Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2008 o 08:21, Szkarłatny Wilk napisał:

Troche wyszedł problem z tą konsolą. Rozpakowałem ten plik co dodałeś i wkleiłem tam gdzie
trzeba (raczej), ale naciskam shift + ctrl + e i nie otwiera mi się konsola.


bo ją uruchamiasz klawiszem ~
Wklej folder profiles do folderu:
\Heroes of Might and Magic V - Dzikie Hordy

a plik input_a2 do folderu C:\Documents and Settings\DArkon\Moje dokumenty\My Games\Heroes of Might and Magic V - Dzikie Hordy\Profiles\DArkon nie do e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze lowienie bledow idzie pelna para :) i bardzo dobrze :)
coz... jak mowilem nie dalem rady ustrzec sie przed bledami ale zrobilem tyle ile bylo mozliwe.

patch 3.1 ew poprawka lokalizacyjna naprawi te niedopatrzenia, szkoda tylko ze nic nie da sie zrobic z instalatorem :/ jak dla mnie to skandal ze zostalismy pozbawieni autoruna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie dlaczego usilnie starasz zwrocic na siebie uwage cdp - a gwarantuje, ze jesli firma zwroci na Ciebie uwage moze to byc bardzo nieprzyjemne

oto tresc readme ktore zamieszczasz w packu z mapami

"Wklej do Folderu \Heroes of Might and Magic V - Dzikie Hordy\Maps

Mapki pochodzą z POdstawowej Edycji Heroes 5 i z KUźni Przeznaczenia, Dzięku czemu można grać w nie posiadając Tylko Dzikie Hordy.

Autor Spolszczenia Mapek, DArkon."

pierwsze slysze zebys byl autorem spolszczenia tych map - opanuj swoje zapedy przywlaszczania cudzej pracy. raz zablokowano Ci konto na gram.pl za lamanie regulaminu, a teraz bardzo efektywnie pracujesz na cos wiecej nizli tylko ban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 09:21, morthi napisał:

zastanawia mnie dlaczego usilnie starasz zwrocic na siebie uwage cdp - a gwarantuje, ze jesli
firma zwroci na Ciebie uwage moze to byc bardzo nieprzyjemne

oto tresc readme ktore zamieszczasz w packu z mapami

"Wklej do Folderu \Heroes of Might and Magic V - Dzikie Hordy\Maps

Mapki pochodzą z POdstawowej Edycji Heroes 5 i z KUźni Przeznaczenia, Dzięku czemu można grać
w nie posiadając Tylko Dzikie Hordy.

Autor Spolszczenia Mapek, DArkon."

pierwsze slysze zebys byl autorem spolszczenia tych map - opanuj swoje zapedy przywlaszczania
cudzej pracy. raz zablokowano Ci konto na gram.pl za lamanie regulaminu, a teraz bardzo efektywnie
pracujesz na cos wiecej nizli tylko ban


Chodzi o to że mapki z tej strony http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/original_maps.shtml one były po Angielsku, i w Napisach i w Dubbingu, a one pochodzą z Podstawki i KUźni, no i "spolonizowałem" mapki zasadą kopiuj wklej , z plików textowych POdstawki i Kuźni (zajeło mi 2 dni), i przy okazji poprawiłem literówki, po za tym w poście napisałem że "Spolonizowałem" <= z cudzysłowem, czyli można było sie domyślić że skopiowałem texty anie sam spolonozowałem ze słownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z cydzyslowiem gdyz cytowalem to co wypociles w swoim readme

nie jest wazne czego mozna sie domyslic tylko to co napisales

nie jestes autorem spolszczenia mapek - a jesli tak twierdzisz naruszasz prawa autorskie cdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 10:32, morthi napisał:

z cydzyslowiem gdyz cytowalem to co wypociles w swoim readme

nie jest wazne czego mozna sie domyslic tylko to co napisales

nie jestes autorem spolszczenia mapek - a jesli tak twierdzisz naruszasz prawa autorskie
cdp


Oj poprostu jestem Autorem przygotowania PL kinowej wersji mapek, a że już uploadnąłem na stronkę no to już trudno, nie poprawię readmę, i się nie kreuję na głównego Autora ogólnej PL wersji mapek z Podstawki i KUźni, tylko na Autora przygotowania Mapek. i Tyle, później zrobię update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czas wydać, coś co wielu osobo ułatwi prace z Dzikimi Hordami ;) Otóż, dla wszystkich osób które zaopatrzyły się w wymieniony dodatek składm nową udoskonaloną wersję edytora map PL.

Niestety z przyczyn technicznych znów nie wyszło Release z grą :( Zobaczymy w przyszłości ;)

Plik można pobrać z http://www.lublin.mm.pl/~daimonfrey/H5/edytor/download/TotEmap.rar

Więcej informacji na stronie projektu: http://www.lublin.mm.pl/~daimonfrey/H5/www/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: po 2 dniach nie moge dalej grac w heroesów, a jedynie moge zainstalować od nowa, ponieważ po tym czasie obojętnie co ładuję, to wcztywanie kończy się na ok 40% i nie chce się ruszyć i trzeba wciskać ctrl, alt, delete. To jest nienormalne, żeby instalować grę co 2 dni, żeby w nią pograć, więc sie zastanawiam, czy że instaluję, czy to patche, czy mam wadliwą płytkę, czy komp mi się sypie. Co robć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

im dluzej siedze w Hordach tym wieksze ogarnia mnie zdziwienie - okazuje sie ze cdp wsadzilo jakis bardzo nieaktualny texts.pak i czesc poprawek ktore wprowadzilem zniknela... wlasnie patrze jaka to czesc poprawek... zastanawiam sie czy oni na prawde nie potrafia zrobic czegos dobrze nawet jesli sie za nich prace wykonalo?

toz to absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 14:39, morthi napisał:

im dluzej siedze w Hordach tym wieksze ogarnia mnie zdziwienie - okazuje sie ze cdp wsadzilo
jakis bardzo nieaktualny texts.pak i czesc poprawek ktore wprowadzilem zniknela... wlasnie
patrze jaka to czesc poprawek...


Zapowiadało się pięknie... A tu wyszło jak zwykle :(

Dobra lokalizacja Morthiego - przepadło...
Dodatek w postaci Edytora PL - odrzucono...

Tak to jest :( Z tym, że im za to płacą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 14:39, morthi napisał:

toz to absurd


Morthi, już pół tygodnia siedzę nad Hordami po 2-3h dziennie i pracuję, ile mogę :) Jeszcze 5-7 dni, a wydam Unofficiala 3.0A i przy okazji v2.1E, bo znalazło się trochę nowych błędów w Kuźni i podstawce.

>okazuje sie ze cdp wsadzilo jakis bardzo nieaktualny texts.pak i czesc poprawek ktore wprowadzilem zniknela...

Zniknęło 70% - 80% naszych poprawek. A poprawek w interfejsie nie uwzględniono w ogóle :(. Do tego spolszczenia nowych elementów są tradycyjnie bardzo słabe i często nielogiczne - wczytajcie się w texty interfejsu budynku "Schronienie Podróżnika".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko zastanawia dlaczego cdp wysyla bledne informacje - z jednej strony mowia ze wszystko jest cacy i poprawki zostaly zalaczone (ba - otrzymuje takowe buildy texts.pak i pliki zbiorcze xls) a jak przyszlo co do czego czyli zainstalowalem gre okazuje sie ze to wszystko zniknelo a cdp wydalo swoja lepsza wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tego to Ci nie powiem dlaczego jest tak a nie inaczej (nie mam dostepu do angielskiej wersji gry) pozostaje czekac na patcha 3.1 ktory to wszystko co cdp napsulo (oj postarali sie chlopcy - myslalem ze to jest niemozliwe a jednak) naprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś tu pomóc ?
Mam pewien problem w misji 5 w kampanii nekromantów.Żeby otworzyć bramę prowadzącą do miasta Flammschrein muszę zdobyć 4 miasta przystani na mapie i poświęcić 4 bohaterów w specjalnych miejscach.Zdobyłem miasta i nie wiem co dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 15:14, DiDivor napisał:

Zniknęło 70% - 80% naszych poprawek. A poprawek w interfejsie nie uwzględniono w ogóle :(.
Do tego spolszczenia nowych elementów są tradycyjnie bardzo słabe i często nielogiczne - wczytajcie
się w texty interfejsu budynku "Schronienie Podróżnika".


3 miesiące oczekiwania na nic, chyba będzie trzeba napisać skargę do Ubi, czytam opisy istot na Age of Heroes w wersji ENG i niektóre polskie opisy mówią zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować