Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2006 o 16:10, Majkell napisał:

To ja może napiszę coś z innej beczki;)

Na http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/455196;jsessionid=FD47D1C676DF5CA73D394F6E1CA4CF56
można posłuchać próbki utworów muzycznych z płyty "Spirits - Heroes Of Might And Magic", które
są ponoć "inspirowane" soundtackiem z HoM&M5. Ogólnie rzecz biorąc, zestaw piosenek i tematów
muzycznych stoi jak dla mnie na średnim poziomie. Niektóre utwory sa naprawdę ładne, inne mniej.
Szkoda tylko, że wszystko co jest zawarte na tej płycie, jest jak to się mawia - na jedno kopyto,
tzn. tracki może i nienajgorsze, tyle że stylem muzyki w ogóle się niestety od siebie nie różnią.
Całość jest utrzymana w spokojnym, momentami nieco posępnym klimacie. Jak dla mnie płytka bądź
co bądź oparta na grze komputerowej, powinna w sobie skumulować różno-gatunkowo tematy. Mam
na myśli brak muzyki batalistycznej, bitewnej, która potrafi być zachwycająca i klimatyczna,
oj potrafi...

Dodam jeszcze, że na tej stronie co wyżej przytoczyłem, merlin opublikował próbki z 15 utworów,
zaś wszystkich na płycie jest 20. Może te 5 pozostałych będzie nieco innych. Kto wie...

Osobiście jako fan serii HOMM prędzej czt później pewnie kupię ten album. Będzie to miły dodatek
do EK. Ciekaw jestem, jaką ofertę (chodzi mi głównie o możliwośc wykorzystania WPLN) przedstawi
sklep gram.pl. Ale to się okaże już w piątek.

ale to są tylko kawałki utworów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:11, FireSniper napisał:

a jaki jutro jest dzien? :-[]

Niedziela po polsku, Waskrisienije po rosyjsku, sunday po angielsku... Cho** !! Czemu akurat ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:13, Tokagero napisał:

> a jaki jutro jest dzien? :-[]
Niedziela po polsku, Waskrisienije po rosyjsku, sunday po angielsku... Cho** !! Czemu akurat
ja!

co ty??? z tego co widzę na forum niewiele osób odebrało swoje paczki - ja np. nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:13, FireSniper napisał:

ale to są tylko kawałki utworów


No przecież napisałem wyraźnie: "można posłuchać próbki utworów muzycznych"... Nie wiem doprawdy o co Ci chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:17, Majkell napisał:

> ale to są tylko kawałki utworów

No przecież napisałem wyraźnie: "można posłuchać próbki utworów muzycznych"... Nie wiem
doprawdy o co Ci chodzi..

oki, nie doczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że kurier ma prace do 14.30 , bo o tej porze kończe lekcje ( tak naprawde o 13.35, ale zanim do domu dojde minie z godzina). Czy da się z kurierem umówic telefonicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:02, Balrog84 napisał:

Chorzów,Chorzów kiedy do mnie przyjdzie mój Hirosek....??????? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
juz nie moge czekac pomocy!!!!


To widzę masz podobnie jak ja :) Ale patrzałem na status przesyłki to jest w sortowni w Katosach. Więc w poniedziałek dopiero dostaniemy ;( A miałem już weekend cały stracić z hirkami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:23, Tokagero napisał:

Mam nadzieje że kurier ma prace do 14.30 , bo o tej porze kończe lekcje ( tak naprawde o 13.35,
ale zanim do domu dojde minie z godzina). Czy da się z kurierem umówic telefonicznie ?


Było już nie raz poruszane... tak, można się umówić telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:25, paweldomar1 napisał:

> Mam nadzieje że kurier ma prace do 14.30 , bo o tej porze kończe lekcje ( tak naprawde
o 13.35,
> ale zanim do domu dojde minie z godzina). Czy da się z kurierem umówic telefonicznie ?


Było już nie raz poruszane... tak, można się umówić telefonicznie

A na jaki telefon, bo tam jest normalny i dyżurny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:28, Tokagero napisał:

> > Mam nadzieje że kurier ma prace do 14.30 , bo o tej porze kończe lekcje ( tak naprawde

> o 13.35,
> > ale zanim do domu dojde minie z godzina). Czy da się z kurierem umówic telefonicznie
?
>
>
> Było już nie raz poruszane... tak, można się umówić telefonicznie
A na jaki telefon, bo tam jest normalny i dyżurny


Weźcie, wyszukiwarka naprawde nie gryzie:P A teraz to już raczej nie masz po co dzwonić, bo Masterlink w weekendy do 14 pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:36, paweldomar1 napisał:

> TO zanczy że w Niedziele też będe mógł zadzwonic ?

sam do końca nie wiem:/

Już wiem, sprawdziłem ,tylko do soboty ;( . TO czekam do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:31, miszehu napisał:

Nie żartuj. To nie joke?


naczy, troche ten plastik czy bóg raczy wiedzieć co to jest pękł w dwóch miejscach i przy jednym z zwiasów kawałek drewna się ułamał i zawias wyleciał ale już wszystko ładnie, tylko musze przykleić to drewienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować