Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

wpadłem na lepszy pomysł... relacja na bierząco :D zebyście nie musieli tak długo czekać... a więc na pierwszy ogień... spolszczenie a potem multi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THX!!! Jesteś super. Mogłeś sobie zagrać a w nocy(po zagraniu) nam coś powiedzieć, ale postąpiłeś jak prawdziwy FAN HOM&MV. Więc może zadam pierwsze pytanie: W nowej wersji dema(2) jest kilka opisów po angielsku czy zostało to poprawione?! A. I jeszcze coś. Czy widać różnice w działaniu pomiędzy demem a pełną?! I JESZCZE RAZ THX!!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest, jeśli bym poszedł po swoją paczkę? Bowiem jest taki kłopot, że podałem w adresie imię mojej mamy, więc nie wiem, czy przy odbiorze osobistym, nie powinna przyjść ona. A niestety nie ma czasu, więc nie wiem, czy ja mogę przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 13:40, lampak napisał:

A jak to jest, jeśli bym poszedł po swoją paczkę? Bowiem jest taki kłopot, że podałem w adresie
imię mojej mamy, więc nie wiem, czy przy odbiorze osobistym, nie powinna przyjść ona. A niestety
nie ma czasu, więc nie wiem, czy ja mogę przyjść.

Zależy czy jesteś pełno letni?! Bo jak nie to bardzo wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 13:42, FireSniper napisał:

kurcze, zadzwonilem ale nikt nie odbiera :/


pewnie pracuja tylko do 13 w soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jets niesprawiedliwośc społeczna. czego warszafka może odbierać sobie już dziś, a reszta kraju czeka? miało być 3 dni przed premierą - a wy jesteście wywyższani - macie 5. super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SORRY ZA OFF-TOPP:
Witaj w klubie FireSniper! Ja też mam aparat na górnych ząbkach, ale już od jakiegoś czasu(z rok). I wiem aki to na początku ból. Więc współczuje. Ale to minie. No ale przy pierwszym graniu w HoM&MV będziesz czuł ból, więc trochę głupio. No ale i tak CI współczuje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 13:44, SGSman napisał:

to jets niesprawiedliwośc społeczna. czego warszafka może odbierać sobie już dziś, a reszta kraju czeka?

Mieszkam w Katowicach i też jest już w sortowni. A trzeba ci wiedzieć, że Katowice leżą spory kawałek od Warszawy.

Dnia 03.06.2006 o 13:44, SGSman napisał:

miało być 3 dni przed premierą - a wy jesteście wywyższani - macie 5. super.

poprawka - miało być 2, a jest 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 13:46, 4YoU napisał:

SORRY ZA OFF-TOPP:
Witaj w klubie FireSniper! Ja też mam aparat na górnych ząbkach, ale już od jakiegoś czasu(z
rok). I wiem aki to na początku ból. Więc współczuje. Ale to minie. No ale przy pierwszym graniu
w HoM&MV będziesz czuł ból, więc trochę głupio. No ale i tak CI współczuje. ;-)

dzieki za słowa pocieszenia. ty masz tylko na górne a ja też na dolne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem już z odbierania przesyłki dzisiaj. Tata nie ma czasu, żeby ze mną pojechać, a nie ufam ludziom na tyle, żeby spokojnie i samotnie przejść pół Katowic z dwoma sporymi paczkami, w dodatku z tak interesującą zawartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Bielska i przesyłka też jest w sortowni. Jak dzwoniłem do Masterlinku to powiedzieli że przesyłka na pewno dojdzie w poniedziałek.:)0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 13:52, Revenant napisał:

Hm..
gdzie w w-wie masterlink ma sortownie?


Masterlink Express Sp. z o.o.
ul.Mineralna 15, 02-274 Warszawa
e-mail: masterlink@masterlink.com.pl

Dział Obsługi Klienta
Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do pištku w godzinach 8:00 - 20:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 14:00. Jesteœmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 22 668 08 08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 13:57, paweldomar1 napisał:

> Hm..
> gdzie w w-wie masterlink ma sortownie?

Masterlink Express Sp. z o.o.
ul.Mineralna 15, 02-274 Warszawa
e-mail: masterlink@masterlink.com.pl

Dział Obsługi Klienta
Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do pištku w godzinach 8:00 - 20:00 oraz w soboty
w godzinach 8:00 - 14:00. Jesteœmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 22 668 08
08.

czyli juz nie mozna odbierac paczek :((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 14:01, Neomen napisał:

Mam pytanie czy możliwy będzie odbió Heroes''a przez moja mama gdyż nie będzie mnie w domu
w poniedziałek ani we wtorek ?


ehhh.. oczywiście ze tak. Oni nie biorą tego imioanmi, tylko adresami Może to nawet twój sąsiad za ciebie odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować