Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2006 o 22:48, Patren napisał:

Możliwość grania bez shaderów to chyba będzie dopiero w następnym...przynajmniej ja w liście
zmian, które wprowadzi patch nie wyczytłem nic o pixel shaderach


Na liście wzmianki o pixel shaderach nie ma, gdyż lista została napisana dość dawno, a o poprawieniu kodu, aby ludzie mogli grać na MX-ach dopiero kilka dni temu zaczęto mówić. Możliwe, że m.in. stąd wynika opóźnienie opublikowania patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat bije chyba wszelkie rekordy chrzanienia głupot nie na temat i ogólnego off-topowania oraz spamowania...
Ale tak poza tym to jest the best ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 22:53, Majkell napisał:

> Możliwość grania bez shaderów to chyba będzie dopiero w następnym...przynajmniej ja w
liście
> zmian, które wprowadzi patch nie wyczytłem nic o pixel shaderach

Na liście wzmianki o pixel shaderach nie ma, gdyż lista została napisana dość dawno, a o poprawieniu
kodu, aby ludzie mogli grać na MX-ach dopiero kilka dni temu zaczęto mówić. Możliwe, że m.in.
stąd wynika opóźnienie opublikowania patcha.


Oby, bo naprawde dosc duzo osob ma GF MX-y i im ten patch przydalby sie, bo zmiana kodu programu jest z lekka nielegalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 22:54, Patren napisał:

Ten temat bije chyba wszelkie rekordy chrzanienia głupot nie na temat i ogólnego off-topowania
oraz spamowania...
Ale tak poza tym to jest the best ;P


No pomijajac to o czym wspomniales to i tak jestesmy THE BEST!!!!!!! :) Bez wzgledu na chrzanienie tego samego przez kolejne 20 stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 22:57, Maestro1992 napisał:

No pomijajac to o czym wspomniales to i tak jestesmy THE BEST!!!!!!! :) Bez wzgledu na chrzanienie
tego samego przez kolejne 20 stron ;)


To są tzw. szczegóły:P:P A tak na poważnie(bez off-topa, a to dziwne:P) dla szczęśliwych posiadczy : Czy wcześniej płaciliście, czy przy odbiorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 23:00, paweldomar1 napisał:

> No pomijajac to o czym wspomniales to i tak jestesmy THE BEST!!!!!!! :) Bez wzgledu na
chrzanienie
> tego samego przez kolejne 20 stron ;)

To są tzw. szczegóły:P:P A tak na poważnie(bez off-topa, a to dziwne:P) dla szczęśliwych posiadczy
: Czy wcześniej płaciliście, czy przy odbiorze?


Szczegoly szczegolnie wplywajace na tematy w tym temacie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie ale czy mógłby ktoś obecnie tu zebranych mógłby mi podać link od której do której jest otwarty odział MAsterlinka w Łodzi. Dziękuję i przepraszam za problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem u kumpla w pelna wersje H5(angielska) i mi najbardziej do gustu przypadl zamek Necropolis. Wedlug mnie zyskal przede wszystkim na liczebnosci (glowna cecha zamku), ale takze na specjalnych umiejetnosciach jednostek, ktore daja miszanke wybuchowa. Po pierwsze duuuuuuuza ilosc szkieletow (lucznikow) dzieki nekromancji i dzieki temu nekropolis wymiata. PO drugie duchy dzieki umiejetnosci ukrytego celu czy jakos tak rzadko zostaja trafione. Po trzecie wampirzy lordowie maja mozliwosz wysysania zycia. Dla mnie ten zamek jest najlepszy w H5. A dla was jaki zamek jest najlepszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 23:06, planteater napisał:

Wszystko ładnie pięknie ale czy mógłby ktoś obecnie tu zebranych mógłby mi podać link od której
do której jest otwarty odział MAsterlinka w Łodzi. Dziękuję i przepraszam za problem.


Bez urazy, ale czy wyszukiwarka gryzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 23:06, planteater napisał:

Wszystko ładnie pięknie ale czy mógłby ktoś obecnie tu zebranych mógłby mi podać link od której
do której jest otwarty odział MAsterlinka w Łodzi. Dziękuję i przepraszam za problem.


Nigdy nie korzystalem z uslug Masterlinka, ale z tego co czytalem to 24/7 (moge sie mylic i to jest bardziej prawdopodobne ) lub tez wiem ze w soboty do 14. Tyle wiem na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 22:48, Majkell napisał:

Ale teraz to już nie wiadomo kiedy wyjdzie i jaka będzie ostateczna lista zmian...


Jak nic nie rypnie to pacz będzie pewnie około wtorku.
Obsługa kart bez shaderów ma w nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, wszystkich, którzy w legalną wersję Herosów sobie juz pograją, zachęcam do napisania recenzji i umieszczenia jej w Jaskini Behemota w temacie zapoczątkowanym przez Tristana: http://jaskinia.celestialheavens.com/imperium/temat/42 .

Gracze, którzy nie mają jecze (konta (i kąta !) w Jaskini, mogą rejestrować się tu: http://rejestracja.heroes.net.pl/ .

A już za niecały tydzień w Jaskini rozpoczną się oficjalne sondaże prowadzone przeze mnie w porozumieniu z Fabrycym, których to sondaży wyniki mogą wpłynąć na kształt dodatków do Heroes V. Bądźcie czujni i śledźcie rozwój sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero sobie coś uświadomiłem. Że jak dostane HoM&MV w poniedziałek, to dostane grę na którą czekałem 4 lata. 4 lata mojego życia. 1/4 mojego życia. Ohhh<płacz>!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 23:25, 4YoU napisał:

Teraz dopiero sobie coś uświadomiłem. Że jak dostane HoM&MV w poniedziałek, to dostane grę
na którą czekałem 4 lata. 4 lata mojego życia. 1/4 mojego życia. Ohhh<płacz>!!!!

W okolicach 16 lat, życie uczy rozczarowań ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 23:19, Ururam Tururam napisał:

> Ale teraz to już nie wiadomo kiedy wyjdzie i jaka będzie ostateczna lista zmian...

Jak nic nie rypnie to pacz będzie pewnie około wtorku.
Obsługa kart bez shaderów ma w nim być.


To dobrze wreszcie sobie pogram. Dzieki UT odnowiles we mnie nadzieje ;) A czt to bedzie rowniez patch na pelna wersje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 23:28, Monastor napisał:

> Teraz dopiero sobie coś uświadomiłem. Że jak dostane HoM&MV w poniedziałek, to dostane
grę
> na którą czekałem 4 lata. 4 lata mojego życia. 1/4 mojego życia. Ohhh<płacz>!!!!

W okolicach 16 lat, życie uczy rozczarowań ;]


Z tym sie zgodze ile ja sie juz razy rozczarowalem. Nie zdolalbym policzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UT mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat tego patcha. A tak w ogóle NIVAL chce od razu przejść do dodatku czy przez jakiś czas poprawiać grę?! Nie wiesz przypadkiem. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować