Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Grałem w demo i potwierdziły się moje obawy:
Eksploracja mapki strategicznej kiepska. Nawet jakoś tak biednie wygląda.
Walki dobre ale:
- na pełnym widoku jednostki są malutkie i nie widać różnic
- sceneria bitew niewiele sie zmienia (właściwie dla jednego typu obszaru jest jedna plansza i przeszkody
Misje z demo:
- czasówki, a tego nienawidzę. Do tego po kolei trzeba wykonywać określone akcje - po prostu etherlords.
Spolszczenie
- kiepska jakość dźwięku - zdarzały się przesterowania glośników
- niedopasowanie głośności tekstów do podkładu, np. w momencie w którym pojawiał się głos aktora cały podkład był drastycznie wyciszany
- niezgodne tekst mówione z podpisami.
- podczas bitew tłumaczone teksty informacyjne nie mieszczą się na ekranie (ale może i tak było w oryginale z tekstami angielskimi).
- Opis atrybutów - nie do końca wyczerpujące.

Mam nadzieję że misje kampanijne będą ciekawsze.
Że dołączony będzie edytor, aby fani tworzyli porządne, bogate mapy.
Że spolszczenie będzie brzmiało profesjonalnie


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morthi zgadzam się ... Chłopak chce nabic postów sobie ... Nie będe wymieniał innych ludzi ... Którzy piszą 2 postyo tym samym a w 3 przepraszają ... Narzekają na brak Edytowania postów a i tak by nie używali ...

No a teraz do tematu ... Grafika - 10 Nie mam chyba żadnnych zastrzeżen animacje piękne , potwory wyglądają lux , no i miasta ...
Dźwięk- 9 Są utwory które można słuchac godzinami ale są też takie które aż się proszą żeby wyciszyc głośnik. I także niektóre utwory z bety ( dobre ) Zmieniono na kiepskie ...
Grywalnośc - 10 Sam cały czas tne w demo .. Po osobach wypowiadających się na tym forum także wnioskuje że tną ostro ... No i jeszcze tryb Duel na którym zawsze ktoś się znajdzie ...
Czy w tą gre można grac do znudzenia oczywiście że tak .. I to także duży plus gry ...
Ale czas na minusy ...
- Mało map ...
-Statystyki jednostek ... Niektóre mają prawie takie same staty ... no i np. Cerber który przejdzie całe pole w jednej turze ...
-Brak edytora ... Jeśli ktoś będzie cioł ;) Ostro To kampanie może przejśc ... w 2 tygodnie ... 6 map to będzie jak nic przygoda na dłuższy weekend ...

Ogólnie grze daje 9.5 / 10 Daje tą ocene z przekonaniem że wyjdą dodatki i że Edytor nie będzie skopany ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja widze bardzo duze mozliwosci w multi - ghost mode wprowadza zupelnie nowe oblicze grania :) jesli bedzie to wygladac jak na tym filmikuu to szansa psucia przeciwnikowi jego armi neutralnymi wojskami :) i zasada ze im dluzej bedzie przeciwnik mial swoja ture tym bardziej bedzie potezny nasz bohater w trybie ghost powoduje ze czekam z jeszcze wiksza niecierpliwoscia na gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt optymistyczne te oceny w kwestii grywalnosci. Ja na razie nie odkrylem nic, co by sie roznilo od mapek do HIII, czy tez kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Edycji Kolekcjonerskiej, a konkretnie o różnice pomiędzy wersją standardową. Czy poza wymienionymi przez Was gadżetami, czyli dodatkowa mapa, rozszerzona instrukcja, skrzynka itd. będą jakieś zmiany w samej grze? Chodzi mi o jakieś dodatkowe mapy, efekty graficzne, itp. W sieci wyczytałem, że mają być jakieś 3 dodatkowe mapy, dodatkowy bohater i efekt graficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 11:21, Tokagero napisał:

MAM BARDZO WAŻNĄ UWAGĘ
Wiadomo że patch z Edytorem Map ma byc wydany koło lipca, ale tu chyba chodzi o angielską
wersje językową
, więc skoro go trzeba będzie spolszczyc to poczekamy se któregoś sierpnia
najpewniej. Niech CD-P odpowie, czy mowa o Edytorze Map co ma się pojawic koło lipca jest w
wersji angielskiej, czy też będą już gotowe jego inne wersje ( w tym Polska) ?


na razie Ubi nie rozpoczął prac nad edytorem jeśli chodzi o lokalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 12:28, koniczyn napisał:

na razie Ubi nie rozpoczął prac nad edytorem jeśli chodzi o lokalizacje.


Ale edytor bedzie zlokalizowany nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaje upomnienia od sklepu gram.pl by opłacić grę (kolekcjonerska edycja) - czy niepowinny one przychodzić na 2-3 dni przez wysyłką ? Chyba że wysyłacie już teraz - przed premierą ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodatkowego bohatera nie ma :) beda 3 mapy extra do singla i specjalny slad za bohaterem :)

plus wszystkie bonusy wymienione na gram.pl :)

zapewne koszulki, soundtracki i inne smakolyki bda dostepne pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 12:40, Chester001 napisał:

> na razie Ubi nie rozpoczął prac nad edytorem jeśli chodzi o lokalizacje.

Ale edytor bedzie zlokalizowany nie?


Mam nadzieję, że tak. Wrzucimy info jak tylko cokolwiek się w tej sprawie wyklaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi powiedzieć jak się ma sprawa z tymi Waszymi mailami dotyczącymi realizacji zamówienia? Czy zakończyliście już ich rozsyłanie, czy może nadal stopniowo to robicie. Bo z tego co widzę, to zdecydowana większość osób już jes otrzymała, a ja nadal nic nie mam i nie wiem czy robić przelew, bo obawiam się o realizację tego mojego zamówienia;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 14:17, Majkell napisał:

A możesz mi powiedzieć jak się ma sprawa z tymi Waszymi mailami dotyczącymi realizacji zamówienia?
Czy zakończyliście już ich rozsyłanie, czy może nadal stopniowo to robicie. Bo z tego co widzę,
to zdecydowana większość osób już jes otrzymała, a ja nadal nic nie mam i nie wiem czy robić
przelew, bo obawiam się o realizację tego mojego zamówienia;>


Szczerze mówiąc - nie mam pojęcia, napisz lub zadzwoń do informacji sklepu :) Ja się zajmuję lokalizacją i nie chcę Ci podać złych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę off-topic, ale mam pełną, angielską wersję Heroesa 5 i stwierdzam niedobór map. Prosiłbym o informacje gdzie mógłbym ściągnąć mapy do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 14:43, Shadowtear napisał:

Może to trochę off-topic, ale mam pełną, angielską wersję Heroesa 5 i stwierdzam niedobór map.
Prosiłbym o informacje gdzie mógłbym ściągnąć mapy do tej gry.


Hmmmmmmm jakby Ci tu pomóc no raczej sie narazie niedoczekasz na wiecej map musisz poczekać na pacz do gry który dodatkowe mapy bedzie zawierał albo poczekać na pacz w którym bedzie sie znajdował edytor map i wtedy napewno bedzie wysyp map autorstwa maniaków tej gry :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 14:43, Shadowtear napisał:

Może to trochę off-topic, ale mam pełną, angielską wersję Heroesa 5 i stwierdzam niedobór map.
Prosiłbym o informacje gdzie mógłbym ściągnąć mapy do tej gry.


Nie sciagniesz map, bo nie ma edytora (ktorego UBI jeszcze nie wykonal) A propo masz legalna wersje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektorzy lubia miec gry w orginale po angielsku :) wiec nie widze w tym niczego dziwnego :) ja jednak czekam na polska wersje :) by pasowala do mojej kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 15:08, morthi napisał:

niektorzy lubia miec gry w orginale po angielsku :) wiec nie widze w tym niczego dziwnego :)
ja jednak czekam na polska wersje :) by pasowala do mojej kolekcji :)


Kilka map będzie dodanych w patchu 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 15:17, koniczyn napisał:

> niektorzy lubia miec gry w orginale po angielsku :) wiec nie widze w tym niczego dziwnego
:)
> ja jednak czekam na polska wersje :) by pasowala do mojej kolekcji :)

Kilka map będzie dodanych w patchu 1.1


A są juz jakieś informację kiedy ten patch 1.1 ma się ukazać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 15:21, Marcin157 napisał:

> > niektorzy lubia miec gry w orginale po angielsku :) wiec nie widze w tym niczego
dziwnego
> :)
> > ja jednak czekam na polska wersje :) by pasowala do mojej kolekcji :)
>
> Kilka map będzie dodanych w patchu 1.1

A są juz jakieś informację kiedy ten patch 1.1 ma się ukazać ????


angielski - na dniach myślę, polski ukaże się równo z premierą gry (jeśli nie zdążymy go zaimplementować do mastera - będzie udostępniony osobno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować