Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

wielka rpzyjemnosc z grania :) poprzedzona dwudiowym oczwkiwaniem na patch poprawiajacy wszelkie problemy ktore do tej pory zostaly ujawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy rzeczywiscie bedziecie cale dnie tłuc w Heroes V : ))) Bo ja majac wersje ang gram jakies 0.5-1 h dziennie ( i wcale to nie oznacza ze mnie nudzi czy nie podoba:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 00:05, morthi napisał:

wielka rpzyjemnosc z grania :) poprzedzona dwudiowym oczwkiwaniem na patch poprawiajacy wszelkie
problemy ktore do tej pory zostaly ujawione :)

Życzę miłego grania... chociaż z tym tytułem to wątpliwa przyjemność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak juz mowilem :D demo przypadlo mi do gustu :) pewna wersje poznam niebawem ;) zlosi mnie jedynie fakt ze bede musial czekac dwa dni na patcha :D a zmian przeciez wprowadza on bardzo duzo :D a nawet jeszcze wiecejbo nie zostaly one w pelni oficjalnie podane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 00:38, morthi napisał:

jak juz mowilem :D demo przypadlo mi do gustu :) pewna wersje poznam niebawem ;) zlosi mnie
jedynie fakt ze bede musial czekac dwa dni na patcha :D a zmian przeciez wprowadza on bardzo
duzo :D a nawet jeszcze wiecejbo nie zostaly one w pelni oficjalnie podane ;)

Ja nigdy w to nie zagram... ani w żadne heroski podobne do tego... bojkotuję tą nową, dziwną serię
Z resztą, kto się przejmie jednym ortodoksyjnym fanem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja z przyjemnoscia patrze jak sie herosi rozwijaja :)to sie nazywa ewolucja ;) a jesli sie h5 przyjmie :) czego jestem pewien:) to h6 ktora bedzie kompilacja najlepszych cech serii h1-3 h4 i h5 bedzie rpawdziwym hitem :)
kiedy bedzie h6 ?:D za 3 lata ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 00:41, morthi napisał:

a ja z przyjemnoscia patrze jak sie herosi rozwijaja :)to sie nazywa ewolucja ;) a jesli sie
h5 przyjmie :) czego jestem pewien:) to h6 ktora bedzie kompilacja najlepszych cech serii h1-3
h4 i h5 bedzie rpawdziwym hitem :)
kiedy bedzie h6 ?:D za 3 lata ?:D

Rozwija?! To nie jest rozwój... to jest wchłonięcie serii przez inny gatunek, bardziej barbarzyński i silniejszy fizycznie... seria wymieszała się z komercyjną sieczką dając... no właśnie TO... heroes 5 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro Ty to tak widzisz...trudno :) spierac sie nie bede :) ja mam odmmienne zdanie i podejscie :)
ale przyznasz ze edycja kolekcjonerska jest gratka ;) jesli chodzi o dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 00:46, morthi napisał:

skoro Ty to tak widzisz...trudno :) spierac sie nie bede :) ja mam odmmienne zdanie i podejscie
:)
ale przyznasz ze edycja kolekcjonerska jest gratka ;) jesli chodzi o dodatki :)

No ba! Dla samych dodatków kupiłbym grę... tak zrobiłem z Fable (gra denna, a edycja świetna) :)
Niestety heroes 5 obraża moje uczucia religijne związane z Might and Magic... i byłaby to plama na moim honorze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 16:58, Mileena napisał:

Wszystkie paczki kurierskie potiwerdzone do dnia wczorajszego włacznie będą dostarczane
juz od poniedziałku 05.06


nie za bardzo rozumiem, beda wysylane od poniedzialku czy dotra w poniedzialek? jak ja zlozylem zamowienie w piatek i natychmiast zaplacilem mtransferem to wyslecie przesylke w poniedzialek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obstawiam ze jesli sie mieszka w wawie albo okolicach to paczki dotra juz w poniedzialek :) jesli mieszkasz dalej to najpozniej we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 08:47, Slave napisał:

> Wszystkie paczki kurierskie potiwerdzone do dnia wczorajszego włacznie będą
dostarczane
> juz od poniedziałku 05.06

nie za bardzo rozumiem, beda wysylane od poniedzialku czy dotra w poniedzialek? jak ja zlozylem
zamowienie w piatek i natychmiast zaplacilem mtransferem to wyslecie przesylke w poniedzialek?

podejrzewam, że wyślą w poniedziałek, a w miastach w pobliżu Wa-wy zostaną doręczone jeszcze tego dnia. Ja mam dość daleko do Wa-wy wiec raczej dostane we wtorek :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwonił do mnie kurier z MasterLinka i powiedział że będzie między 12:00 a 15:00. Kurde jestem w szoku na weekend będzie Heroes :)) Tego się nie spodziewałem jeszcze pare godzin. Pozdro i życzę szybkich paczek tak jak u mnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczka do mnie zostala wyslana w piatek, dzis juz dotarla do sortowni w Gdyni (opcja Track&Trace na stronie firmy kurierskiej). Moze jednak tez dostarczaja wiec.... :) Czekam niecierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tokaegro napisał kiedyś koło 400 strony, że może do Polskiej premiery uda się zapisać forumowiczą 500 stron. Teraz będzie ich więcej jak 600! Tylko że większość to bezsensowna gadanina u kogo kurier będzie wcześniej itp. Jakby dzień różnicy was miał zabijać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 09:29, kosa45 napisał:

właśnie dzwonił do mnie kurier z MasterLinka i powiedział że będzie między 12:00 a 15:00. Kurde
jestem w szoku na weekend będzie Heroes :)) Tego się nie spodziewałem jeszcze pare godzin.
Pozdro i życzę szybkich paczek tak jak u mnie :))

eee, paczek nie wysyla sie w weekendy ;] chyba ze to jednak prawda, wtedy bylaby zalamka!!!

CDP - wypowiedz sie w tej pie******j sprawie!!! Ja chcę wiedzieć kiedy dostanę grę na której wyjście czekałem od premiery H4!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować