Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

nie wyobrazam sobie miec piratow :) przeciez caly urok polega wlasnie na otworzeniu pudelka, wciagnieciu nosem zapachu farby drukarskiej z instrukcji :) misterium instalacji i wpisywaanie klucza :) ahh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:13, morthi napisał:

nie wyobrazam sobie miec piratow :) przeciez caly urok polega wlasnie na otworzeniu pudelka,
wciagnieciu nosem zapachu farby drukarskiej z instrukcji :) misterium instalacji i wpisywaanie
klucza :) ahh... :)


Jeden woli ogorki inny ogrodnika corki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:13, morthi napisał:

nie wyobrazam sobie miec piratow :) przeciez caly urok polega wlasnie na otworzeniu pudelka,
wciagnieciu nosem zapachu farby drukarskiej z instrukcji :) misterium instalacji i wpisywaanie
klucza :) ahh... :)

Ja za chwilke bede mial ta przyjemnosc otwierajac Heroes''a V EK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:16, morthi napisał:

przegrywanie gier kolegom to nic innego jak udzial w procederze przestepczym :D ja bym czegos
takiego nie robil :)

Innym slowem: Piractwu mowimy NIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:15, Panki2000 napisał:

no mnie tez to denerwuje jak powiedziałem za ile to kupuje to oooni mówili ze takie drogie,mam
im jeszcze przegrywac,ale powiem ze sie nie da


ja tak samo w opisie dałem do zrozumienia, że nikomu mojego Heroesa V nie pozycze i jest cisza. Tylko jeden psychol z mojej byłej klasy chce zebym mu przegral ale wlaczylem mu w Konnekcie tryb ignorowania i jest spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka, którą na forum CDProjektu podał Jay Z: nakład polskiej edycji kolekcjonerskiej wyniósł 4000 egzemplarzy. To sporo! Widać, że Herosi są w Polsce grą mającą wielu fanów.kiedy i gdzie on to podal tak na jaski i behemotha wyczytałem w newsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:15, Panki2000 napisał:

no mnie tez to denerwuje jak powiedziałem za ile to kupuje to oooni mówili ze takie drogie,mam
im jeszcze przegrywac,ale powiem ze sie nie da

no bo ise nie da :/ ja zrobilem sobie obraz zeby plytki nie marnowac... i dupa pisze ze muwsze wlozyc orginal :/ wiecie moze jak to zrobic zeby grac z obrazu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czemu chcesz robic kopie kiedy to niezgodne z licencja ?:)

graj z orginalu :) jesli Ci sie popsuje to masz przeciez dozywotnia gwarancje i CDP Ci plytke wymieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 16:47, Api78 napisał:

> Nie patrz na pudełko i wymagania na gram.pl bo nie zawsze są dobre. NP. na pudełku od
toci
> 3 jest ze wymagane 7gb a tak naprawde wymaga 8gb, a poza tym teoretycznie nie spelniam
wymagan
> a gra mi dzila plynnie.
> ps. sory za brak polskich liter
>
Wymagania Homm5 - 2GB wolne na hdd, po instalacji 1,5GB
wymagania TOCA3 - 6GB wolnego, po instalacji 6,5GB

Jakoś mnie Toca po instalacji zajmuje 8GB i podczas to chce tez 8 a najlepiej wiecej. I dzisaj dostałem kompa z warszatu i instalowałem toce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:08, paweldomar1 napisał:

1 05/06/2006 17:09:40 Przesyłka odebrana przez kuriera WAW
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 05/06/2006 13:17:58 Przesyłka wchodząca do sortowni WAW


mam pytanie odnośne tego:
Czy jak przesyłka jest odebrana przez kuriera to szansa jest, że dziś dostanę??
P.S. spójrzcie na godzinę...:P idą w przyszłość:P


Przesyłka odebrana przez kuriera z siedziby CD-Projekt i przyjęta do sortowni.
Myślcie trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2006 o 17:19, vip konius napisał:

> im jeszcze przegrywac,ale powiem ze sie nie da
no bo ise nie da :/ ja zrobilem sobie obraz zeby plytki nie marnowac... i dupa pisze ze muwsze
wlozyc orginal :/ wiecie moze jak to zrobic zeby grac z obrazu ??


Poszukaj informacji o zabezpieczeniu i moze cos utrafisz.

Ja mam inny bol , nie mam DVD w Desktopie , Wiec zrobilem obraz na Lapku i kicha nie dziala :( I gdzie moja ustawowa mozliwosc posiadania kopji bezpieczenstwa ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny minus - po uruchomieniu gry wyskakuje info o braku biblioteki dynamicznej.

na szczescie demo nie jest tak zwalone i posiada wszystkie niezbedne biblioteki, wiec wystarczylo przekopiowac...

no ale jak na LEK to MINUS ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie masz takiej mozliwosci :)

Art. 75 ust. 2 pkt 1 przyznaje legalnemu dysponentowi programu, nie podlegajace ograniczeniom umownym, uprawnienie do sporzadzania kopii zapasowej, jezeli jest to niezbedne do korzystania z programu komputerowego. Jesli producent programu wiarygodnie zapewnia natychmiastowe dostarczenie nowej kopii programu w przypadku jej zniszczenia oraz gdy ze wzgledu na sposób utrwalenia programu nie istnieje mozliwosc uszkodzenia jego egzemplarza sporzadzanie kopii rezerwowej moze byc uznane za zbedne. Nie okresla on jednak sposobu w jaki ma zostac wykonana ta kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już się uspokoiłem. 10 minut temu kurier odebrał przesyłkę. Może jeszcze dzisiaj będzie w Zamościu i już jutro rano będę miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować