Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2008 o 19:44, Rafal G napisał:

> a to bedzie jakis dodatek czy cos ? jak tak to radosc wielka w sercu sie tli ;-)))


Nie dodatek, ale gra przeglądarkowa oparta na Heroes 5:) Kwestię dodatku już tutaj omawialiśmy.
Więcej do poczytania (i pooglądania) pod tym linkiem: http://hommkingdoms.uk.ubi.com/
Trzeba jeszcze tylko wspomnieć, że gra będzie całkowicie darmowa.


dzieki za info - to może być jedna z najlepszych gier przeglądarkowych ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie mam pojecia co w tych modach moze nie dzialac - w jaskini behemota s jakies linki do modow w jezyku polskim :) moze tam znajdziesz to co Cie interesuje?

ai mod - http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=24772&pagenumber=1

tutaj masz instrukcje jak sobie ai moda dopasowac do wlasnych potrzeb :)
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=21419

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie!
Jak pradzić sobie z ostatnią walką w Dzikich Hordach?( grałem zaraz po premierze i się zdenerwowałem ichce do niej wrócić ). Każdorazowo dają mi popalić w zamku! Te grupy potworów przed zamkiem to beznadzieja, a armia mojego bochatera jest taka sobie! Jestem z tą serią od samego pczątku i cholera mnie bierze,że tak mnie łatają jak nowicjusza!
Bardzo prosiłbym o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam parę problemów. Mam nadzieję, że mi pomożecie;)

1. Skąd można ściągnąć wszystkie mody m.in. koło umiejętności w grze? Szukałem je tutaj na forum ale wszystkie linki nie działały.

2.Czy można zainstalować dzikie hordy do folderu z EK i Kuźnią przeznaczenia?

3. Tutaj mam pytanie odnośnie HeroesaIII: chcę zagrać z kolegą w internecie ale ciągle wyskakuje błąd że podane IP i hasło jest niewłaściwe... Sorki za małą zmianę tematu ale nie wiem gdzie to pytanie umieścić a nie chce misię zakładać nowego tematu bo zaraz będą krzyczeć...

pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 15:56, Erwin160 napisał:

1. Skąd można ściągnąć wszystkie mody m.in. koło umiejętności w grze? Szukałem je tutaj
na forum ale wszystkie linki nie działały.


mody mozesz sciagnac chociazby stad:
http://imperium.heroes.net.pl/temat/13/1

Dnia 11.07.2008 o 15:56, Erwin160 napisał:

2.Czy można zainstalować dzikie hordy do folderu z EK i Kuźnią przeznaczenia?


zainstalowac mozesz - ale stwozysz tylko nowy folder w folderze w ktorym masz zainstalowane heroes 5 - Dzikie Hordy sa samodzielnym dodatkiem i dlatego instaluja sie w nowym folderze

Dnia 11.07.2008 o 15:56, Erwin160 napisał:

3. Tutaj mam pytanie odnośnie HeroesaIII: chcę zagrać z kolegą w internecie ale ciągle
wyskakuje błąd że podane IP i hasło jest niewłaściwe... Sorki za małą zmianę tematu ale
nie wiem gdzie to pytanie umieścić a nie chce misię zakładać nowego tematu bo zaraz będą
krzyczeć...


skorzystaj z programu hamachi (ktory sciagniesz chociazby stad - http://www.maxprograms.pl/pobieranie,375.html)

zakladasz w nim siec lokalna do ktorej dolacza sie Twoj kolega i mozecie juz grac bez najmniejszego problemu w herosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:35, morthi napisał:

mody mozesz sciagnac chociazby stad:
http://imperium.heroes.net.pl/temat/13/1


dzieki wielkie;)

Dnia 11.07.2008 o 19:35, morthi napisał:

skorzystaj z programu hamachi (ktory sciagniesz chociazby stad - http://www.maxprograms.pl/pobieranie,375.html)

zakladasz w nim siec lokalna do ktorej dolacza sie Twoj kolega i mozecie juz grac bez
najmniejszego problemu w herosow


no wlasnie probowalem przez ten program i nic nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 23:20, morthi napisał:

a instalujesz mod tak jak jest napisane zebys to zrobil?
jesli Ci nie idzie mozesz sprobowac zmienic nazwe z h5u na h5m


robie dokładnie jak mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w takim razie nie zapytasz się tych, u których ten mod działa? Tutaj najwyraźniej nikt z niego nie korzysta. Poza tym pod linkiem, który podałeś można przeczytać, że mod ciągle znajduje się w fazie beta...
Tak z ciekawości jeszcze zapytam, próbujesz go wrzucać pod podstawkę, czy pod Hordy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:02, Rafal G napisał:

Dlaczego w takim razie nie zapytasz się tych, u których ten mod działa? Tutaj najwyraźniej
nikt z niego nie korzysta. Poza tym pod linkiem, który podałeś można przeczytać, że mod
ciągle znajduje się w fazie beta...
Tak z ciekawości jeszcze zapytam, próbujesz go wrzucać pod podstawkę, czy pod Hordy?


on jest do hord nie znam dobrze angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 14:38, Danoo napisał:

Mam pytanie!
Jak pradzić sobie z ostatnią walką w Dzikich Hordach?( grałem zaraz po premierze i się
zdenerwowałem ichce do niej wrócić ). Każdorazowo dają mi popalić w zamku! Te grupy potworów
przed zamkiem to beznadzieja, a armia mojego bochatera jest taka sobie! Jestem z tą serią
od samego pczątku i cholera mnie bierze,że tak mnie łatają jak nowicjusza!
Bardzo prosiłbym o rade

spoiler
Jeżeli twoja armia jest zbyt mała, żeby wygrać to pozostaje Ci tylko zaczekać ze 2 - 3 tygodnie. Spowoduje to znaczny przyrost jednostek 7 poziomu które pojawiły się przed miastem. Potem je przyłączasz i ..... Herkules dupa kiedy wrogów kupa :-) powodzenia.
WERDON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne Werdon!
Zaraz odpalam i jeszcze raz zaatakuje zamek. Nie wiedziałem, że oni mogą przyrastać przed zamkiem.
Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka, mam problem, a mianowicie z ostatnią misją akademii, już kiedyś ją przeszedłem ale w wersji 1.1, a teraz na 1,60 mam kłopot. Nie wiem czy wkradł sie błąd i muszę od nowa powalczyć w tej misji,

przeszedłem Biarę, doszedłem do władcy demonów, zniszczyłem ścianę, później filmik i walka z władcą, zabiłem go, pojawił się kolejny filmik w krainie demonów, rozmowa naszych bohaterów z Izabelą, a po filmiku jestem znowu przed zamkiem i mogę drugi raz walczyć ze ścianą...tak jak by od nowa, tylk, że mam już zdziesiątkowane wojsko...tak musi być?bo nie pamiętam już jak to przeszedłem kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi to na jakiś bug gry. A na takie bugi jest jedno wyjście - restart scenariusza.
Na szczęście ostatnia misja nie jest długa, więc nie powinno być to bardzo uciążliwe. Poza tym ostatnie walki są bardzo przyjemne, więc można je powtórzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ,wie ktoś może czy można gdzieś kupić Edycję Wszech Czasów heroesów w polskiej wersji językowej ???Bo szukam na necie i nie mogę znależć a byłbym gotowy zapłacić 200 zł byle by ją mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować