Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2006 o 14:28, paweldomar1 napisał:

a jak podobna sytuacja (patrz : niewysłane) i sie mieszka 30 km. od Wa-wy (patrz : Otwock)
to jest szansa, że dojdzie?

Nikt tego nie wie. Zależy jak rozdzielą w sortowni i o której CDP wyśle. Ja się nastawiłem na jutro. Trochę szkoda, ale lepiej jutro niż w czwartek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 14:24, davis87 napisał:

Lepiej iść do sklepu kupic! Niż zamawiac:\


Aha.

Ja dostałem dzisiaj a ty pewnie w sklepie znajdziesz grę w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zestawik calkiem calkiem , skrzynka mogla byc troche ladniejsza no ale mogla by byc tez i brzydsza.
Ogolnie calkiem calkiem.

Zobaczymy jak bedzie z Rise of Nations: Rise of Legends

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 13:36, ciaputek napisał:

Ja już od rańca czekam i nic (było napisane, że o 7:24 z Olsztyna kurier zabrał moją paczkę,
a z Olsztyna do mnie jest ok. 50 km, więc nie wiem dlaczego jeszcze nie przyszła{poczekam do
wieczorka i jak nie przyjdzie to maila do CDP piszę}) ;/



skad masz takie dane ?? jak ja to moge sobie sprawdzic?? mieszkam w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 14:24, Quire napisał:

A tak na marginesie bo mi się przypomniało.
Ja jak zamawiałem grę, jakoś w grudniu to było, to była taka promocja, że do każdego zamówienia
on-line, miała być załączona niespodzianka/gift - co nawet o ile pamiętam było potwierdzone
na forum. A tu nic.
Czy można coś w tym temacie się dowiedzieć.


mozna ;)
wszystkie osoby, ktore zamowily heroes 5 do konca roku 2005 otrzymaja obiecane niespodzianki
w oddzielnej przesylce po premierze heroes.
przepraszamy za klopot, zdecydowalismy sie na taki krok, ze wzgledu na dotrzymanie terminu dostawy
heroes przed premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem porządaną przez wszystkich tutaj udzielających się przesyłę, chciałbym podzielic sie wrażeniami: Wydanie gry jest FENOMENALNE digipack, instukcja, poradnik, art book są znakomicie wykonane. Skrzyneczka ładnie się prezentuje, tyle że jest jedno ale, mianowicie jej wypełnienie to już tragedia całe sie porwało podczas transportu (raczej nie z winy kuriera, jest poprostu tandetne), za to jakość mapy mnie pozytywnie zaskoczyła, znakomitej jakości papier, fajny gadżecik. Cóż to by było na tyle zabieram się za instalację, grę już widziałem teraz czas ocenić polonizacje, sprawdzimy czy "największa polonizacja od czasów Baldur''s Gate II" jest rzeczywiście tak dobra, czy są to tylko czcze przechwałki. Over & out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, przstańcie już! To się robi nudne z tym kurierem i MasterLinkiem. Bo po pierwsze: nikt Wam nie obiecywał, że dostaniecie grę już w poniedziałek, lecz(jeśli macie kuriera) to dwa dni przed premierą, czyli 8czerwca-2dni=6czerwca. A 6 czerwca to WTOREK, czyli jutro nie dziś. PO drugie wątpie że MasterlLink ma 1000 kurierów żeby jeden jedził z jedną paczką do jednej osoby, to by się im nie opłacało. Więc na pewno kurier bierze kilka paczek tych co mu jest po drodze żeby wziąść jak najwięcej. Rozumiecie?! :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł, niech każdy kto jest z Trojmiasta napisze usibie P.S. Miast ( sopot, gdynia, gdańsk) , w tedy przynajmniej niektórzy będąwiedziec jak dużo ludzi trzeba by nam rozwieśc z oddziału ML w Gdańsku.

P.S. Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 14:38, Tuddrussel napisał:

mozna ;)
wszystkie osoby, ktore zamowily heroes 5 do konca roku 2005 otrzymaja obiecane niespodzianki
w oddzielnej przesylce po premierze heroes.
przepraszamy za klopot, zdecydowalismy sie na taki krok, ze wzgledu na dotrzymanie terminu
dostawy
heroes przed premiera.

Uuuu :)) A cóź to będzie ? Może by tak HOMM4 ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę na tym forum pierwszy raz, zresztą nie jestem zwolennikiem tego typu samowolnej wypowiedzi bez solidnej cenzury obyczjowo-kulturalnej ;)
Po przeczytaniu niektórych postów przypomina mi się moment, gdy zaczynałem swoją przygodę z Heroes of Might and Magic. Było to 9 lat temu, jako 11-to latek nie mogłem doczekać się przesyłki zawierającej II część wyżej wymienionej sagi. Apetyt na Heroes''a rósł z dnia na dzień. Długie dni oczekiwania doprowadzały mnie do furii :D No ale jak każdy dzieciak nie mogłem się doczekać i owa przesyłka nie spędzała mi snu z powiek. Dlatego pamiętając swoje dzieciństwo doskonale rozumiem tych, co to poza światem Might and Magic nic nie widzą. Czekają z niecierpliwością na upragnioną przesyłkę niczym małe dzieci na prezenty od św. Mikołaja...
Wszystkich maniakom serii Heroes of Might and Magic życzę owocej gry w najnowszą V odsłonę i oby wirtualna rzeczywistość nie przysłoniła wam prawdziwego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, iż zdanie - "A more detailed manual with gameplay mechanics is in development, it will be available as a free download soon™." nie jest równoznaczne z - "Bardziej szczegółowe opcje gry są opracowywane i będą do darmowego ciągnięcia.". Raczej chodzi o - " Opracowuje się bardziej szczegółowy poradnik dotyczący gry i jej mechanizmów, wkrótce zostanie on udostępniony do bezpłatnego pobrania.".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 14:38, Tuddrussel napisał:

mozna ;)
wszystkie osoby, ktore zamowily heroes 5 do konca roku 2005 otrzymaja obiecane niespodzianki
w oddzielnej przesylce po premierze heroes.
przepraszamy za klopot, zdecydowalismy sie na taki krok, ze wzgledu na dotrzymanie terminu
dostawy
heroes przed premiera.


No to dzisiaj same niespodzianki:)
Rano zanim do kawy zasiadłem, zadzwonił kurier że ma paczkę.
Potem kolega mi fajnego gifta podarował.
A teraz reklamacja załatwiona w pięć minut:)

Rozumiem że paczka zostanie wysłana na taki sam adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 14:45, Evil Khan napisał:

Uuuu :)) A cóź to będzie ? Może by tak HOMM4 ? ;)


Książka. Ta co była dodawana do zamówień składanych w zeszłym roku. Chyba, że się mylę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować