Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2006 o 14:03, Kluzit napisał:

wiecie co mam pytanie. mam radeona 9550 , 512 ram i 1,5 Ghz i chciałbym wiedzie czy homm 5
będzie mi chodziło płynnie czy nie?



Normalnie że tak :) mam taki sam sprzęt tylko procek 1,4 Ghz , ale za to 768 DDR i chodzi mi na maksymalnych ustawieniach bez zacinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 12:43, Cieniek napisał:

> Nie moj kumpel ma 384 i mu jedzie:P Jest ktoś komu chodzi jak kolwiek pod 256?

Ja mam 256... i idzie mi naprawdę bardzo płynnie na rozdzielczości 800X600 i niskich detalach
:D
Nie mam jakiegoś szczegónego kompa (2,4 GHz i w dodatku Celeron, Radeon 9250), ale fakt że
z tymi wymaganiami to przesada: 1GB ramu na turówkę :/
Ale UrTur mówił coś o "oszczędnościowym trybie grafiki dla posiadaczy słabszych komputerów"-
pozostaje mieć nadzieję


kurde... to co mi sie do kurki nędzi dzieje? :( nawet sie właczyć nie chce:/
może to przez stery :/ ale skąd mam sciągnąć najnowsze stery do radka 9550 ... Plz Help xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 14:21, Dinkuned napisał:

> > Nie moj kumpel ma 384 i mu jedzie:P Jest ktoś komu chodzi jak kolwiek pod 256?
>
> Ja mam 256... i idzie mi naprawdę bardzo płynnie na rozdzielczości 800X600 i niskich detalach

> :D
> Nie mam jakiegoś szczegónego kompa (2,4 GHz i w dodatku Celeron, Radeon 9250), ale fakt
że
> z tymi wymaganiami to przesada: 1GB ramu na turówkę :/
> Ale UrTur mówił coś o "oszczędnościowym trybie grafiki dla posiadaczy słabszych komputerów"-

> pozostaje mieć nadzieję

kurde... to co mi sie do kurki nędzi dzieje? :( nawet sie właczyć nie chce:/
może to przez stery :/ ale skąd mam sciągnąć najnowsze stery do radka 9550 ... Plz Help xD

Spróbuj ze strony ATI:
https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=27
dalej sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 14:41, voytasv2 napisał:

czy ktoś może wie kiedy ma wyjść polska wersja herosa bo słyszałem juz kilka wersji i niewiem
która jest prawdziwa


Jak CDP poda oficjalną date to będzie wiadomo. Pozostaje obserwacja newsów i planu wydawniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 11:37, Rider of Rohan napisał:

Ktos ma moze najnowsze stery omegi do ATI? Ktos tam strone wczesniej radzil, by ich uzyc dla
zwiekszenia wydajnosci, ale troche sie boje o swoja karte (zeby jej nie spalic, czy cos ;))


Witam ;) To byla moja rada :P

1. Najpierw sciagnij i zainstaluj najnowsze stery ATI do twojej karty z http://www.ati.com/
2. Nastepnie sciagnij i zainstaluj stery omegi do ATI ze strony http://www.internetstandard.pl/ftp/10391/ATI%20Omega%20Drivers%203.8.231.html
3. Skonfiguruj dobrze winde
4. Graj w hommV ;]

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 16:23, pavick napisał:

Szkoda ze ta druga misja w kampani jest taka krotka ...:(


Ja bym chciał chociaż chwilę sobie pograć, ale GF 4 MX to raczej niemożliwe. Ściągam już 5 raz z rzędu. Za każdym razem cos przerywało transfer. no cóż może dziś sobie zagram..... Wie może ktoś preze co byłoby można szybciej ściągnąć demko?? Pozdrowiona dla wszystkich maniaków Heroes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 16:52, Maestro1992 napisał:

> Szkoda ze ta druga misja w kampani jest taka krotka ...:(
>

Ja bym chciał chociaż chwilę sobie pograć, ale GF 4 MX to raczej niemożliwe. Ściągam już 5
raz z rzędu. Za każdym razem cos przerywało transfer. no cóż może dziś sobie zagram..... Wie
może ktoś preze co byłoby można szybciej ściągnąć demko?? Pozdrowiona dla wszystkich maniaków
Heroes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sproboj tu http://gamershell.com/download_13278.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno --> zachowaj kolejnosc jaka zapisalem, poniewaz stery omegi nie podmieniaja wszystkich plikow sterow official ATI

Mam nadzieje ze moja pomoc sie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 16:56, Rafcio Master napisał:

> > Szkoda ze ta druga misja w kampani jest taka krotka ...:(
> >
>
> Ja bym chciał chociaż chwilę sobie pograć, ale GF 4 MX to raczej niemożliwe. Ściągam już
5
> raz z rzędu. Za każdym razem cos przerywało transfer. no cóż może dziś sobie zagram.....
Wie
> może ktoś preze co byłoby można szybciej ściągnąć demko?? Pozdrowiona dla wszystkich
maniaków
> Heroes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sproboj tu http://gamershell.com/download_13278.shtml



przez Gamershella mam transfer 15 kb/s, a przez ftp ubi 16,6 kb/s i tak za wolno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale cóż sie dziwic jeżeli się ma Neostradę 128 kb/s :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 17:02, Maestro1992 napisał:

> > > Szkoda ze ta druga misja w kampani jest taka krotka ...:(
> > >
> >
> > Ja bym chciał chociaż chwilę sobie pograć, ale GF 4 MX to raczej niemożliwe. Ściągam
już
> 5
> > raz z rzędu. Za każdym razem cos przerywało transfer. no cóż może dziś sobie zagram.....

> Wie
> > może ktoś preze co byłoby można szybciej ściągnąć demko?? Pozdrowiona dla wszystkich

> maniaków
> > Heroes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> sproboj tu http://gamershell.com/download_13278.shtml


przez Gamershella mam transfer 15 kb/s, a przez ftp ubi 16,6 kb/s i tak za wolno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale cóż sie dziwic jeżeli się ma Neostradę 128 kb/s :/



ale dzięki i za to ;)

Dnia 15.04.2006 o 17:02, Maestro1992 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UT, pomóż, prosze!Jestem chyba jedyny który nie może pograc przez neta w demo Heroes V.Neta mam, bo bym przeciez na forum nie pisał, ale nie pełnego.Mam częściowe podłączenie, czy to przez to nie moge grac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 17:02, Maestro1992 napisał:

> > > Szkoda ze ta druga misja w kampani jest taka krotka ...:(
> > > > > > > > > Ja bym chciał chociaż chwilę sobie pograć, ale GF 4 MX to raczej niemożliwe. Ściągam
już
> 5
> > raz z rzędu. Za każdym razem cos przerywało transfer. no cóż może dziś sobie zagram.....

> Wie
> > może ktoś preze co byłoby można szybciej ściągnąć demko?? Pozdrowiona dla wszystkich

> maniaków
> > Heroes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> sproboj tu http://gamershell.com/download_13278.shtml


przez Gamershella mam transfer 15 kb/s, a przez ftp ubi 16,6 kb/s i tak za wolno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale cóż sie dziwic jeżeli się ma Neostradę 128 kb/s :/


sprobuj z tego ft ubi co juz podawali tylko uzyj do tego Download Acceleratora, ja sciagnalem za pierwszym razem bez najmniejszych problemó a transfer byl od 80 do 120 kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować