Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2006 o 19:15, natanadler napisał:

A tak swoją drogą, czy gdzieś była mowa o numerowaniu tej edycji czy to był wytwór nas forumowiczów??


Na samym początku w opisie w sklepie było bodajże, że edycja jest numerowana. Czekałem od 20 grudnia licząc, że będę miał numer z pierwszej "10" (zwłaszcza, że zamówiłem kilka minut po pojawieniu się newsa). Liczyłem, że w razie czego opchnę grę na allegro za dobrą kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 19:25, zardzel napisał:

wytwór... ale jak napisałeś... coś co jest limitowane z reguły jest numerowane...


Z reguły, ale nie zawsze. Limitowanie może być tez związane z czasem dostępności. W tym przypadku mamy chyba właśnie z tym do czynienia, ale też nie do końca (5 miesięcy i jeszcze przedłużenie terminu zamówień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach
(zwłaszcza, że zamówiłem kilka minut po pojawieniu się newsa). Liczyłem, że w razie czego opchnę grę na allegro za dobrą kasę...

Dnia 04.06.2006 o 19:27, Arclight napisał:


No właśnie też mi się tak zdawało, ale potem magicznie news zniknął:( (bo były problemy z tym czy Ubi się zgodzi na skład polskiej wersji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 19:26, FireSniper napisał:

> > > (...)
> > > > > > > No moze masz racje.Najlepiej jak by Cdprojekt ujawnił
ile
> było zamówien:]
> > > > jak mi ktoś nie wierzy to mogę wszystkim pokazać moją kartę zamówień.

>
> WTF? Przecież nikt cię o nic nie osądza. A pozatym co z tego że się zamówiło LEK? Czujecie

> się przez to lepsi od innych? Bo ja nie
nie, chodzi o to, że niektóre osoby twierdzą, że część osób kłamie, że ma EK. Ja chce po prostu
pokazać, że nie jestem oszustem, a nie, że jestem lepszy od innych.
PS. Ja nie wiem po co wogóle kłamać, że sie EK zamówiło. Ja początkowo zamówiłem zwykłą bo
nie miałem kasy ale później namówiłem mamę żeby mi dopłaciła :D


ok, nie jestes oszustem, ale co to za znaczenie? Nikt ani tego nie spisuje ani nie interesuje sie tym a tego typu posty naglasniaja ( dla mnie) bezsensowna dyskusje.. a wiec plz naprawde nie ma to dla nikogo znaczenia. jest powiedzenie ,,winni sie tlumacza'''' ; ) (nie chodzilo mi tu o ciebie naprawde)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 14:35, LordOfUndeads napisał:

> Nie wiem co jest grane chce zobaczyc swoje zam i pokazuje że wystompił błąd Nie wiem co
jest
> grane??
1.naucz się pisać po polsku!
2. Mówisz o demie czy o pełnej wersji?
3. A moze wogle o czyms innym....
4.Jeśli pełną wersję to skąd ją masz?


jezeli juz ganisz kogos za bledy w pisowni, to chociaz sam ich nie popelniaj i to w danym poscie.
pisze sie w ogole (w ogóle) wa nie wogle. Wogle co to jest wogle. Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BŁĄD w tłumaczniu gry.
Podczas ostatniego filmiku kampanii Przstani (zakończenie piątej misji: "Upadek króla"), Nikolaj zwraca się do Araela: "Wampirzy Lordzie", powinno być "Lordzie Demonów". Teks ten odbiga od wersji czytanej.
Jest to zdaje się pierwsza wypowiedź tej postacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 19:31, paweldomar1 napisał:

troche off-top, ale zobaczcie :

A się dał naciągnąć...

a to głupek (bez urazy dla tego człowieka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 19:40, Neomen napisał:

> troche off-top, ale zobaczcie :
>
> A się dał naciągnąć...
a to głupek (bez urazy dla tego człowieka)

No nie wiem. On placi za ładne pudełeczko na Cd a ci co kupili LEK to placą za skrzyneczke. I jest po rowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 19:43, el-coyote napisał:

Kiedy będzie miała premiera gry? Tzn. Dla tych, którzy zamówili, będzie dwa dni przed premierą,
czyli który to czerwiec?

^ czerwiec (wtorek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 19:43, el-coyote napisał:

Kiedy będzie miała premiera gry? Tzn. Dla tych, którzy zamówili, będzie dwa dni przed premierą,
czyli który to czerwiec?


premiera gry bedzie 8 czerwca a ci co zamowili gre przed 4 czerwca dostana 5 lub 6 czerwca a ci co zmowili po 4 to po premierze dostana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie tego zamówienia ...
Bo zamówilem gre DVD (PL) i ma mi przyjsc za pobraniem i tu nasuwa sie moje pytanie ... kiedy ona ma przyjsc ??
prosze o dokładnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 19:52, S-Q-N napisał:

Ja w sprawie tego zamówienia ...
Bo zamówilem gre DVD (PL) i ma mi przyjsc za pobraniem i tu nasuwa sie moje pytanie ... kiedy
ona ma przyjsc ??
prosze o dokładnosc :)


aha dobra juz wszystko wiem :P , nie widzialem sora ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po primo : czym zamówiłeś (kurirem czy pocztą)???? Co do dokładności to kurierem następnego dnia po wysłaniu przychodzi, a pocztą to do góra 3-ech dni po wysłaniu paczki.... ;)

a teraz moje pytanie: dziś popatrzyłem status mojego zamówienia (HoM&M V oczywiście) i ma przyjść kurierem... i jest tam rubryka z napisem stacja(obrazek): WAW oznacza Warszawę zapewne, a OLS to co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować