Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2008 o 08:41, DiDivor napisał:

Witam. Shadow SSJ Warrior, czy mógłbyś udostępnić resztę tłumaczenia Mapki Dark
Messaih? Miał to zrobić windows00, ale go od paru dni nie ma. A z tego co się
orientuję tylko ty je posiadasz.

Jestem, ale to właśnie Shadow posiada najbardziej dopracowaną wersję tłumaczenia, więc nie chciałem Ci wysyłać niepełnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 08:41, DiDivor napisał:

Witam. Shadow SSJ Warrior, czy mógłbyś udostępnić resztę tłumaczenia Mapki Dark
Messaih? Miał to zrobić windows00, ale go od paru dni nie ma. A z tego co się
orientuję tylko ty je posiadasz.


Informuję, że owszem posiadam, ale czasem zdaża mi się natknoć na małe pominięcia :) Jak ukończe wprowadzanie aktualizacji udostępnie go :)

A najlepsze testy to podczas gry w mapę :) Nie chciałbym jeszce udostępniać ponieważ pracuję nad kilkoma zmianami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 08:41, DiDivor napisał:

Witam. Shadow SSJ Warrior, czy mógłbyś udostępnić resztę tłumaczenia Mapki Dark
Messaih?


Podaj mi swojego maila :) To juz się elektronicznie dogadamy co i jak :) Z modem HoMM V

Edit: Albo napisz do mnie na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 21:34, Justyna0987654 napisał:

Grałam w to ale lepsza jest część III. Jednak grafiką część V jest numerem jeden.


Moim zdaniem rozgrywka w części V jest dużo ciekawsza. Poza tym wszystko jest takie trójwymiarowe co dodaje grze realności. Jedynie wygląd drzewca bardziej mi się podoba w części III ale to szczegół.

Ps. Nie dawaj obrazków nie związanych z wypowiedzią ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie co do tych "nowych rozwiązań" w Dzikich Hordach.
Dajmy na to Anioła, mogę awansować na Archanioła, albo Serafa? Czy może najpierw na to, a potem na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowolnie, na Archanioła lub Serafa. W każdym momencie możesz wybierać między ulepszeniami, oprócz tego Archanioła za drobną opłatą możesz przeszkolić na Serafa, i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 02:52, Lfdracon napisał:

Dowolnie, na Archanioła lub Serafa. W każdym momencie możesz wybierać między ulepszeniami,
oprócz tego Archanioła za drobną opłatą możesz przeszkolić na Serafa, i odwrotnie.


Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale... To znaczy że jak podszkole na Archanioła, to po jednej stroczonej walce (a możę nawet w trakcie!) da się te same jednostki z Archanioła przeszkolić na Serafa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 10:35, Vaxinar napisał:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale... To znaczy że jak podszkole na Archanioła, to
po jednej stroczonej walce (a możę nawet w trakcie!) da się te same jednostki z Archanioła
przeszkolić na Serafa?


W trakcie walki nie możesz tego zmienić. W mieście gdzie szkolisz jednostki masz taką opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 07:31, DiDivor napisał:

Witam. Mój mail: trebronus@gmail.com.


:) Wysłałem link, zrecenzuj mi na pocztę czy wszystko jest ładnie. Troche z Windowsem mieliśmy roboty z HoMMV DM modem :)

Wszelkie sugestie i poprawki mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:42, Shadow SSJ Warrior napisał:

> Witam. Mój mail: trebronus@gmail.com.

:) Wysłałem link, zrecenzuj mi na pocztę czy wszystko jest ładnie. Troche z Windowsem
mieliśmy roboty z HoMMV DM modem :)

Wszelkie sugestie i poprawki mile widziane :)


Powiem jedno - dla mnie BOMBA :) Sprawdzę jeszce pod kątem literówek, ale nie oczekuję, że coś znajdę. CDP może się uczyć od was. Jak wszystko będzie dobrze, to udostępnię to w nowym patchu v3.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 14:59, DiDivor napisał:

Powiem jedno - dla mnie BOMBA :) Sprawdzę jeszce pod kątem literówek, ale nie oczekuję,
że coś znajdę. CDP może się uczyć od was. Jak wszystko będzie dobrze, to udostępnię to
w nowym patchu v3.1


Windows się ucieszy :) Wszak całość to jego robota, ja tylko szukałem dziury w całym :) Jako tester ;D

Mojej pracy tam nie było wiele :)

Mi też podeślij poprawki do 3.1 bym sprawdził z edytorem czy mamy 100% zgodności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie nowego patcha. Ściągnąłem go z któregoś z powyżyszych linków i owszem zainstalował się poprawnie, a w menu gry wyświetla się odpowiednia wersja (3.1) ale za nic w świecie nie potrafię znaleźć tej mapy Dark Messiah. Skąd mogę ją uruchomić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 10:28, Michal 1232 napisał:

Mam pytanie odnośnie nowego patcha. Ściągnąłem go z któregoś z powyżyszych linków i owszem
zainstalował się poprawnie, a w menu gry wyświetla się odpowiednia wersja (3.1) ale za
nic w świecie nie potrafię znaleźć tej mapy Dark Messiah. Skąd mogę ją uruchomić?



<Folder z grą> \ binDM \ H5_Game.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ponieważ kiedy usiłuję zainstalować jakikolwiek patch wyświetla się błąd "gra nie została zainstalowana" - patrzałem na ten problem do pomocy technicznej gram.pl ale rozwiązania tam opisane nie zadziałały (próbowałem z patchem na wersje kolekcjonerską i normalną dvd taką jaką rzeczywiście mam). Co robić żeby gra zadziałała? Istnieje możliwość aktualizacji automatycznej? W sensie takiej, która zainstaluje odrazu patrch 1.6 (najnowszy) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 21:34, morthi napisał:

przeczytaj przypiety post - to oszczedziloby Tobie pisania dlugiego posta a nam jego
czytania :)


Przeczytałem bardzo dokładnie, jednak problem w tym że nie mam zainstalowanego patcha 1.11, więc i opisane tam metody automatycznej aktualizacji odpadają... co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 22:53, marcin1930 napisał:

Przeczytałem bardzo dokładnie, jednak problem w tym że nie mam zainstalowanego patcha
1.11, więc i opisane tam metody automatycznej aktualizacji odpadają... co robić?


Skoro przeczytałeś to najpierw dowiedz się jaką masz wersję jeśli między 1.1 a 1.3 to instalujesz 1.4 w przeciwnym wypadku instalujesz odpowiednie łaty wg tego co w przypętym poście. HINT: nie da się jednym patchem zaktualizować gry od razu na 1.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować