Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Witam wszystkich. Drugi dzień poszukiwania błędów i niestety wielkie rozczarowanie. Ekipie tłumaczącej albo nie chciało się dorzucić plików z tłumaczeniami od morthiego, albo morthi popełnił jakiś błąd i nie przesłał wszystkiego, co i tak nie usprawiedliwiałoby CDP - poprawione pliki są dostępne od ponad pół roku jako Unofficial Patch. Wystarczy spojrzeć na screeny - ręce opadają ;( Obecnie udało mi się poradzić już sobie z błędami interfejsu - jednak trzeba dokładnie sprawdzić każdy plik przenoszony ze starego Unofficiala v2.1D do nowego v3.0A, żeby nie namieszać jeszcze bardziej ;) Jak już poradzę sobie ze starymi błędami, wezmę się za nowe, a wtedy udostępnię Unofficial Patch v3.0A

20080126104447

20080126104459

20080126105739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do tego moda do dzikich hord który daje wszystkie kampanie u mnie podczas pokazówek niema głosów jednostek to tak ma być czy mi coś nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie: czy ktoś mógłby podać spis 10 map multiplayerowych, które wprowadziły Hordy? Bo dawno nie grałem-mam 30 map i nie wiem, które to te nowe, a nie chciałbym czegoś powtarzać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten mod dodajacy kampanie z H5, KP do DH zniecheca do kupienia H5, KP, bo kupujac DH + mod mamy zlota kolekcje po nizszej cenie. No i troche to nieuczciwe do posiadaczy H5, KP, bo oni placa za DH, a posiadacze tylko DH nie placa za H5, KP.

A tak przy okazji to czy w Zlotej kolekcji podstawka H5 bedzie wersja empikowa (v1.2) ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: kupiłem Heroes V podstawkę z platynowej kolekcji, ściągnąłem i zainstalowałem wszystkie patche w odpowiedniej kolejności, a jak włączam grę to nadal pokazuje, że mam wersję 1.0 :( Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 11:56, Laczus napisał:

mam pytanie co do tego moda do dzikich hord który daje wszystkie kampanie u mnie podczas pokazówek
niema głosów jednostek to tak ma być czy mi coś nie działa


Bo nie ściągnąłeś Dubbingu, temu nie masz głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:08, michas93 napisał:

Mam problem: kupiłem Heroes V podstawkę z platynowej kolekcji, ściągnąłem i zainstalowałem
wszystkie patche w odpowiedniej kolejności, a jak włączam grę to nadal pokazuje, że mam wersję
1.0 :( Co zrobić?


Napewno do Odpowiedniej wersji ???? bo wiesz, Heroes 5 ma 3 wersje na świecie i unas, czyli DVD, CD, KOlekcjonerska i Empikowa XD, w Platynowej kolekcji jest zapewne wersja DVD, więc do DVD wersji ściągaj Łatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:08, michas93 napisał:

Mam problem: kupiłem Heroes V podstawkę z platynowej kolekcji, ściągnąłem i zainstalowałem
wszystkie patche w odpowiedniej kolejności, a jak włączam grę to nadal pokazuje, że mam wersję
1.0 :( Co zrobić?


Zagrać i zobaczyć, czy patche się dodały. Liczba w menu nie musi być zgodna z prawdą. :) Najlepiej włącz Nekro i zobacz jaka jest Nekromancja (powinny być punkty na wskrzeszanie). Ew. zobacz, czy w menu start masz Autopatcher - jeśli jest, to masz minimum 1.1. ;) Włącz go i zobacz, czy są jakieś aktualizacje.

Darkon - z tego co się orientuję, nie da się zainstalować złego patcha, instalator na to nie pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przydatne byłoby przewijanie poszczególnych kwestii w cut-scenkach. Jest możliwość przewinięcia całego filmiku, ale przy dłuższych wypowiedziach, szybciej je czytam niż odsłuchuję.

Aha: Poprawiłbym z Seraf na Serafin. Według mnie: lepiej brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem, prolog i pierwszą kampanię, włączam grę i mam wszystkie kampanie zablokowane:/
Miał ktoś już taki sam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 22:06, Ciciek napisał:

Przeszedłem, prolog i pierwszą kampanię, włączam grę i mam wszystkie kampanie zablokowane:/
Miał ktoś już taki sam problem?

Sprawdź czy wchodzisz na swój profil.
Jeśli jednak tak, to masz uszkodzony save i musisz zaczynać od początku niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 21:48, nazgul47 napisał:

Aha: Poprawiłbym z Seraf na Serafin. Według mnie: lepiej brzmi.


Zgadzam się z tym co mówi nazgul47, też uważam że Serafin lepiej brzmi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 00:06, DArkon1990 napisał:

> Aha: Poprawiłbym z Seraf na Serafin. Według mnie: lepiej brzmi.

Zgadzam się z tym co mówi nazgul47, też uważam że Serafin lepiej brzmi :).


W pliku angielskim mamy Seraph. Czyli po "naszemu" Seraf. Nie widzę powodów by zmienić nazwę. Gdyby wydawcy mieli wolną ręke to by jeszce wiecej było błedów w tłumaczeniu.

Na upartego zmienić można, ale moim zdaniem Seraf tu odpowiednio brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 17:24, DArkon1990 napisał:

> mam pytanie co do tego moda do dzikich hord który daje wszystkie kampanie u mnie podczas
pokazówek
> niema głosów jednostek to tak ma być czy mi coś nie działa

Bo nie ściągnąłeś Dubbingu, temu nie masz głosów.


w tym problem że wszystko zgrałem i nadal nic. Gdzie dokładnie należy umieścić te pliki z dubbingiem i filmikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 00:06, DArkon1990 napisał:

> Aha: Poprawiłbym z Seraf na Serafin. Według mnie: lepiej brzmi.

Zgadzam się z tym co mówi nazgul47, też uważam że Serafin lepiej brzmi :).


Witam. Wg. mnie powinno zostać Seraf. Dlaczego? Ogólnie wszystkie anioły dzielą się na 7 chórów. Anioły i Archanioły to najniższe z chórów. Natomiast Serafini są najwyższym chórem, któremu dane jest oglądać Boga. A w grze nasz Seprah to anioł zbuntowany\upadły. Tak więc nazwanie go Serafinem jest IMHO niefortunne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pliki, które ściągnąłeś wrzuć do folderu "UserMODs" i wszystko powinno bezproblemowo działać. Było o tym już wielokrotnie pisane w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować