Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2006 o 22:21, moonman napisał:

dla mnie moze byc i w czerwcu a nawet w lipcu... byle byla bez bledow...
bo jak przyjdzie mi H5 i multi nie bedzie dzialal - jak w demie PL to chyba komus z CDP ten
kufer wepche wiecie gdzie..

...w poope?! A tak na serio. Też tak sądze, bo wolę poczekać ten miesiąc i dostać lepszą polonizację gry na którą czekałem 3 LATA i z działającym multiplayerem niż gorszą polonizację i nie działającym multi. A w ogóle gdyż jestem jeszcze uczniem i wolałbym to dostać po wystawieniu ocen niż teraz gdy trzeba na serio wziąć się do nauki. A i jeszcze w ogóle to po tych 2 tygodniach gracze z innych krajów wylapali by błędy, które NIVAL by szybciótko poprawiło i my (POLSCY FANI) nie musielibsmy na nie patrzeć ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 22:35, jamesbeckerson napisał:

Jak tak bedziecie jeździć po ludziach z CDP to dostana kompleksow i nie wydadza wcale. Albo
na zlosc wypuszcza w grudniu. :-P

OJ!!! Nie opłacołoby się to im.Oj nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslicie, ze jezeli kupuje Heroesow V w wersji polskiej to mam prawo ( wedlug PRAWA POLSKIEGO ) sobie sciagnac z netu wersje angielska??
Bo w sumie to fajnie by bylo zobaczyc jak to wszystko jest po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 22:49, pawelsto napisał:

Myslicie, ze jezeli kupuje Heroesow V w wersji polskiej to mam prawo ( wedlug PRAWA POLSKIEGO
) sobie sciagnac z netu wersje angielska??
Bo w sumie to fajnie by bylo zobaczyc jak to wszystko jest po angielsku.

NIE MASZ,TAK JAK KAŻDY!!!! Gdyż jest nawet w CDP do kupienia wersja ANGIELSKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 22:52, 4YoU napisał:

> Myslicie, ze jezeli kupuje Heroesow V w wersji polskiej to mam prawo ( wedlug PRAWA POLSKIEGO

> ) sobie sciagnac z netu wersje angielska??
> Bo w sumie to fajnie by bylo zobaczyc jak to wszystko jest po angielsku.
NIE MASZ,TAK JAK KAŻDY!!!! Gdyż jest nawet w CDP do kupienia wersja ANGIELSKA.

A ja sie tak zastanawiam...w informacjach o grze piszą że bedzie 6 kampanii. Miast tez jest 6. Tzn ze kazda kampania bedzie do grania innym miastem ? Bo te 2 co sa w demie na to wskazuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 22:49, pawelsto napisał:

Myslicie, ze jezeli kupuje Heroesow V w wersji polskiej to mam prawo ( wedlug PRAWA POLSKIEGO
) sobie sciagnac z netu wersje angielska??
Bo w sumie to fajnie by bylo zobaczyc jak to wszystko jest po angielsku.


Każde ściągnięcie czegokolwiek z internetu, co jest chronione prawem autorskim jest piractwem i podlega karze. I nie ważne czy to Polska, czy USA. Nawet jesli kupiłbś polską wersję a potem ją ściągnął, nadal popełniłbyś przestępstwo. A zobaczyć po angielsku masz mozliwość, jak już kolega 4YoU wspomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2006 o 22:57, jamesbeckerson napisał:

A ja sie tak zastanawiam...w informacjach o grze piszą że bedzie 6 kampanii. Miast tez jest
6. Tzn ze kazda kampania bedzie do grania innym miastem ? Bo te 2 co sa w demie na to wskazuja.


Kampania będzie ciągła...każda frakcja będzie miała pięć misji...np. najpierw Haven pięć misji kończymy i zaczynają się misje Inferno, robimy pięć i zaczyna się kolejna seria inną frakcją...łącznie 30 misji, po pięć dla każdego zamku...historia gry będzie opowiedziana po kolei każdą frakcją =)...mi osobiście bardzo to przypadło do gustu...kojarzy mi się z Warcraftem III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 23:03, Patren napisał:

Kampania będzie ciągła...każda frakcja będzie miała pięć misji...np. najpierw Haven pięć misji
kończymy i zaczynają się misje Inferno, robimy pięć i zaczyna się kolejna seria inną frakcją...łącznie
30 misji, po pięć dla każdego zamku...historia gry będzie opowiedziana po kolei każdą frakcją
=)...mi osobiście bardzo to przypadło do gustu...kojarzy mi się z Warcraftem III


jakoś nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania, gdyz nie bardzo mi odpowiada "męczenie się" z misjami frakcją której akurat nie jestem fanem żeby wreszcie zagrac ciekawa historię tym zamkiem, który preferuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2006 o 23:19, VrOObel69 napisał:

jakoś nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania, gdyz nie bardzo mi odpowiada "męczenie się"
z misjami frakcją której akurat nie jestem fanem żeby wreszcie zagrac ciekawa historię tym
zamkiem, który preferuję



Ech, to co kto lubi to już kwestia gustu, a gustów się nie ocenia ;P
Skoro na grę oczekiwałem taki kawał czasu, śledziłem każdy news, wydarzenie to z pewnością będę chciał wgłębić się w każdy z zamków a kampania właśnie to zaoferuje...poza tym ciągła historia pokazywana z perspektywy każdej frakcji jest dla mnie o wiele ciekawsza niż oddzielne historie 6 zamków...ale jak już mówiłem to kwestia gustu i tu już Nival chyba nie mógł każdemu dogodzić =)
No i tak apropo to jestem cholernie ciekawy jaką twórcy zgotowali nam historię...osobiścię żywię nadzieję, że będzie ona jakaś ciekawa, pełna zwrotów akcji, dynamiczna i nie monotonna...ach te marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 23:55, Ururam Tururam napisał:

Światowa premiera Heroes V:

17.05.2005, godzina 16.00, dom handlowy FNAC w Paryżu.


:) bede musial odswierzyc moj "fhancuzki"
hmm, moze ktos chce kupic nerke? polska premiera sie zbliza a ja dalej nie mam miedziakow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 22:52, 4YoU napisał:

> Myslicie, ze jezeli kupuje Heroesow V w wersji polskiej to mam prawo ( wedlug PRAWA POLSKIEGO

> ) sobie sciagnac z netu wersje angielska??
> Bo w sumie to fajnie by bylo zobaczyc jak to wszystko jest po angielsku.
NIE MASZ,TAK JAK KAŻDY!!!! Gdyż jest nawet w CDP do kupienia wersja ANGIELSKA.

oczywiscie zemozesz sciagnac gre - bo de facto kupujesz nie nosnik a licencje - wiec wersje angielska traktujesz jako tzw. kopie bezpieczenstwa na co pozwala polskie prawo.

instalujesz angielska wersje ale gre odpalasz z polskiej plyty :)

Przeciez gra nie zainstaluje sie bez CD-KEYa prawda ? a uzywac bedziesz swojego :) dlatego tez nie zlamiesz prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 06:11, morthi napisał:

> > Myslicie, ze jezeli kupuje Heroesow V w wersji polskiej to mam prawo ( wedlug PRAWA
> POLSKIEGO ) sobie sciagnac z netu wersje angielska??

Dnia 05.05.2006 o 06:11, morthi napisał:

oczywiscie zemozesz sciagnac gre - bo de facto kupujesz nie nosnik a licencje - wiec wersje
angielska traktujesz jako tzw. kopie bezpieczenstwa na co pozwala polskie prawo.


BZDURA BZDURA BZDURA i jeszcze raz BZDURA!!! chcialbym cie poinformowac ze zgodnie z polskim prawem namawiasz w tej chwili do kradziezy.
powiedz mi, czy w ogole wiesz o czym mowisz?? zgodnie z prawem uzytkownik moze sam wykonac kopie bezpieczenstwa posiadanego produktu. kopia musi byc wykonana przez uzytkownika, a zrodlem do wykonania kopii musi byc posiadany przez niego oryginalny nosnik produktu ktorego kopie chcesz wykonac. jesli gre sciagniesz z sieci, albo pozyczysz pirata kolegi, bedzie to kradziez i korzystanie z pirackiej kopii, nawet jesli posiadasz oryginal.

calkowicie poza tym, jesli kupujesz gre w wersji jezykowej polskiej to kopia bezpieczenstwa musi byc takze w wersji polskiej. wynika to chocby z tego drobnego faktu ze wykonujac kopie posiadanej gry jej wersja jezykowa w sposob cudowny sie nie zmienia. po drugie, nawet ignorujac fakt ze ty wykonujesz kopie, wersja jezykowa angielska to zupelnie oddzielny produkt od wersji polskiej i kazda wymaga posiadania oddzielnej licencji na korzystanie z niej.

Dnia 05.05.2006 o 06:11, morthi napisał:

Przeciez gra nie zainstaluje sie bez CD-KEYa prawda ? a uzywac bedziesz swojego :) dlatego
tez nie zlamiesz prawa


rozumiem ze jesli twoj kluczyc od samochodu otwiera takze samochod sasiada to tez prawa nie lamiesz? wez idz i poczytaj a potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 23:55, Ururam Tururam napisał:

Światowa premiera Heroes V:

17.05.2005, godzina 16.00, dom handlowy FNAC w Paryżu.


cholera byłem tam,to niezły sklep.mieści się na polach elizejskich (Champs Elisee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Właśnie odwiedziłem J.Behemota.Jesli w edycji kolekcjonerskiej nie będzie tych 3 map i aury to będe BARDZO ZŁY i chyba nie tylko ja.Mam nadzieje że to tylko żart,mimo że 1 kwietnia był dawno.Swoją droga data premiery czeskiej wersji nie wróży nic dobrego.Ciągle jednak mam pełne zaufanie do CD-Projektu bo okrojenie kolekcjonerki było by nie do wybaczenia - wiec chłopcy i dziewczynki liczę na was :D.Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do EK - (dodatkowych map i aury) to jestem zdania, że skoro płacimy te 50zł więcej to chyba powinniśmy mieć cos więcej niż jest w wersji standardowej. (bo moim zdaniem sam kuferek, płytka z filmem i nieco obszerniejsza instrukcja nie sa warte 50zł, w koncu 50 zł to 50% wiecej ;] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze - zajrzyj do licencji przy instalacji gry. Nie kupujesz nosnika jako takiego ale licencje na produkt :) to czy grasz na rosyjskiej czy niemieckiej wersji nie ma znaczenia - gdyz klucz w wiekszosci przypadkow nie jest powiazanyz pdoruktem.(oczywiscie sa wyjatki jak chociazby Sacred:podziemia gdzie klucz nadrukowany jest bezposrednio na plytce a drugi z instrukcji wykorzystujesz do gry multi)

po drugie - grasz i tak z ogrinalnego nosnika bo przeciez sciagnieta gra nie jestorginalna i w dalszym ciagu wymaga posiadania plyty w napedzie do uruchomienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować