Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

pytanko.
nie wiem czy ktoś ma tez podobny problem z pobraniem tego patcha 3.1.1 ,
ciągnie w ślimaczym tempie a następnie wyskakuje jakiś błąd ? pytam wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:22, herosgarus napisał:

pytanko.
nie wiem czy ktoś ma tez podobny problem z pobraniem tego patcha 3.1.1 ,
ciągnie w ślimaczym tempie a następnie wyskakuje jakiś błąd ? pytam wtf?


Najlepiej ściągnąć ze strony Unofficial Patcha, który podał moonman. A jeśli chodzi o pobieranie ze strony gram.pl to najlepiej managerem pobierania typu FlashGet. Przy 10 równoczesnych połączeniach z serwem wyciągam 2 Mbits a w razie zerwania transferu można wznowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 20:21, DiDivor napisał:

A jeśli chodzi
o pobieranie ze strony gram.pl to najlepiej managerem pobierania typu FlashGet. Przy
10 równoczesnych połączeniach z serwem wyciągam 2 Mbits a w razie zerwania transferu
można wznowić :)


Maly offtop.
Czy mogłbys napisac jakiego dokladnie managera pobierania uzywasz ? Oraz czy masz neostrade czy nie?
Bo czytalem na forum, ze duza ilosc ludzi z neostrada ma wlasnie wolne transfery z serwera gram.
A jest to meczarnia sciagac patche czy inne rzeczy z stad, szczegolnie jak ich nie ma na innych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam FlashGeta 2.0. A Internet mam od lokalnego, małego dostawcy, nie od tpsa. Normalnie, przy ściąganiu przez przeglądarkę mam transfer 0 - 10 kB\s i niemiłosiernie się rwie. Gdy używam FlashGeta problem ustępuje i ściąga maks łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na stronie Heroes Community, a dokładniej tutaj:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=23107

znalazłem ciekawą rzecz: fanowski dodatek Tales of Karador. Jest to zbiór 10 misji, podzielonych na 2 kampanie. Dodatek korzysta z NCF (New Creatures Framework), czyli modyfikacji umożliwiającej wstawianie dodatkowych stworzeń. Oczywiście dodatek bazuje na TotE v3.1, ale korzysta z własnego pliku wykonywalnego (jak misja Dark Messaih). Dodatek cały czas jest tworzony, można obecnie pobrać już dość rozwiniętą wersję beta. Jest zrobiony profesjonalnie, np.: są cut-scenki jak w normalnych kampaniach od Ubisoft.

A tutaj link do tematu, skąd można go zassać:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=26224

Myślę, że może warto byłoby go spolszczyć, bo jak dla mnie wygląda na kawał dobrej roboty. Dodatek oryginalnie oczywiście jest w wersji angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 19:20, Deejay napisał:

Dajcie proszę linka do strony z której mogę pobrać ten nieoficjalny patch do podstawki
:)

http://members.lycos.co.uk/homam/download.htm
Do podstawki przeznaczony jest patch Heroes V Unofficial Patch v2.1E

DiDivor
Ciekawe :)
Zobaczę jak to wygląda i pewnie zabiorę się za tłumaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po baaardzo dlugiej nie obecności, mam pytanko, czy ktoś z was pamięta moda do Heroes 5 który dodaje nowe tekstury dla trawy i dla Piachu (Teren Nekremantów) chciałem zapytać czy sa nowe tereny np. Lepszy śnieg, lawa itp. jeden z tych plików ma nazwe RTS-Heroes5DirtTextureReplace i szukam nowych, jak pamiętam to takowe tereny były na Elrath.com (teraz inna nazwa stronki) i znaleść nie moge.

Aha i czy jest jeszcze nowa wersja SkillWheela do Dzikich Hord???, bo obecna (tak mi się wydaje) to 3.0.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 00:09, DArkon1990 napisał:

Witam po baaardzo dlugiej nie obecności, mam pytanko, czy ktoś z was pamięta moda do
Heroes 5 który dodaje nowe tekstury dla trawy i dla Piachu (Teren Nekremantów) chciałem
zapytać czy sa nowe tereny np. Lepszy śnieg, lawa itp. jeden z tych plików ma nazwe
RTS-Heroes5DirtTextureReplace i szukam nowych, jak pamiętam to takowe tereny
były na Elrath.com (teraz inna nazwa stronki) i znaleść nie moge.


Witam. Co do tego to nie wiem.

Dnia 15.09.2008 o 00:09, DArkon1990 napisał:

Aha i czy jest jeszcze nowa wersja SkillWheela do Dzikich Hord???, bo obecna (tak mi
się wydaje) to 3.0.2.


Jeśli chodzi o ten mod do gry to ta wersja używa plików gry i nie trzeba nowych wersji robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 01:09, Radek15 napisał:

/ciach/


Raz to mi tym "Witam. Co do tego to nie wiem." to nie pomogleś

Dwa, no wiesz bo aktualna wersja Dzikich Hord to 3.1, a Skill Wheela to 3.0.2, z tego co pamiętam pomiędzy 3.0.1 a 3.0.2 była spora różnica i miała błędy, więc moje pytanie było czy może zrobili jakiś up-date i dali wersję 3.1.0 np. (nowe opcje mniej błędów itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Po zainstalowaniu gry kiedy chcę ją uruchomić wyskakuje mi coś takiego:
Wcześniej się to nie pojawiało, a podczas instalacji nie ma żadnych błędów. Dodam, że odinstalowałem, zainstalowałem znów i nie pomogło.

20080915163336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:34, Vaxinar napisał:

Mam problem.
Po zainstalowaniu gry kiedy chcę ją uruchomić wyskakuje mi coś takiego:
Wcześniej się to nie pojawiało, a podczas instalacji nie ma żadnych błędów. Dodam, że
odinstalowałem, zainstalowałem znów i nie pomogło.

Spróbuj wyszukać tego pliku na swoim kompie, może gdzieś jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowy błąd oznaczający brak zainstalowanego DirectX''a 9.0. Gra po prostu odwołuje się do biblioteki, która nie istnieje w systemie. Reinstalowanie gry i wyszukiwanie pliku nic nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować