Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Jak możemy sie dowiedzieć na stronie Kwasowej Groty zwycięzcą konkursu zorganizowanego przez Heroes Ciommunity na najlepsze nowe miasto do Heroes VI jest Golemcrafter a miasto nazywa się: Netherworld (opis znajduje się tu: http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=25665 )


Życzę miłej lektury, miasto naprawde ciekawe z bogata historią, ciekawymi specjalnymi mocami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trybem Multiplayer. Zarejestrowałem grę a tak że siebie na ubi i gdy wchodzę i loguję się a właściwie to właśnie nie mogę się zalogować. Proszę o pomoc.
PS:Mam angielskie wydanie ze spolszczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 15:51, Spoon14 napisał:

PS:Mam angielskie wydanie ze spolszczeniem

Hym... a jak to możliwe? ;>
Żadne spolszczenie nie zostało legalnie udostępnione osobom, które mają angielską wersję gry :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 15:57, windows00 napisał:

> PS:Mam angielskie wydanie ze spolszczeniem
Hym... a jak to możliwe? ;>
Żadne spolszczenie nie zostało legalnie udostępnione osobom, które mają angielską wersję
gry :>

http://www.portal24h.pl/plik/pobierz/Spolszczenia_do_Gier/Spolszczenie_do_gry_G-I/ orderby,2/page,3/
Spolszczenie ściągnołem z tej strony to źle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na HoMM V instaluje patch 1.4, a następnie 1.6 (mowa o kolekcjonerskiej) czy zamontować do całego składu jeszcze poprawke lokalizacyjną, bodaj z patcha 1.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 21:56, s2nto napisał:

Na HoMM V instaluje patch 1.4, a następnie 1.6 (mowa o kolekcjonerskiej) czy zamontować
do całego składu jeszcze poprawke lokalizacyjną, bodaj z patcha 1.1?

Wszystko masz w pierwszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z 4. misją 1. kampanii. Otóż moim celem jest zniszczyć siedlisko fanatyków i odnależć drogę do Flamschreain. Pomimo tego, iż został mi do zniszczenia tylko zamek żółtego, żadna mijsa nie została ukończona. Czy to jest jakiś błąd, czy muszę pokonać żółtego? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 12:13, Maestro1992 napisał:

Witam

Mam problem z 4. misją 1. kampanii. Otóż moim celem jest zniszczyć siedlisko fanatyków
i odnależć drogę do Flamschreain. Pomimo tego, iż został mi do zniszczenia tylko zamek
żółtego, żadna mijsa nie została ukończona. Czy to jest jakiś błąd, czy muszę pokonać
żółtego? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam



Czy chodzi ci o Kuźnie, czy może podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 12:13, Maestro1992 napisał:

Mam problem z 4. misją 1. kampanii. Otóż moim celem jest zniszczyć siedlisko fanatyków
i odnależć drogę do Flamschreain. Pomimo tego, iż został mi do zniszczenia tylko zamek
żółtego, żadna mijsa nie została ukończona. Czy to jest jakiś błąd, czy muszę pokonać
żółtego? Z góry dzięki za odpowiedź.


Następnym razem napisz, o której wersji mówisz. Zamek żółtego zostaw.
Wkraczając na most na północnym zachodzie(i rozmawiając z Inkwizytorem) powinno zakończyć ci się zadanie "Znajdź drogę do Flammschrein".
Misję powinieneś ukończyć w momencie zajęcia Przystani, w której będzie niezbyt wielka armia Orków.
Nie napisałeś nic, czy zabiłeś dowódcę Inferno(chowa się w podziemiach, portal do niego jest gdzieś na wschodnim krańcu mapy.
Więcej rozwiązań mi do głowy nie przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 20:37, Lfdracon napisał:

Następnym razem napisz, o której wersji mówisz. Zamek żółtego zostaw.
Wkraczając na most na północnym zachodzie(i rozmawiając z Inkwizytorem) powinno zakończyć
ci się zadanie "Znajdź drogę do Flammschrein".
Misję powinieneś ukończyć w momencie zajęcia Przystani, w której będzie niezbyt wielka
armia Orków.
Nie napisałeś nic, czy zabiłeś dowódcę Inferno(chowa się w podziemiach, portal do niego
jest gdzieś na wschodnim krańcu mapy.
Więcej rozwiązań mi do głowy nie przychodzi...


problem w tym, że nie mogę wejść do portalu, jaki rozmawiać z inkwizytorem. Wychodzi na to, że czeka mnie reinstalka gry lub ponowne rozpoczęcie misji.. Ale dzięki za wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

****** SPOILER - DZIKIE HORDY - KAMPANIA 1 MAPA 1 *************


na koniec mapki Ornella przemienia się w nekromantę i ''resetują'' jej się skille - trzeba od nowa wybrać do 12lvl
za to w drugiej planszy, patrze, że gra się już Arantirem.
czy Ornella się pojawi znowu? ile razy? sama czy z Arantirem?
bo nie wiem jakie skille jej dobrać - czy robić z niej pomocniczego hero czy głównego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ornella pojawi się jeszcze w jednej kampanii i będzie występować głównie u boku Arantira i mogę Ci tylko powiedzieć, że najważniejsze jest to by Arantir w ostatniej misji był dobrze rozwinięty. Ornella tak wielkiego znaczenia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Dnia 05.05.2008 o 08:47, Kukowsky napisał:

Ornella pojawi się jeszcze w jednej kampanii i będzie występować głównie u boku Arantira
i mogę Ci tylko powiedzieć, że najważniejsze jest to by Arantir w ostatniej misji był
dobrze rozwinięty. Ornella tak wielkiego znaczenia nie ma.

Oj Kuk, coś nieuważnie grałeś :P
Przez dużą część trzeciej misji kierujemy Ornellą. Później a i owszem - robi za pachołka, ale nawet dla tej części misji warto dobrze ją rozwinąć.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 16:58, Vued napisał:

Jak usunąć mod Legends of the Acients?


Hmmm... A wystarczyło zajrzeć do readme:/ Usuń pliki moda z folderu Maps i po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

>>>>>>>>>>>>>>>>SPOILE R<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<[/b ]


W ostatniej misji kampanii Nekromantów w Hordach trzeba poświęcić chyba 4 czy 5 nekromantów, ja musiałem poświęcić także Ornellę, czy da się jej nie poświęcać?

>>>>>>>>>>>>>>>>> ;KONIEC<<<<<<<<<<<<<<<<<<<& lt;<<<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować