Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Tak. W Dzikich Hordach i mapy, i rasy z podstawki istnieją. Nie ma tylko poprzednich kampanii, co można bardzo łatwo naprawić ściągając odpowiedniego moda. (parę stron temu był link)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 07:32, nazgul47 napisał:

Tak. W Dzikich Hordach i mapy, i rasy z podstawki istnieją. Nie ma tylko poprzednich kampanii,
co można bardzo łatwo naprawić ściągając odpowiedniego moda. (parę stron temu był link)



dzięki za odpowiedź . Ja już przeboleje brak kampani:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ukończyłem kampanię Nekromantów w DH. I końcowy filmik... pozostawia pewien niedosyt. Niby wszystkie wątki wyjaśniono, wytłumaczono, czemu Arantir szukał czaszki cieni, duch Izy wrócił do ciała... Ale spodziewałem się jakiegoś nagłego zwrotu akcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 08:14, nazgul47 napisał:

Przed chwilą ukończyłem kampanię Nekromantów w DH. I końcowy filmik... pozostawia pewien niedosyt.
Niby wszystkie wątki wyjaśniono, wytłumaczono, czemu Arantir szukał czaszki cieni, duch Izy
wrócił do ciała... Ale spodziewałem się jakiegoś nagłego zwrotu akcji...


Tam jest trochę dziwne, w Hordach zauważyłem dubel filmiku, właśnie tego z KOńca kampanii Nekromantów :D, gdzie Izka jest duchem. Jest on dwa razy pokazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 20:32, Szkarłatny Wilk napisał:

Sory za podwójny post. W misji którą opisałem (patrz wyżej) nie ma nazw przywudców klanów.
Pisze poprostu NoName. Nie wiem jak u innych, ale warto by było to poprawić.

PS: Te kody co opisano działają ?? Jeśli tak to może uda mi sie tą misje przejść :(


Tak kody działają, sam na nich śmigam, tu masz linka do uaktywniacza konsoli, mojej roboty, http://rapidshare.com/files/85740039/Kody_Do_dzikich_Hord.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 07:32, nazgul47 napisał:

Tak. W Dzikich Hordach i mapy, i rasy z podstawki istnieją

No nie do końca chyba skoro nie ma mapek scenariuszowych z HV i HoF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 22:01, Nufiko napisał:

To tak musisz je mieć założone a po drugie to koniec ruchu musi się kończyć na normalnym terenie
(Czyli nie nad lasem, wodą, górami etc.) W tej misji proponuję stanąć na krawędzi tego zawalonego
mostu i skończyć turę a następnego dnia przejechać (lecieć) przez most.


były założone, ale nie stałem tak jak napisałeś a to dopiero podziałało, wielkie dzięki :)

ale zauważyłem pewien spory i raniący uszy błąd !!!
ten filmik po tej misji, w którym poznajemy kim jest Beatrice(Biara) i poznajemy Agraela, zamiast polskiego dubbingu był język angielski !!! napisy polskie, ale mówili po angielsku !!! raczej na 100% jest to błąd w modzie, który dodaje kampanie z podstawki i kuzni do hord (gram wlasnie przy uzyciu moda, odpalam hordy, przechodze kampanie z podstawki) wiec jakby ktos mogl to zglosic do kogos odpowiedzialnego za taki stan rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, lecz mam problem (znowu) z Heroesami 5 podstawką. Udało mi sie ściągnąć patche, poprawnie je zainstalować i wszystko działało... przez 2 dni. Odinstalowałem grę, zainstalowałem na nowo i znowu to samo. 2 dni i koniec. Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 08:25, DArkon1990 napisał:

Tak kody działają, sam na nich śmigam, tu masz linka do uaktywniacza konsoli, mojej roboty,
http://rapidshare.com/files/85740039/Kody_Do_dzikich_Hord.rar


Nie wiesz może czy jest jeszcze kod co daje armię, ale nie te co z podstawki tylko np. krasnali lub orków ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi opcji w trybie hot seat, która dotyczyłaby możliwości wygrania gry za pomocą pokonania głównego bohatera przeciwnika(przecież mogłoby być tak, że bohater którego się wybierze na samym początku jest głównym i jego śmierć = przegrana). Dzięki temu mielibyśmy tryb zwykły, tryb pojedynków i coś na wzór połączonych obydwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi pomoże ?
Mam pewien problem w misji 5 w kampanii nekromantów.Żeby otworzyć bramę prowadzącą do miasta Flammschrein muszę zdobyć 4 miasta przystani na mapie i poświęcić 4 bohaterów w specjalnych miejscach.Zdobyłem miasta i nie wiem jak ich poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Czy wiadomo już coś o kolejnej wersji Edytora Map? Tu pytanie powinienem kierować głównie do Shadow SSJ Warriora, bo o ile dobrze pamiętam to on zajmował się poprzednimi wersjami...

Tak więc czy jest planowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wyciągać mapę z gry lub gdzie jest lista plików które są z nią powiązane np pliki z bin\Sounds\ skąd wiedzieć które do której mapy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki mały błąd zauważyłem w Hordach...
jak w multi ustawia się zamki to przytrzymując kursor na zamku mamy info m.in. jakie jednostki w nim mieszkają...
i są podstawowe i ulepszenia wymienione, ale nie ma alternatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:20, Szkarłatny Wilk napisał:

Troche by było źle na samym początku. Już nie raz miałem jak z kumplem grałem to był jakiś
mocniejszy strażnik i woja nie wystarczyło i tak to po pierwszej turze by był koniec gry.

Po pierwsze masz coś takiego jak autosave(jak gram w H5 i H3 z kolegami zawsze mam swojego głównego bohatera od pierwszego dnia i nie mogę go w ogóle tracić). Możesz sie umówić, że jak źle oceniłeś armie potworka to wczytujecie autosave (to tyczy sie także jego). Po za tym w DH masz pod każdym potworkiem napisaną skalę wyzwania("śmiertelnego" raczej nigdy się nie atakuje(w sensie, że dopuki nie zmieni się ten pospis), "wyzwanie" to tylko jak masz naprawde silnego herosa poziom ponad 20 a "średni" jest już w porządku.
Po za tym ja bym to wprowadził jako opcję a zatem nie musisz w to grać wcale, a im więcej opcji tym lepiej.

@Lord Rak
Musisz mieć 4 nekromantów(3 możesz kupić w tawernie, jednak trzeba im podwyższyć poziom mocy na 8 lvl) 1 już masz w postaci Ornelli. Każdy z nich musi być postawiony w specjalnym miejscu niedaleko każdego zamku przystani(taki pentagram z 4 słupkami dookoła). Pamiętaj, że Arantir nie może być jednym z nich(jest głównym bohaterem, a bohaterowie, którzy biorą udział w rytuale giną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze krótkie pytanie:
dlaczego np mapa SL1 w polskiej wersji ma datę 2006
a w angielskiej 2007
Czyżby ich była poprawiana a nasza dalej stara (z błędami?)
a może to wina "małej wojny" miedzy UBI a CDP i my otrzymujemy najstarsze wersje gry do polonizacji a inni już poprawione ?
czy ktoś zauważył coś podobnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 18:39, Szkarłatny Wilk napisał:

> Tak kody działają, sam na nich śmigam, tu masz linka do uaktywniacza konsoli, mojej roboty,

> http://rapidshare.com/files/85740039/Kody_Do_dzikich_Hord.rar

Nie wiesz może czy jest jeszcze kod co daje armię, ale nie te co z podstawki tylko np. krasnali
lub orków ??


wpisz tak, enable_cheats potem add_army X X w miejsca Xsów, wpisz dowolną liczbę od 1 do 8 to oznacza zamek, pierwszy X, drugi to rodzaj jednostek 0 - zwykłe nie ulepszone, 1 to ulepszone, 2 to alternatywy, w każdej jednostce jest po 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:48, Luke PL napisał:

jak wyciągać mapę z gry lub gdzie jest lista plików które są z nią powiązane np pliki z bin\Sounds\
skąd wiedzieć które do której mapy??



Jeśli ci chodzi o Mapy z POdstawki i KUźni, żeby były w Dzikich hordach to łap http://www.mediafire.com/?dwz7zdbyhbc a co dźwięków, to wejdź w którąś z mapek z mojego linka, otwórz plik za pomocą Winrara, i poszukaj w pliku folderu Bin, tam masz nazwę pliku dźwiękowego do danej Mapki, ktore znajdziesz np. w Sounds.pak, otwierasz tak samo jak Mapkę, czyli Winrarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować