Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

HoMM V - oczekiwania i zawody:

3. Demo polskie tydzień po angielskim - zawód najniżej, bo w końcu wyszło, ale ile było nerwów i czekania.
2. Brak płyty audio w EK - muza fajna, ale może będzie w necie legalnie. Jednak zawód - była zapowiadana.
1. Premiera... - "Równo ze światową!" - szkoda słów... nie jest to mały obsów...

Te zapowiedzi to chwyty marketingowe, które miały zwabić klienta? Chyba jednak te zawody to nieszczęśliwy zbieg okoliczności, ale niesmak pozostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 21:12, Łowca Gier napisał:

HoMM V - oczekiwania i zawody:

3. Demo polskie tydzień po angielskim - zawód najniżej, bo w końcu wyszło, ale ile było nerwów


miało być tydzień po, było bodaj 2 i jeszcze z problemami ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 21:14, Fjuczers666 napisał:

jestem ciekaw skad RELOAD ma pelna versje Heroes V tydzien przed swiatowa premiera ???.


Może kradzież.... nieeeeee na peeeeewnoooo nieeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na jedną rzecz. Ktoś, kto przeczyta tą informację, może to znaleść. I co wtedy? Skąd wziął informację? O to już nie będą raczej dobiegać.

A do czego niby służy nForce? jak nie do informowania o takich rzeczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PolishWerewolf, koles odczep sie odemnie

" I link co podałeś, to jest pirat. Nic więcej. Zwykłe oszustwo i kradzież..."

jestes przezabawny, byles kiedys na nforce wogole w swoim zyciu ??? Chyba nie jesli tam linki widzisz, czyste informacje. Ja trzymam reke na pulsie i lubie wiedziec co sie dzieje w swiecei gier - bawi mnie ze szybciej wychodza piraty niz "super hiper zabezpieczone gry" :D

i o czym mowisz w ostanim poscie ???. Bo dla mnie to belkot, co to jest "ta informacja" i co to jest "moze to znalesc" wyrazaj sie jasno lub nie pisz wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 21:31, Fjuczers666 napisał:

PolishWerewolf, koles odczep sie odemnie


Nie wiesz że wilkołaki mają specjalnie ząbkowane krawędzie sluzace do czepiania sie właśnie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę jasno i zrozumiale moim zdaniem. Informacja o nazwie pliku, ripperze. Jak i sposobie odpalenia. Czy tak nie postępuje pirat?

I czego szukać na nForce jak nie informacji o kopiach gier? Ja tam nie zaglądam. Bo po co? Jestem uczciwy.

I nie życzę sobie zwracania się do mnie per "koleś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO ja moze nastepny temat : Jaka jest wedlug was najlepsza umiejetnosc z tego skillwheel ktore ktos tam zapodal ?
Wedlug mnie Wizja Lzy Ashyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 21:53, Tokagero napisał:

TO ja moze nastepny temat : Jaka jest wedlug was najlepsza umiejetnosc z tego skillwheel ktore
ktos tam zapodal ?
Wedlug mnie Wizja Lzy Ashyy

Najlepsze są te w samym środku ;]
Co do mnie to najbardziej pasuje mi środek koła u Maga z Academy - znajomość wszystkich czarów i rzucanie je na poziomie mistrzowskim.
Nieźle wygląda to też u łucznika z Sylvan - szczęście natury i jego jednostki zawsze mają szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 21:53, Tokagero napisał:

TO ja moze nastepny temat : Jaka jest wedlug was najlepsza umiejetnosc z tego skillwheel ktore
ktos tam zapodal ?
Wedlug mnie Wizja Lzy Ashyy


A ja tam jestem zwolennikiem najprostszych umiejętnośći... zawsze w moim herosie ładowałem najpierw w logistykę, atak, obronę i jakąś szkołę magii i w h5 raczej nie zmienię taktyki, ale drzewko "szczęścia" mi się podoba jeśli chodzi o to koło :) a pojedyncza umiejętność to Howl of Terror nekromanty, -6 do morale przeciwnika...no no... moze być fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes 5 has leaked...

czyli mowiac krotko... Piraci sie juz postarali ;]

ta...

ciekawe ilu Polaków będzie czekać MIESIĄC do premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2006 o 22:23, Qlczas napisał:

ciekawe ilu Polaków będzie czekać MIESIĄC do premiery...



ah... i żeby być konkretnym:
"Ja", będe czekał... wkońcu wersje kolekcjonerską zamówiłem już w lutym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 22:16, Vicar-Padaka napisał:

A ja tam jestem zwolennikiem najprostszych umiejętnośći... zawsze w moim herosie ładowałem
najpierw w logistykę, atak, obronę i jakąś szkołę magii i w h5 raczej nie zmienię taktyki,
ale drzewko "szczęścia" mi się podoba jeśli chodzi o to koło :) a pojedyncza umiejętność to
Howl of Terror nekromanty, -6 do morale przeciwnika...no no... moze być fajnie :D

No to możesz mieć ciężko, bo te najlepsze umiejętności wymagają specjalnego build''a (budowy) bohatera, tzn musisz inwestować w odpowiednie umiejętności, a nie widziałem, żeby u jakiegoś bohatera pakowanie w umiejętności, które podałeś pozwala dojść do najpotężniejszych "bajerów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to zadna wersja ukradziona z faryki. Ubi przeciez dalo dziennikarzom pre-gold do testowania (albo jakas w tej okolicy)wiec zapewne ta wlasnie wersja gry wyplynela do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie to forum to już zżulone na maxa nie miałem dostępu do neta przez kilka dni ;/ I dlatego nei byłem też na turnieju daje forum a tu Tokagero & Mik Nik Ej sory chłopaki ale jest takie np gg możecie sobie pogadac ... Co do pirata kusi kusi ale nie ma bata żeby ściągnac , Nie wiem kto dał obraz z menu instalacji ale smaka mi narobiłeś trzeba się walnąc łbem o ściane i minie chęc Naj jednostka - Paladyni , Czarcie Lordy i Gryfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować