Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2006 o 17:05, Isar napisał:

Ale jazda w poniedziałek jak wroce ze szkoły bede mial Heroesa V :P i bede pocinał calutki
dzień :P HURRA :D


a potwierdzili Ci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 17:06, paweldomar1 napisał:

> Ale jazda w poniedziałek jak wroce ze szkoły bede mial Heroesa V :P i bede pocinał calutki

> dzień :P HURRA :D

a potwierdzili Ci??

mi nic narazie nie potwierdzili bo wysylaja na razie LEK a z tego co mówi Mileena "Wszystkie paczki kurierskie potiwerdzone do dnia wczorajszego włacznie będą dostarczane juz od poniedziałku 05.06" wynika ze dostane paczuszkę z heroesikiem najwczesniej 5 czerwca bo potwierdziełem z dwa tygodnie tymu więc sie ciesze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po polskiej premierze gry ten temat zostanie odświeżony? Bo się zrobił niezły bałagan. Mógłby być na górze na stałe jeden post - FAQ dot. zamówień gry, paczy itp. Znaczy nie chcę się narzucać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 17:05, zardzel napisał:

dzieki bardzo ;D ale czemu najpierw realzowane są zamowienia z wczoraj ?? to jest imho lekko
niesprawiedliwe... czy jutro i w niedziele beda paczki wysyłane ??



nie z wczoraj tylko potwierdzone do dnie wczorajszego

paczki nie będą wysyłane ani w sobotę ani w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze jednego nie rozumiem... dlaczego najpierw dostają ci którzy zamówili wczoraj... ja mam z 17 stycznia, a nie wspomne o tych z grudnia... skoro czekamy pół roku to powinniśmy mieć pierwszństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 16:59, boogie85 napisał:

No to w końcu kiedy paczki z herosami dotrą do nas, bo nie wiem kiedy odpuścić sobie wycieczkę
na uczelnię, a dwa dni w domu nie bede siedział :D



Hehehehe skads to znam :) Ja jednak i poniedzialek i wtorek mam zawalone od rana do poznego wieczorka - sesja za pasem. Ale juz w srode mysle, ze juz do mnie przsylka dotrze :D I wtedy sie bede rozkoszowac gra :D

Ze swojej strony musze pochwalic mile panie z obslugi :) Mialem kilka problemow z preorderem. Jednak jeden i drugi telefon do CDP i problemy zostaly szybko usuniete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 17:13, Mileena napisał:

> dzieki bardzo ;D ale czemu najpierw realzowane są zamowienia z wczoraj ?? to jest imho
lekko
> niesprawiedliwe... czy jutro i w niedziele beda paczki wysyłane ??
>


nie z wczoraj tylko potwierdzone do dnie wczorajszego

paczki nie będą wysyłane ani w sobotę ani w niedzielę

no a ten kolega ?
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=11631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 17:19, Isar napisał:


> no a ten kolega ?
> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=11631
no co wyslali mu bo zamowil :P

no świetnie :d mi też wyślą tylkko ona zamówił wczoraj a ja 17 stycznia, a niektórzy w grudniu i myślałem, że przy wysyłce będziemy mieli pierwszeństwo... tylko o to mi chodzi, bo uważam to za niesprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 17:15, zardzel napisał:

no a ten kolega ?


Po prostu zamówił EK wczorajszego dnia i od razu potwierdził.

Ja mam tylko inne pytanie. Co z zamówieniami, jeśli u kogoś występuje w zamówieniu błąd i pisze: Data realizacji (wysyłki) zamówienia: 2005-200- ?
A zamówiona jest oczywiście EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 17:20, zardzel napisał:

>
> > no a ten kolega ?
> > http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=11631
> no co wyslali mu bo zamowil :P
no świetnie :d mi też wyślą tylkko ona zamówił wczoraj a ja 17 stycznia, a niektórzy w grudniu
i myślałem, że przy wysyłce będziemy mieli pierwszeństwo... tylko o to mi chodzi, bo uważam
to za niesprawiedliwe...

szczerze mowiąc to masz racje ci co czekaja od grudnia powinni miec pierwszenstwo ja zamowilem 12 maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 17:23, Isar napisał:

> >
> > > no a ten kolega ?
> > > http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=11631
> > no co wyslali mu bo zamowil :P
> no świetnie :d mi też wyślą tylkko ona zamówił wczoraj a ja 17 stycznia, a niektórzy
w grudniu
> i myślałem, że przy wysyłce będziemy mieli pierwszeństwo... tylko o to mi chodzi, bo uważam

> to za niesprawiedliwe...
szczerze mowiąc to masz racje ci co czekaja od grudnia powinni miec pierwszenstwo ja zamowilem
12 maja...

hah w moje urodziny ;D piękna data ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 17:23, Isar napisał:

szczerze mowiąc to masz racje ci co czekaja od grudnia powinni miec pierwszenstwo ja zamowilem
12 maja...


Ja tam na to tak nie patrze - i tak pogramy przed premiera - jutro przeciez weekend. Wiec nawet ten dzien dwa damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale wy jesteście cięzkokapujacy..
Potwierdzone DO WCZORAJ! Czli od początku pre-ordera do wczoraj bedą wysłane wcześniej. Ci co zamówili i potwierdzili dzissiaj dostaną to póćniej bo aprtia zostanie puszczona później..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 17:27, Mike1292 napisał:

Bez obrazy ale wy jesteście cięzkokapujacy..
Potwierdzone DO WCZORAJ! Czli od początku pre-ordera do wczoraj bedą wysłane wcześniej. Ci
co zamówili i potwierdzili dzissiaj dostaną to póćniej bo aprtia zostanie puszczona później..

jutro albo dzisiaj wieczorem sie okaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, do pracowników CD-Projekt:
Czy wszystkie zamówienia, Edycja Kolekcjonerska, DVD i CD, które zostały potwierdzone do wczoraj, zostaną wysłane, tak jak zapowiadaliście, najpóźniej w poniedziałek szóstego czerwca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za zawracanie.. glowy ale jezeli zamowie dzis pre-ordera to kiedy moge oczekiwac paczki. Pytam sie bo jezeli mialaby dojsc poznije niz 8 czerwca kupie sobie w empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować