest pewniej,
taniej i z pierwszej reki + komplet dodatkow, do tego mozna jeszcze skorzystac z wPLN.


no i co ze płacimy za przesyłke.. jak np heroes V bez ceregeli kosztuje tam 75 zł czy 79 zł :/ a tutaj taką cene masz jak zapąłcisz jezcze wPLNami.. :/

ps. można coś zrobić any do edycjii kolekcjonerskiej ejszcze coś wrzucili? :)
ps a jak ja dostene te pudło z Heroes 5 LEK to dostane np coś jeszcze eXtra w pudełku oprócz h5 lek? np ze zamówiłem już daawno temu .. (no wiem ze dostaje LEK.. i ze mniejsza cena itp) no ale wiecei jakas skrmna gra.. czy coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech... dać ludziom palec, to od razu całą rękę by chcieli :/
ja jestem bardzo zadowolony z obecnego wyglądu LEK i mimo, że na obecną chwilę na 100% mi nie pójdzie, to zbliża się upgrade kompa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim mam problem z tą betą mian: ściągnąłem bez problemu ale gdy chce zainstalować wyskakuje błąd że na dysku C: za mało miejsca :( problem w tym że mam dysk podzielony na partycje i "C" to partycja systemowa i nie moge zwolnić więce a potrzebne 756mb, a więc tu moje pytanie: czy da sie zmienić ścieżkę gdzie toto ma sie rozpakować
BTW aha nawet jak zwolnie na dysku C miejsca tak do 900 mb to zacznie sie rozpakowywać ale jak pasek dojdzie do końca to zaczyna sie ładować od nowa i wyskakuje to samo i musze zwolnić kolejne 756 mb da sie coś z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 19:21, miotojat napisał:

hej ludzie pomóżcie z tym keyem prosze. przeszukałem fileplanet i nic nie znalazłem

Musisz poszukać uważniej, kilka razy skieruje Cię na stronę z rejestracją za 3.99 $ ale nie zrażaj się poszukaj dokładnie. Wszyscy przez to przeszliśmy ;)

A przy okazji pytanie do forumowiczów : jesli nie stawiam hosta na becie, to nie mogę save''ować gry: jak potem będę mógł wrócić do rozgrywki ? ( koleś który stawiał hosta save''ował grę ). Szkoda mi tracić taka trozgrywkę bo diabełki się mi urodziły ale gostek musiał wyjść ...
ps
Acha : kupie dwa funty siarki po uczciwej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 20:58, Ponet napisał:

siemka wszystkim mam problem z tą betą mian: ściągnąłem bez problemu ale gdy chce zainstalować
wyskakuje błąd że na dysku C: za mało miejsca :( problem w tym że mam dysk podzielony na partycje
i "C" to partycja systemowa i nie moge zwolnić więce a potrzebne 756mb, a więc tu moje pytanie:
czy da sie zmienić ścieżkę gdzie toto ma sie rozpakować
BTW aha nawet jak zwolnie na dysku C miejsca tak do 900 mb to zacznie sie rozpakowywać ale
jak pasek dojdzie do końca to zaczyna sie ładować od nowa i wyskakuje to samo i musze zwolnić
kolejne 756 mb da sie coś z tym zrobić??

Na dysku C jest folder temp i zanim gra zainstaluje się w miejscu wskazanym przez użytkownika, wszystkie pliki są kopiowane do tego folderu. Wyjściem jest powiększenie partycji, są do tego odpowiednie prgramy, looknij na google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:42, Łowca Gier napisał:

A po premierze też można będzie zamówić edycję kolekcjonerską? Tą ze skrzynią, mapą i większą
instrukcją.


Nie. Dostępna jest tylko w pre-orderze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować