Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Mnie ten Tokagero ogólnie dobija...ale no dobra, już się nie czepiam, spoko, luuuuuz ;P

A tak wogóle to ktoś miał też takie problemy z duelem w demie:

W środku walki nagle pasek inicjatywy wskazuje, że teraz tura jednostki przeciwnika, w czasie gdy mój przeciwnik na swoim kompie na pasku inicjatywy widzi, że teraz moja jednostka ma wykonać ruch...obaj mamy klepsydry i możemy tylko rozmawiać...wtedy pomaga już tylko alt + F4 niestety...takie sytuacje miałem wczoraj podczas każdej walki, w końcu dałem sobie spokój...czy ktoś też miał takie akcje?
PS. Mam zainstalowanego patcha ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na wstępie zaznaczam że jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem modemu.

Mam gorącą prośbę dla tych co mają nowe demo HOMM V.
Wrzucicie mi na mejla atikabubu@tlen.pl plik texts.pak??
Stare demo mam z CD-Action a ściągnięcie tych 90 mega to dla mnie majątek.
Chciałbym zobaczyć jak poprawiły się teksty w aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież plik z maila też będziesz musiał ściągnąć 0_o

Zresztą nie znam skrzynki, która puszcza wiadomości większe jak 10 MB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

chcialbym zapytac czy sa przewidziane jakies gadzety typu koszulki, podkladki pod mysz etc... z heroesa V ktore byly by sprzedawane np w dziale gadzety na www.gram.pl

Chetnie kupil bym np koszulke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadzieje ze oprócz tego co napisali ze bedzie w pudełku z homm 5 dadzą jeszcze coś gratis.. coś no małego skromnego ale dadza mam taką nadzieje... zamówiłem juz homma w styczniu.. tyle czasu minęło.. chciałbym coś jakiś podarunek mały dostać w paczce.. ehh [(Corsairs:P )marzenie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 21:35, dylandog napisał:

#"!*_!!;;^* sie nie sciaga ta aktualizacja


Też chciałbym ją ściągnąć. Jeszce tylko mała uwaga: To jest łatka polonizująca, czy dodatek do polskiej wersji, bo ja już nie rozumiem.

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1294 Tu rozumiem, ze aktualizacja polskiej wersji.

http://www.gram.pl/news.asp?id=1805 A tu można zrozumieć, że jest to polonizacja angielskiej wersji dema.

Ja domyślam się, że to jest aktualizacja, ale mój kumpel, który to ściąga jest przekonany, że ściąga (a raczej chciał sciagnąć...) łatkę, która zrobi z jego angielskiej wersji polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 17:38, Tokagero napisał:

Ale to nie jest temat o żydach tylko o Heroes V. [M] Prawdziwe słowa.


Radziałbym zgłębić prawdziwą wiedzę i przyhamować trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem, gram w angielsko języczną wersję gry i w kampanii się zawiesiłem. Konkretnie w misji z zawalonym mostem. Zabiłem wszystko co oddychało, zdobyłem wszystko co było możliwe ale niewiem jak mam się przedostać na drugą stronę. Myślałem że można zdobyć czar przechodzenia przez wodę albo latania jak w innych częściah hm&m ale nic.
Proszę o pomoc bo stoję w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam pewien problem bo dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia w pre-order ale niestety nie zauwazylem tego i wyslalem potweirdzenie dwa dni po terminie. W liscie moich zamówień nadal jest to zamówienie ale pisze ze: status-zamówienie nie zostało potwierdzone w terminie. i mam pytanie. Czy mi to wyślą czy złożyć zamówienie jeszcze raz?? (zamówiłem EK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty dobrze myslec twój kolega zle robić on sie zawiesił trzeba czytac i rozumiec

No właśnie to jest aktualizacja - http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1294
no i jest dostepne demo już poprawione

-co jest dostepne?
-ciekawe wcale sie nie sciaga wiecznie ten sam problem trzeba spróbować o jakieś 2-3 w nocy jak się serwry zwolnią
-dobrze mówisz ja poczekam ja cierpliwy SKARB dobrze mówi SKARB taki mądry Dylan głupi teraz wszyscy ciagaja trzeba poczekac jak się ściemni wtedy ściagniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 22:23, wallyg napisał:

Witam.
Mam problem, gram w angielsko języczną wersję gry i w kampanii się zawiesiłem. Konkretnie w
misji z zawalonym mostem. Zabiłem wszystko co oddychało, zdobyłem wszystko co było możliwe
ale niewiem jak mam się przedostać na drugą stronę. Myślałem że można zdobyć czar przechodzenia
przez wodę albo latania jak w innych częściah hm&m ale nic.
Proszę o pomoc bo stoję w miejscu.


Jeśli chodzi ci o bodajże czwartą misję pierwszej kampani to musisz ubrać te butki które zdobyłeś w podziemiu wskazanym przez Seera i one przeniosą cię nad wodą na drugą stronę, tylko musisz znaleźć łagodne zejście nad rzekę (jest niedaleko mostu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 22:44, Xardas33 napisał:

ej mam pewien problem bo dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia w pre-order ale niestety
nie zauwazylem tego i wyslalem potweirdzenie dwa dni po terminie. W liscie moich zamówień nadal
jest to zamówienie ale pisze ze: status-zamówienie nie zostało potwierdzone w terminie. i mam
pytanie. Czy mi to wyślą czy złożyć zamówienie jeszcze raz?? (zamówiłem EK)


Jeśli Ci pisze że zamówienie nie zostało zrealizowane w terminie to powinna być również wzmianka, że należy złożyć nowe zamówienie? I tak radzę uczynić, gdyż przedpremierowe zamówienia lada chwila mogą się skończyć, a potem zdobycie EK nie będzie już taką prostą sprawą... Na allegro ceny pewnie będą ponad 160zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 22:50, macros napisał:

Jeśli chodzi ci o bodajże czwartą misję pierwszej kampani to musisz ubrać te butki które zdobyłeś
w podziemiu wskazanym przez Seera i one przeniosą cię nad wodą na drugą stronę, tylko musisz > znaleźć łagodne zejście nad rzekę (jest niedaleko mostu)


Jeszcze jedno. Podróz w tych butkach musisz odbyć tak, aby Twoja tura zaczynała się i kończyła na lądzie. Nie martw się - sądząc po innych forach nie ty pierwszy masz ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2006 o 22:39, Huksi napisał:

Jeśli celestial mówi prawdę, to w najbliższym czasie możemy spodziewać się dodatku !!


Pochopny wniosek...

Dodatku do H5 spodziewać się można (co najmniej jednego, pewnie dwu, może i trzech, choc to niezbyt prawdopodobne), ale nie w najbliższym czasie - w warunkach konkursu napisane jest, że nagrodą będzie kopia dodatku do H5, wysłana do zwycięzcy wtedy, gdy się ów dodatek pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć z kąt się wziął czołg w pierwszej kampani czwartej misji?
Chciałem do niego dojść ale nie zdążyłem bo się misja skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować