Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

:D:D ja już po sesyjce :D Kurier mnie bardzo mile zaskoczył. Przyjechał około 9 :D Paczka w drżących rękach, otwarcie i wlepianie się pełnym zachwytu wzrokiem. Wspaniała gra :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:00, morthi napisał:

bardzo milym gestem jest kartka od gram.pl przyotwardiu skrzynki :) to sie nazywa podejscie
do klienta :)

Tak to było miłe zaskoczenie .Ale i tak dopiero dokładnie wszystko będę mógł pooglądać w domu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obejrzyj dokladnie karte pomocy z potworami :) jest wydana przeslicznie :) szczegolnie kiedy sie ja porowna do takich samych kart z poprzednich wersji heroskow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:01, paweldomar1 napisał:

Tokagero, nie tylko ty. Ale ty zamawiales LEK?? bo ja DVD i ciągle nie wyslana, ale wierze
w CDP i mysle, ze jutro bede sie cieszyl:)


Ja tez zamawialem DVD i ciagle mam w statusie "paczka gotowa do wysylki" czyli jeszcze niewyslane... :/ Oj, cos czuje, ze do jutra to chyba nie dojdzie skoro jeszcze moja gra nie opuscila siedziby gram w Wawie, a moja miejscowosc, znajduje sie o 100 km na polnoc od Poznania. Troche to daleko, ale trzymam kciuki i zazdroszcze tym, co juz graja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie tak myślę czy jak w Dąbrowie Górniczej mieszkam a przesyłkę odebrał kurier z Katowic to dostarczy ją do mnie czy do oddziału w DG najpierw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:01, paweldomar1 napisał:

Tokagero, nie tylko ty. Ale ty zamawiales LEK?? bo ja DVD i ciągle nie wyslana, ale wierze
w CDP i mysle, ze jutro bede sie cieszyl:)

ja tez zamowilem DVD i nie trace NARAZIE nadzieji.... poczekam jeszcze spokojnie 2h moze wyślą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie martw się, CDP stoją i pracują przy taśmach i pakują Herosy, żeby doszły do nas:P Pewnie jeszcze dziś u Ciebie w Poznaniu będzie Twoja gra, a jutro rano obudzi Cię dzwonek, a ty zaspany wyjdziesz i nagle będziesz rozbudzony i pobudzony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do której masterlink pracuje? bo jeszcze nie mam mojej kolekcjonerskiej edycjii... nigdzie dzisiaj niewychodziłem.. a tego ***** jeszcze nie ma... Boże.. <beczy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej na stronie masterlinka jest napisane ze juz wyjechał z sortownii w moim mieście ja mam do niego zadzwonić bo jescze paczki nie dostałem a jakiegos kwitka tez nie znalazłem wiec co mi radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:03, morthi napisał:

a do mnie jak kurier przyjechal - pyta sie co jest w tej paczce ? bo mam jeszcze 10 takich
samych do rozwiezienia :D

hehehe, ja jak rzuciłem okiem do samochodu to też widziałem jeszcze sporo podobnych :D:D Ciekawe, że tyle osób z mojej okolicy chyba Hirków zamówiło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:09, Chester001 napisał:

do której masterlink pracuje? bo jeszcze nie mam mojej kolekcjonerskiej edycjii... nigdzie
dzisiaj niewychodziłem.. a tego ***** jeszcze nie ma... Boże.. <beczy>

spokojnie pewnie zaraz przyjdzie napewno... oni chyba pracuja do 17 wiec spoko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie mieszkasz jeżeli mieszkasz w jakiejś mniejszej miejscowości oddalonej od ich siedziby to trochę będziesz musiał poczekać dłużej ale spoko dzisiaj EK powinna dojść wcześniej czy póżniej. Do 18 chyba pracują ale chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mam takie coś:

Magazyn: wydanie kurierowi 05/06/2006 08:52:05 Przesyłka wychodząca z sortowni BYD

wiec raczej odebrał ten.. pędziwiatr...zasrany... pewnie na browca poszedł zamiast mi dostarczyć... no ludzie bydgoszcz nie jest taka duża by niezdązyć mi dostrczyć od 9 ..... no ja***** wku** się można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować