Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Ludzie nie narzekajcie. Paczka napewno przyjdzie w swoim czasie. Mi dzisiaj skrzyneczka przejechała dosłownie koło nosa i jestem całkowicie spokojny. Wogóle sytuacja była śmieszna i potwierdza, że jak coś ma się zepsuć to stanie się to w najmniej odpowiednim momencie. Kurier przyjechał do mnie dzisiaj gdzieś tak koło godziny 14 (zajęcia mam do 16). Po powrocie zostałem tą zieloną afiszkę ''awizo''. Był podany numer telefonu, zadzwoniłem, powiedziałem że mogą już spokojnie przywieść. Kurier na to, że właśnie popsuł mu się pojazd i stoi na drugim końcu miasta. Dodał, że paczkę będzie mógł dostarczyć jutro. Jako fan serii, zapytałem się gdzie dokładnie stoi ile może jeszcze poczekać, założyłem buty i puściłem się biegiem w wskazane miejsce. Moje Megalopolis nie jest duże więc wystarczyło 15 minut gnania na skręcenie karku;) I wyobraźcie sobie, że gdy dobiegałem do parkingu ten kurier właśnie odpalił samochód i potoczył się do sortowni (prędkość jakieś 15 km/h). Dzwoniłem do niego, żeby się zatrzymał, bo nie miałem zamiaru biec do ich bazy:D ale widocznie podczas jazdy mają oni wyłączone telefony. BTW: na parkingu byłem jakieś 5 minut przed umówionym czasem. Mam nadzieje, że przywiozą mi przesyłkę jutro, tak jak zakładał pesymistyczny wariant ustalony z kurierem przez telefon.

Przechodząc do meritum: Nie narzekajcie, że przesyłka nie doszła. Ja pomimo tych dzisiejszych zdarzeń jestem całkowicie spokojny i cierpliwie czekam na dalszy rozwój wypadków;) Dobrze, że na konsoli mam parę zaległych tytułów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 22:03, Sycylius napisał:

> Mam już dość! Paczka wyszła z sortowni o 8:42. Po całym dniu czekani zadzwoniłem w końcu
i
> dowiedziałem się, ża kurier będzie między 18, a 20. Kiedy minęła 20 okazało się, że kurier

> przywiezie paczkę po 20. Ale ciągle go nie ma! Zaczynam wątpić, czy dostanę dziś grę :(



Spokojnie dostaniesz dzisiaj swoją paczke.Były juz takie przpadki ze klijenci dostawali swoje
paczki po godzinie 23 co prawda nie HOM&M V


No fajnie, ale ja chciałem jeszcze dzisiaj zagrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 22:08, Sycylius napisał:

> No fajnie, ale ja chciałem jeszcze dzisiaj zagrać ;)


Jeszcze sie zdążysz nagrac.Przed nami ponad 2 miesiące wolnego:>

nie wszyscy mają wakacje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 22:19, vip konius napisał:

juz zaraz zmieni sie ilosc stron na magiczna liczbe 666 ^^ buhahaha


Już za półtorej godziny 06.06.06 To nie może być przypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że sporo osób dostało Heroski, bo forum jakoś dziwnie opustoszało :D Jak normalnie o tej porze jest bardzo dużo nowych postów, tak teraz tyle ile kot napłakał. Boję się pomyśleć co będzie jutro, jak już wszyscy (łącznie ze mną :D ) dostaną swój upragniony egzemplarz Herosków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie się dowiedziałem że mnie kurier nie zastał, bo oczywiście był w te 30 minut co mnie nie było. To ciekawe, czy od Masterlinka Awizo nie zostawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć kod internetowy żeby zagrać na ubi.com ? Przepenterowałem całe pudełko i nic takiego nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 22:50, Kasq napisał:

Jak zostawie komuś w domu dowod osobisty to niepowinno byc problemu z odbiorem ??? Jak myślicie


Ja myślę że będzie problem, ponieważ twój hirołs się obrazi na Ciebie za to że nie ty go odebrałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 22:54, planteater napisał:

Ja myślę że będzie problem, ponieważ twój hirołs się obrazi na Ciebie za to że nie ty go odebrałeś
:)


Niech isię on obrazi bo łatwiej jego bedzie przeprosić niż moją dziewczynę :):):) Jutro paczuszka chyba niezasne dzis z radosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 22:57, Kasq napisał:

> Ja myślę że będzie problem, ponieważ twój hirołs się obrazi na Ciebie za to że nie ty
go odebrałeś
> :)

Niech isię on obrazi bo łatwiej jego bedzie przeprosić niż moją dziewczynę :):):) Jutro paczuszka
chyba niezasne dzis z radosci :P


Poproś mamusie o kołysanke w rytm muzyzki z hirołsów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować