Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2008 o 11:46, DArkon1990 napisał:

Mam pytanko które to linijki pliku tekstowego w modzie dodającym wszystkie kampanie
z podstawki i Kuźni są tekstami odpowiadające za scenki ruchome??? (jak naprzykład zgon
króla N***** pod konieć kampani ludzi), bo za nic ich znaleść nie mogę.



Już znalazłem odpowiedź na swoje pytanie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym prosić o pomoc z kodami do HV: Kuźnia przeznaczenia. Posiadam wersję polską, v 2.0. Nie pokazuje mi się konsola.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba jeśli ktoś już sciągnął path 3.01 do Herosa i ma możliwość niech go udostępni na sieci innym graczom, z oficjalnej strony cd projektu strasznie sie ślimaczy z góry dzięki za uwage i mam nadzieje jakiś odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 20:28, rm81mandi napisał:

Mała prośba jeśli ktoś już sciągnął path 3.01 do Herosa i ma możliwość niech go udostępni
na sieci innym graczom, z oficjalnej strony cd projektu strasznie sie ślimaczy z góry
dzięki za uwage i mam nadzieje jakiś odzew :)



Tutaj masz: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=35605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szyba odpowiedz mam tylko jeszcze jedno pytano, sciągam ten patch tylko ze względu na gre przez internet, czy po zainstalowaniu tego patcha (pisze unofficial patch) nie będzie mi się gryzł z oficjalna wersją najnowszej aktualizacji ??? moze pytanie laika ale wole sie upewnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 21:32, rm81mandi napisał:

Dzieki za szyba odpowiedz mam tylko jeszcze jedno pytano, sciągam ten patch tylko ze
względu na gre przez internet, czy po zainstalowaniu tego patcha (pisze unofficial patch)
nie będzie mi się gryzł z oficjalna wersją najnowszej aktualizacji ??? moze pytanie laika
ale wole sie upewnic :)


Z tego co wiem to nie będzie gdyż ten patch różni się tym od oficjalnego, że ma spolszczoną jedna mapę czy scenariusz i dodaną jakąś poprawkę a tak to działa bez problemu. Ja jeszcze nie instalowałem bo mam za słabe łącze by ściągnąć ale w przyszłym tygodniu przetestuję :)

Zainstaluj ją bo zrobili tę łatkę fani :)
Ps. Zainstaluj ją zamiast oficjalnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 17:56, Courun Yauntyrr napisał:

Witam. Chciałbym prosić o pomoc z kodami do HV: Kuźnia przeznaczenia. Posiadam wersję
polską, v 2.0. Nie pokazuje mi się konsola.
Pozdrawiam


Kody? Granie na kodach jest bezsensu. Nie polecam i wiem co mówię. Jeżeli jednak bardzo ci zależy, żeby "czitować" to zajrzyj w menu startu Ubisoft > Heroes of Might and Magic V kuźnie przeznaczenia > Dokumentacja > Kody Oszustw.


Odnośnie tej łatki, bo nie chce pisać dwóch postów z rzędu. Czy jest możliwość zdeinstalowania oficjalnej łaty, czy muszę usunąć całą grę i zainstalować ją od nowa. Pamiętam chyba jak kiedyś ręcznie usuwałem łaty, ale to było dawno i nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 21:32, rm81mandi napisał:

Dzieki za szyba odpowiedz mam tylko jeszcze jedno pytano, sciągam ten patch tylko ze
względu na gre przez internet, czy po zainstalowaniu tego patcha (pisze unofficial patch)
nie będzie mi się gryzł z oficjalna wersją najnowszej aktualizacji ??? moze pytanie laika
ale wole sie upewnic :)


Do tej pory nie stwierdzono konfliktu Unofficial Patcha w grze przez Internet. Unofficial Patch jest w dwóch wersjach - Dla Dzikich Hord oraz Podstawki\Kuźni Przeznaczenia. Patch działa TYLKO z najnowszymi wersjami gry (1.6\2.1\3.1).

A jeśli chcesz pobrać patch v3.1, to polecam pobrać Heroes of Might and Magic V - Dzikie Hordy Patch 3.1.1 z tej strony:

http://members.lycos.co.uk/homam/download.htm

Jest to fanowska poprawka v3.1, zawierająca kilka dodatkowych elementów, jak spolszczona mapa Dark Messiah,spolszczony Edytor Map czy zintegrowany Unofficial Patch v3.1A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 07:44, DiDivor napisał:

A jeśli chcesz pobrać patch v3.1, to polecam pobrać Heroes of Might and Magic V -
Dzikie Hordy Patch 3.1.1
z tej strony:
http://members.lycos.co.uk/homam/download.htm


Przecież wcześniej podałem mu linka gdzie mógł ściągnąć tego patcha. Nie wprowadzaj kolegi w błąd bo po co ma ściągać dwa razy to samo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche się pogubilem.
3.1.1 (ten o ktorym jest teraz na glownej gram.pl) - bezproblemowo chodzi na multi vs.3.1 ?

gram.pl o nim juz trąbi - to chyba niedlugo bedzie mial status oficjalnego (?)
w ogole jakis oficjalny patch 3.1 juz jest (oprocz tego niedzialajacego made by UBI)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:16, moonman napisał:

troche się pogubilem.
3.1.1 (ten o ktorym jest teraz na glownej gram.pl) - bezproblemowo chodzi na multi vs.3.1
?


Od 3.1 różni się tylko sprawami językowymi afaik. Nie powinno więc być problemów z grą na serwerach Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że CDP wstawił na swoją stronę naszego patcha v3.1.1. Dobrze zrobili, brawo, chodź okienko o tym że nie ponoszą odpowiedzialności sprawia wrażenie, jakby próba instalacji mogła spowodować eksplozję nuklearną :D.

PS Ma ktoś może w swoich zasobach MOD: Xazardous Menu Mod 2.1. Chodzi mi o wersję v2.1, ponieważ kompletuję różne stare materiały związane z Heroes V, a już wszystkie linki w Internecie wygasły. Jeśli ktoś ma, to niech upnie, to tylko 1,5 MB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować