Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2006 o 21:31, Tokagero napisał:

HEj, jeśli się mocno postaramy to na premierę Heroes V dojdziemy do strony 500 ;D


z twoimi postami do jutra dojdziemy do 2000

-_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:31, Tokagero napisał:

HEj, jeśli się mocno postaramy to na premierę Heroes V dojdziemy do strony 500 ;D


Oj tak, ja nie wątpie, że z Twoimi 50,000 tysiącami postów nie na temat lub o podobnej tematyce to dojdziemy i do 1000 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:39, Mike1292 napisał:

> HEj, jeśli się mocno postaramy to na premierę Heroes V dojdziemy do strony 500 ;D

z twoimi postami do jutra dojdziemy do 2000

-_-''

Im więcej tym lepiej ;D .... a może Im większe tym lepsze ?..... A może im Leppersze tym lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:07, Mike1292 napisał:

taa.. też zauważyłem to osmolenie. screeny:

Nie wygląda to pięknie... Troszkę bezsensowne nawet... Jak ktoś tak wygląda to ginie i nie walczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:42, Tokagero napisał:

> > HEj, jeśli się mocno postaramy to na premierę Heroes V dojdziemy do strony 500 ;D

>
> z twoimi postami do jutra dojdziemy do 2000
>
> -_-''
Im więcej tym lepiej ;D .... a może Im większe tym lepsze ?..... A może im Leppersze tym lepsze
;)


Liczy się jakość, nie ilość...a ''jakość'' Twoich postów pozostawia wiele do życzenia

A co do tego osmolenia to na tym screenie Master Hunter wygląda tragicznie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 22:08, isildur-ps napisał:

Właśnie przekroczyliśmy 8000 postów, szkoda, że tak dużo jest bez sensu.


Przynajmniej jeśli patrzeć na adres URL, bo na liczniku na głównej stronie forum jeszcze około 10 brakuje, Przepraszam, że w dwóch, ale dopiero później spojrzałem na główną stronę forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w demie jest opcja ''Special hero trial'',nie do odhaczenia, z przypiskiem o EK.
Może to mało istotny szczegół, ale info o zachodnich EK odnotowuje istnienie tegoż (także w Jaskini Behemota o tym piszą). Z tego co mi wiadomo cdproject nigdy o tym nie wspomniał-dlatego o to pytałem (ale oni nie wspominają nawet o dacie premiery więc taki stan rzeczy nie może dziwić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 18:11, Tokagero napisał:

Jeśli jest tu ktoś z przedstawicieli firmy CDP, to może nam odpowie.Czemu premiera Heroes V
w Polsce waha się od 19 maja do 30 ?11 dni to spora różnica, więc chcemy widziec co powoduje
taki rozrzut.


Pewnie lokalizacja ;) Po prostu nie wiadomo, czy się wyrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem odpalic demko na GF2 MX 440, na głównym ekranie skakało niemiłosiernie, a przy próbie wczytywania misji kampanii wywalało mnie do windy. Najpierw nie miałem DX 9.0c i wywalało mi komunikat o braku pliku d3d9.dll i demko się nie uruchamiało w ogóle. Po tym komunikacie zainstalowałem DX 9.0c i demko sie uruchamiało, ale z objawami, które podałem na wstępie. Czy to wina słabego procka, karty grafiki, braku RAMu czy wszystkiego naraz, to niestety nie mam pojęcia. Czy to, ze po instalacji DX 9.0c dało się demko w ogóle uruchomić jest dowodem, że DX 9.0c współgra z GF2 MX 440 64MB musicie ocenić sami, bo ja mam o tym tyle samo pojęcia co o przyczynach niedorozwoju naszych kochanych reprezentantów Narodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 22:47, Bambusek napisał:

> w Polsce waha się od 19 maja do 30 ?11 dni to spora różnica, więc chcemy widziec co powoduje
> taki rozrzut.
Pewnie lokalizacja ;) Po prostu nie wiadomo, czy się wyrobią


Powiem Wam co myślę o tym rozrzucie.
Mógłbym wejść tu na forum i powiedzieć, że słyszałem, że premiera ma być powiedzmy 5 czerwca.
Zaraz rozgorzała by dyskusja i padłyby pytania o rozbieżność między 19 maja a 5 czerwca.
Pewne jest co do daty jak na razie maj 2006. Nic więcej nie wiemy. 19 maj wziął się z powodu premiery w Europie.
30 maj wziął się z jednego ze sklepów. Żadna z tych dat nie świadczy o premierze w naszym kraju. Pytania o rozrzut są więc bezcelowe. Te daty to tylko czyjaś zgadywanka. Tym bardziej, że jak UT napisał w Jaskini, że na jednej ze stron znalazł datę 15 maja.
Chciałbym aby ten tekst zakończył rozmowę o rozrzucie, ale znając forumowiczów, wątpię aby tak się stało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 23:00, alistair napisał:

/.../ Czy to, ze po instalacji DX 9.0c dało się demko w ogóle uruchomić jest dowodem, że
DX 9.0c współgra z GF2 MX 440 64MB musicie ocenić sami, bo ja mam o tym tyle samo pojęcia co
o przyczynach niedorozwoju naszych kochanych reprezentantów Narodu ;)


Nie znam się ale na jak mi się wydaje. Włączenie dema nie świadczy o obsłudze DX 9.0c przez tą kartę.
Już tłumaczę dlaczego. W czasie gdy ta karta powstawała nie było jeszcze 9, więc nie może mieć zaimplementowanej obsługi wszystkich technologii jakie składają się na DX9. Natomiast DX9 zawiera w sobie prawdopodobnie technologie zawarte we wcześniejszych DX-ach.
Ponadto GF2 nie posiada obsługi Pixel Shader, której prawdopodobnie wymaga gra.
Tyle mojego zdania i moich domysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 23:00, Daimon_Frey napisał:

> > w Polsce waha się od 19 maja do 30 ?11 dni to spora różnica, więc chcemy widziec
co powoduje
> > taki rozrzut.
> Pewnie lokalizacja ;) Po prostu nie wiadomo, czy się wyrobią

Powiem Wam co myślę o tym rozrzucie.
Mógłbym wejść tu na forum i powiedzieć, że słyszałem, że premiera ma być powiedzmy 5 czerwca.
Zaraz rozgorzała by dyskusja i padłyby pytania o rozbieżność między 19 maja a 5 czerwca.
Pewne jest co do daty jak na razie maj 2006. Nic więcej nie wiemy. 19 maj wziął się z powodu
premiery w Europie.
30 maj wziął się z jednego ze sklepów. Żadna z tych dat nie świadczy o premierze w naszym kraju.
Pytania o rozrzut są więc bezcelowe. Te daty to tylko czyjaś zgadywanka. Tym bardziej, że jak
UT napisał w Jaskini, że na jednej ze stron znalazł datę 15 maja.
Chciałbym aby ten tekst zakończył rozmowę o rozrzucie, ale znając forumowiczów, wątpię aby
tak się stało ;)

A okaze sie ze tak naprawde to juz u nas HoMM V wydano :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Przeglądałem demo HoMM V i mam mały problem. W starszych wersjach mozna było połączyć dwa takie samy oddziały w jeden lub też podzielić oddział na dwa. W wersji demo V mogę połączyć dwa oddziały natomiast nie znalazłem opcji do podzielenia oddziału? Czy to jest organiczenie, niedopatrzenie a może brak takiej funkcjonalności?
Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 07:28, zbychlew napisał:

Witam!
Przeglądałem demo HoMM V i mam mały problem. W starszych wersjach mozna było połączyć dwa takie
samy oddziały w jeden lub też podzielić oddział na dwa. W wersji demo V mogę połączyć dwa oddziały
natomiast nie znalazłem opcji do podzielenia oddziału? Czy to jest organiczenie, niedopatrzenie
a może brak takiej funkcjonalności?
Pozdrowienia


możliwość taka istnieje, przytrzymaj klawisz shift, następnie przeciągnij oddział w wolny slot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Jak tam Heroes 5, wie ktoś kiedy będzie oficjalna premiera ?????????
2 Graliście w bete? Powiedzcie czy warto kupować w EK ?
3 Widziałem Heroes 5 EK w ubisowcie, ale konkurencji chyba dla tej w Gram.pl nie robi, bo dodają tylko mape w A2, książeczke z jednostkami i oczywiście gre. Jest także Homm 3 i Homm 4 złota edycja, ale czwórki to chyba nie chcecie pamiętać, a trójka jest i w Gram.pl. Aha i jeszcze jedno to wszystko kosztuje ponad 60$ (raczej nie polecam) Ja kupuje EK piątki, raczej z sentymentu ale sądze że będzie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 09:30, Oskar211 napisał:

1 Jak tam Heroes 5, wie ktoś kiedy będzie oficjalna premiera ?????????


prawdopodobnie 19 maja (pre-order ma byc wysylany 2 dni wczesniej)

Dnia 04.05.2006 o 09:30, Oskar211 napisał:

2 Graliście w bete? Powiedzcie czy warto kupować w EK ?


nie warto kupowac wersji PL jesli lubisz grac multi - CDP pokazalo na co je stac w spolszczaniu dema... kto grywa multi w h3 wie ile problemu jest z wersjami PL - chociaz ja caly czas mam nadzieje, ze jednak w koncu zrobia wersje PL tak, zeby byla "language independent" jesli chodzi o polaczenia z innymi wersjami.. przeciez w lobby multiplayer h5 beda ludzie z calego swiata

Dnia 04.05.2006 o 09:30, Oskar211 napisał:

3 Widziałem Heroes 5 EK w ubisowcie, ale konkurencji chyba dla tej w Gram.pl nie robi,
bo dodają tylko mape w A2, książeczke z jednostkami i oczywiście gre. Jest także Homm 3 i Homm
4 złota edycja, ale czwórki to chyba nie chcecie pamiętać, a trójka jest i w Gram.pl. Aha i
jeszcze jedno to wszystko kosztuje ponad 60$ (raczej nie polecam) Ja kupuje EK piątki, raczej
z sentymentu ale sądze że będzie warto.


pyt. EK ma zawierac obszerna instrukcje oraz wszystko to co zawiera standardowe wydanie czyli m.in. rozszerzona instrukcje. Czyli co? W EK będą dwie instrukcje? ;) (tak wynika ze strony sklepowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować